В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    У мене є кілька сортів "синього", не знаю як називаються. Більше десяти років на обійстю, ніякої хім. обробки, весь догляд - обрізка і восени трохи перепрілих кукурічок під кущі насипаю. Щоб смакувати свіжим - не айс, але вино з них файне.
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Нє, не пропадає. Я її роздаю)
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Може бути і "хімія" на виноград, не вся вона така небезпечна, ранньою весною - купурус, літом кропив розчинами, що залишались після оббрискування картоплі і баклажанів, те, що нищить колорадських жуків, актуальне і від фітофтори та інших шкідників, десь у листопаді можу посипати на зиму калійними добривами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вже облітає листя і дерева підуть у "сплячку". Чи не всіх садівників турбує і є різні версії, обрізка лишніх гілок краща восени чи весною, так і посадка нових дерев. Зрізку фруктових дерев, окрім малини і винограду роблю весною, посадка нових дерев - як коли вийде, хоч були застереження, восени посадив черешню і абрикос - ростуть, надійніше весною - садив персик - мерз і жерла тля.
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Взагалі косточкові дерева краще весною, а сємєчкові - восени. Обрізка малини - це таке діло: ремонтантну під нуль, а літню трохи восени. Головне вирізати старі, що отродили.
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якраз дозбирав останній урожай, ще декілька банок виноградного компоту на зиму, може ще якась літра вина, на тепер поїсти, кинути гроно до киселю.
    Зрізку проводжу у листопаді, з підживлення - кидаю жменю калійних добрив під кущ, так само під інші кущі та фруктові дерева, додатково виноград не накриваю, бо і сорти витривалі, і зими не такі холодні.
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Вже булькає)
    IMG_9394.JPG
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У нас на городі, де паше трактор, нічого вже нема. Крім петрушки, велика грядка петрушки. Я почала її "утілізіровать": одварюю кусочками баклажани 2 кг(можно болгарський перець, як нема баклажанів)в підсоленій воді (ст. ложка на 2-3 л води).Хвилин 5 не більше. Рублю багато петрушки, мілко нарізаю - велику миску. Туди півстопки оцту, стопку олії, ст. ложку солі і сахару , 1 гіркий перчік, спеції і багато часнику - 4 великий головки, видавлюю через прес. І перемішую. І потім в банки слоями накладую - слой баклажанів-слой гострої зеленухи..
    Стоїть у мене така радість зараз в 3-литровій банці на веранді під лавкою, накрита капроновою кришкою. В принципі це приблизний рецепт, це ж не консервація. У кого який смак. Хто любить більш гостре, хто менш. Від того робіть по смаку.
    Но я сама це придумала, і таке ж воно вкусне..
     
    Останнє редагування: 18 жов 2021
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    вранці на пару годин був перший заморозок :shout:
    наче рано ще :scratch_one-s_head:
    куди котиться світ :sad:
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    У ІІІ декаді жовтня зовсім не пізній та не несподіваний.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    Сегодня мы покажем вам жемчужину Восточной Украины - дендропарк Харьковского аграрного университета им. Докучаева! В нем собрана коллекция из более чем 600 видов растений. О некоторых из них мы расскажем в этом видео...


    View: https://www.youtube.com/watch?v=Zmcb_AffxEE
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    до зими котиться, куди ж ще?У нас вранці у ванні на вулиці крижана корка, на машині - паморозь. А зараз тепло. Завтра пишуть 16 в затінку.
    Будемо загоряти.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Деякі сусіли говорили, що перекопувати на другий рік актуально із листопада, коли нема ймовірності обростання бур'яном, деякі свої грядки почав перекопувати ще наприкінці вересня.
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну от, з виноградом всьо :yahoo:
    IMG_9396.JPG

    Залишився тютюн. Вже мене починає від нього кумарити... Купа файного листя ше не зібрано
    Нафік було стільки садити? :scratch_one-s_head:
     
  17. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    продавайте як засіб від шкідників
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Посаджені озимі часник і цибуля, треба ще зрізати лишні лози винограду і підживити калійними добривами фруктові кущі і дерева.
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Продавати не хочу.
    Віддам в добрі руки, самовивіз. Ще й допоможу ламати і розкажу, що дальше з ним робити.
    /я це пропонував одному "стрєлкУ", але він не хоче. Йому подобається курити готові "Чужі" )))/

    На стриху літної кухні зараз висить того листя рази в три більше, ніж минулого року. /а я зараз курю ще минулорічний! урожай/
    А я ще й хочу весною переставати курити)

    Карочє, минулорічна захцянка виконана - файки зроблені, тютюн вирощений, доведений до путя. Тепер курю в основному файки, вже надоїло сигарети набивати)

    Тре чимось іншим зайнятися для душі...:scratch_one-s_head:
    Вже другий рік крутиться мислЯ про пиво. Але видно ще не дозріла :)
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Господи!о_О
    Та ви хоч ото попийте) Скільки часу треба, щоб допити ті бочки?А потім ще раз заквасити на тому виноградові...)
     
    Останнє редагування: 23 жов 2021
а де твій аватар? :)