В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Створила тему, щоб не флудити в різних темах, коли приспичить поділиться врожаями та новими сільгосп. технологіями з форумчанами. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ну таке зараз ще не дуже актуальне. Хіба що тепер можна висаджувати на розсаду помідори, перці, баклажани... На грунт вже не раніше травня.
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ми в луганській області, як приїхали, зробили грядки з усякою зеленню.
    Допоміжне до державних харчів.
    А поруч росло оце
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Файно воно когось торкнуло, що догори ногами фотографував))))))))
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А воно саме так загрузилось.
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Чув інформацію, що хтось в Івано-Франківській області на картопляному полі посадив декілька кущів конопель із відмазкою, що при такому симбіозі краще буде рости картопля.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Lanktocha, а ви і в садах-городах шарите? Похвально :good:

    Де маєте свій сад-город? На дачі чи десь в селі?
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Можна хоча би фруктові кущі та дерева мати і в місті, якщо жити у приватному будинку на околиці міста.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Колись давно, коли я був ще меншим, жінка на грядці посіяла мак. Ну, бо ми перейшли на своє обійстя, і треба бути господарями, а город без маку як стайня без курки ;)
    А ділянка у нас велика, то того маку насіяла багато.

    Короче, одного ранку дивлюся - всі великі головки підрізані і висять на шкірочці...
    Все ясно... Я відразу взяв косу і скосив весь мак, котрий ріс на городі.
    Відтоді свого маку у нас нема... :)))

    І арахісу свого ще досі не було, але мусет вже того року буде... Може... :scratch_one-s_head: :)
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Lanktocha, ну шо ви за людина?
    Вірніше - хто ви по національності?

    Невже не можна прямо і зрозуміло відповісти на запитання Де маєте свій сад-город? На дачі чи десь в селі?
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Скоріше фруктові кущі та дерева і виноградник біля мого будинку на околиці міста.
    Таке враження, що у гості напрошуються.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Можна прийти? ;)
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Моя покійна бабуся у свій час мак завжди сіяла в кукурудзі. От, кілька соток кукурудзи, а всередині кілька квадратний метрів маку. Та й всі проблеми. Гелікоптерів в наркоманів ниє)))

    Ну, теперка з тотим може бути проблєма, бо наркОмони можуть найняти Мартіні з його дроном))))))))))) Ну, Мартіні на таке, звісно, не поведеться. Але, дроном зараз вже нікого не здивуєш(((((((
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    В мене мак яскравий та здоровезний, але не опійний, а садовий, тому голівочки не великі круглі, а невеликі трикутні, не знаю, чи багато в них маку) Сам розповсюджується потроху, ось знайду фото.

    Теж хочу показати як цвіте мій дельфініум. Майже з мене заввишки, а я не дюймовочка) Всі заздрять і питають насіння, а я не даю)))
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 11 лют 2019
    • Подобається Подобається x 1
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Маю мрію: хочу посадити у себе в Харкові хурму. Знайшла сорт, що видержує до -24. Перші 1-2 зими позамотувати, як чайні рози, а потім вже нічого. Ось цей сорт "Гора Говерла":
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG]
    Ліана Кобєя. Красуня!Плететься по арці, яку зварили як опору для троянд, що плетуться. В нашому регіоні ця ліана нажаль однорічна, і насіння не визріває. А як однорічну культуру - то можна вирощувати. Насіння продається. Треба тільки садженець в стаканчику виростити, а в середині травня в грунт.
    Оті грамофони різного кольору висять - і потроху синіють. Божа краса.
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ще похвалюся) Я ж звісний хвалько).
    Посадили українській сорт винограду. Називається "Новий подарунок Запоріжжя". На базарі втулили мало не силою.
    Слухайте, та це не виноград, а щастя. По-перше, не такий як інші слабкий на хвороби, по-друге, вже в середині серпня можна знімати, бо оси починають їсти - такий ароматний та солодкий.
    А по-третє, здоровезні ягоди, деякі садоводи і сливок такого розміру не мають. Ягоди великі продовгуваті і трохи круглих - ці без кісточок.
    Куст моцний, листя велике. Укривати треба, звісно. Добрий виноград весь укривний. Ми на зиму навіть прикидаємо землею, після того, як зв'язали і замотали.
    Дивіться:[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG]
    Маки, маки, червоні маки...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG]
    судачок спіймався)
    [​IMG]
    [​IMG]


    а це рибачок)
    [​IMG]


    Рибалка та хвойні грібні ліси не дуже далеко - це велика радість нашої фазенди. Дача - дуже душевна річ.
     
    Останнє редагування: 11 лют 2019
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)