В саду та на городі

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Silver bullet, 10 лют 2019.

1. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

Створила тему, щоб не флудити в різних темах, коли приспичить поділиться врожаями та новими сільгосп. технологіями з форумчанами. :)

• Подобається Подобається x 2
  2. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

3. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Ну таке зараз ще не дуже актуальне. Хіба що тепер можна висаджувати на розсаду помідори, перці, баклажани... На грунт вже не раніше травня.

4. VasMT

VasMT ПРХ-ПНХ!

Ми в луганській області, як приїхали, зробили грядки з усякою зеленню.
    Допоміжне до державних харчів.
    А поруч росло оце

Вкладення:

• Подобається Подобається x 1
  5. manur

manur Well-Known Member

Файно воно когось торкнуло, що догори ногами фотографував))))))))

• Смішно Смішно x 1
  6. VasMT

VasMT ПРХ-ПНХ!

А воно саме так загрузилось.

7. Lanktocha

Чув інформацію, що хтось в Івано-Франківській області на картопляному полі посадив декілька кущів конопель із відмазкою, що при такому симбіозі краще буде рости картопля.

8. ІгорМ

@Lanktocha, а ви і в садах-городах шарите? Похвально :good:

Де маєте свій сад-город? На дачі чи десь в селі?

9. Lanktocha

Можна хоча би фруктові кущі та дерева мати і в місті, якщо жити у приватному будинку на околиці міста.

10. ІгорМ

Колись давно, коли я був ще меншим, жінка на грядці посіяла мак. Ну, бо ми перейшли на своє обійстя, і треба бути господарями, а город без маку як стайня без курки ;)
    А ділянка у нас велика, то того маку насіяла багато.

Короче, одного ранку дивлюся - всі великі головки підрізані і висять на шкірочці...
    Все ясно... Я відразу взяв косу і скосив весь мак, котрий ріс на городі.
    Відтоді свого маку у нас нема... :)))

І арахісу свого ще досі не було, але мусет вже того року буде... Може... :scratch_one-s_head: :)

11. ІгорМ

@Lanktocha, ну шо ви за людина?
    Вірніше - хто ви по національності?

Невже не можна прямо і зрозуміло відповісти на запитання Де маєте свій сад-город? На дачі чи десь в селі?

12. Lanktocha

Скоріше фруктові кущі та дерева і виноградник біля мого будинку на околиці міста.
    Таке враження, що у гості напрошуються.

13. ІгорМ

Можна прийти? ;)

14. manur

manur Well-Known Member

Моя покійна бабуся у свій час мак завжди сіяла в кукурудзі. От, кілька соток кукурудзи, а всередині кілька квадратний метрів маку. Та й всі проблеми. Гелікоптерів в наркоманів ниє)))

Ну, теперка з тотим може бути проблєма, бо наркОмони можуть найняти Мартіні з його дроном))))))))))) Ну, Мартіні на таке, звісно, не поведеться. Але, дроном зараз вже нікого не здивуєш(((((((

• Смішно Смішно x 1
  15. Silver bullet

В мене мак яскравий та здоровезний, але не опійний, а садовий, тому голівочки не великі круглі, а невеликі трикутні, не знаю, чи багато в них маку) Сам розповсюджується потроху, ось знайду фото.

Теж хочу показати як цвіте мій дельфініум. Майже з мене заввишки, а я не дюймовочка) Всі заздрять і питають насіння, а я не даю)))

Останнє редагування: 11 лют 2019
  16. Silver bullet

Маю мрію: хочу посадити у себе в Харкові хурму. Знайшла сорт, що видержує до -24. Перші 1-2 зими позамотувати, як чайні рози, а потім вже нічого. Ось цей сорт "Гора Говерла":

17. Silver bullet

Ліана Кобєя. Красуня!Плететься по арці, яку зварили як опору для троянд, що плетуться. В нашому регіоні ця ліана нажаль однорічна, і насіння не визріває. А як однорічну культуру - то можна вирощувати. Насіння продається. Треба тільки садженець в стаканчику виростити, а в середині травня в грунт.
    Оті грамофони різного кольору висять - і потроху синіють. Божа краса.

18. Silver bullet

Ще похвалюся) Я ж звісний хвалько).
    Посадили українській сорт винограду. Називається "Новий подарунок Запоріжжя". На базарі втулили мало не силою.
    Слухайте, та це не виноград, а щастя. По-перше, не такий як інші слабкий на хвороби, по-друге, вже в середині серпня можна знімати, бо оси починають їсти - такий ароматний та солодкий.
    А по-третє, здоровезні ягоди, деякі садоводи і сливок такого розміру не мають. Ягоди великі продовгуваті і трохи круглих - ці без кісточок.
    Куст моцний, листя велике. Укривати треба, звісно. Добрий виноград весь укривний. Ми на зиму навіть прикидаємо землею, після того, як зв'язали і замотали.
    Дивіться:[​IMG]

• Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Silver bullet

Маки, маки, червоні маки...

20. Silver bullet

судачок спіймався)

а це рибачок)

Рибалка та хвойні грібні ліси не дуже далеко - це велика радість нашої фазенди. Дача - дуже душевна річ.

Останнє редагування: 11 лют 2019
а де твій аватар? :)