В Росії горять села ... [Фото/Відео]

Тема у розділі 'Що у світі чути', створена користувачем Deus igrok, 30 лип 2010.

  1. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Я вже писав - український МНС повідомив - дим суне з Росії... Погода жахлива... Дощів, дощів треба, бо капєц... Нічого вони там не потушать, не вистачить ніяких сил, грошей і техніки - в Росії вже горить понад півмільйона га... Страшенно жаль природу, яка гине такими масштабами. Та й людей вже кілька десятків загинуло - це не жарт...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Я не имею оснований Вам не доверять, но больно уж это всё на сказку похоже.
    Видать парень из ПР был, не иначе.;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Ось вся "казка", у викладі газети. Про ПР - ні слова, як бачите. Як тепер - не знаю. Можливо, забудовник, як "жертва помаранчевого режиму", вже туди вступив... :)))
    http://www.umoloda.kiev.ua/print/84/45/43231/
     
  4. premium

    premium Well-Known Member

    Шо маячня?!!! Ви з якої смереки гепнулись, що таке тут сплітаєте? Де я згадував простих людей, особливо в такому контексті?

    :banned:
     
  5. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    у нас формируют группы (личный состав и техника) для помощи России, пока еще не выдвигаются , но готовятся .... мы переведены на усиленный вариант несения службы., тока опять сплошное очковтирательство. принятые меры в абсолютном большинстве - абы щось зробить ....
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    По ходу в России в начале (конец прошлой недели) было то же самое.
    Не хотел писать т.к. Полковник начал такую атаку, что лучше было не давать ему повода на "его правду" о «планируемых отзывах» на ЛФ по поводу пожаров.

    ---------- Додано в 21:02 ---------- Попередній допис був написаний в 20:59 ----------

    Не несите пурги. Модераторы удалили и не надо ля-ля.:hi:
     
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Прочитайте свій допис,на який я відповів. Якщо говорити про Божу кару,то одною Росіею вона(кара) не обмежується. Землетруси,урагани,вулкани,цунамі,загибель тисяч і тисяч людей по всій земній кулі,за останні роки настільки почастішали,що таки дійсно можна казати про кару Божу. Але для всього людства.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    02.08.2010 10:34 В Росії горять села ... [Фото/Відео]
    Розділ: Що у світі чути syavych Допис учасника Ravin м'яко видалено
    Причина: оффтоп
    И таких три штуки удалений. Вот там и были ссылки на Вашу пургу, сейчас нет и Вашей пурги тоже.
     
  9. Полковник

    Полковник миється в бані

    О, как.
    Опять клятые москали.
    Трымайтесь, Пани.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Три дня... одно и тоже. о_О
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. premium

    premium Well-Known Member

    в тому дописі, який видалили, не було жодного слова про людей, фантазери блін...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Дым отечества (Юлия Латынина)

    http://www.neftegaz.ru/anticrisis/view/957
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Видать, під Москвою мухомори горять.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    То, что там было касалось только... Полковника?о_О
    Ну тогда извините.:good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. premium

    premium Well-Known Member

    звичайно, що Богом (Природою) буде покарано і вже карається все людство, але в даному випадку мова йде про Росію...

    болота висушили, ліси вурубали, господарювати не вміють, щей лізуть наводити порядки в інших країнах... от і кара

    але то все таке, насправді "шкода, що існують такі, як premium" :sorry:
     
  16. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Жалко, что они фигню говорят не подумавши.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. tverezyj

    tverezyj Well-Known Member

    Але Брянська область в список постраждалих не входить
     
  18. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Закон природы: последствия природного бедствия прямо пропорциональны отмытому на нём баблу.
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Вот, хотелось бы думать иначе..., но ни одного аргумента против Вашего поста.
    Понятно, что мы не видим масштаб как его видит власть, но сами Москвичи уже начали собирать вещи и сдавать их для погорельцев, при этом говоря, что пока власть шевельнётся, уже зима будет.
    Ни дай Бог у нас такое... _издец будет такой...о_О... они ещё лет пять будут иметь "отмазку" на ВСЁ. А цифры покажут о_О залюбуешься.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Та... Брянська область... Коли бахнув Чорнобиль, постраждала майже вся Північна Європа. А тут такі пожежі, на таких площах... Що таке 500 тисяч гектарів, уявляєте собі? На 1 гектарі росте приблизно 200-400 дерев, це якщо між деревами 5 метрів. Одне невелике дерево має приблизно 0,5 куба деревини. Тобто, на 1 га - 100-200 кубометрів деревини. Якщо згоріла "всього" третина, і при горінні залишилося 10% попелу, і тільки 1% твердих частинок (сажі) пішов у повітря, то з 1 гектару в повітря пішло 60 кг сажі! Горить 500 000 га. Тобто, в повітря викинуто щонайменше 30 тисяч тон тільки сажі! І ця сажа могутніми потоками розпеченого до сотень градусів повітря летить аж у стратосферу. І попадає до нас, коли охолоне, приносячи сморід горілого...

    Можна досить впевнено спрогнозувати, що викид такої кількості сажі спровокує поглинання сонячного проміння та досить відчутне похолодання в наступні роки - і вже наступних 2-3 літа будуть набагато холоднішими і дощовими (ефект "ядерної зими"), і більше нагадуватимуть осінь. Я навіть не знаю, чому про це ніхто не каже і не пише... Давайте повернемося до цього допису через 1-2 роки і перевіримо.

    ---------- Додано в 22:38 ---------- Попередній допис був написаний в 22:31 ----------

    Польша тільки-що підняла НДС (ПДВ) на 1%. Це, думаю, плата громадян за ті небувалі повені, які сталися цього року... Незаможним обіцяно все скомпенсувати. І я вірю - обіцяно, значить компенсують.
    Думаю, і росіяни заплатять за все, що горить реально і "віртуально"... Як завжди... А з нас з вами заберуть "просто так". Бо у нас також пройшло "стихійне лихо" - вибори... Бо взяти владу і не насолодитися цим - якось не по пацанськи. "Пішов догори" газ, а тепер по багатьох каналах іде інфа про "корисність" підвищення цін на воду, на метро, на борошно та хліб тощо. Тобто, заплатять найнещасніші, які, в основному, тим хлібом і зарчуються.

    А ще вгору піде скраплений газ, бензин,... і - все за ними слідом. Думаю, найближчим часом слід очікувати здорожчення всього на 20-50%. Мінімум.
     
    Останнє редагування: 2 сер 2010
    • Подобається Подобається x 10
а де твій аватар? :)