В Росії горять села ... [Фото/Відео]

Тема у розділі 'Що у світі чути', створена користувачем Deus igrok, 30 лип 2010.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    В Центральной России бушуют лесные и торфяные пожары. Горят леса, горят посевы, горят дома. Гибнут люди. Гибнет скот.

    Статистика ничего не даст, поэтому приводим просто отрывки из блогов. "Вся Рязанская область горит, в том числе и я. и мы ни кому не нужны." "Сижу в Воронеже, гарью тянет, как-будто на кухне что то горит... ". "Рязанская область горит. Уже несколько сел подчистую. МЧС рас***дила деньги на пролив лесов".



    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]


    Хлопці на джипі вирішили рванути через полум'яний ліс - могли і не виїхати.
    Не цензурна лексика !!!

    http://www.youtube.com/watch?v=vOI6OCHerUI
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    це вже не дивно, що друзі росіяни перекручують новини про Україну, але ось розповідь простої жінки, яка живе фактично в епіцентрі подій де тривають пожежі в Рязанській обл. http://community.livejournal.com/flylady_ru/1306488.html
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Бедные люди. Надеюсь, обойдется без людских жертв.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    Сегодня утром не было дыма над Москвой.
    Ночью сильный ветер отогнал коричневую пелену.
    Утром вызвали в Управу.
    Просили помощи в деле борьбы с с торфяными пожарами в Подмосковье.
    У нас людей нет - смены - как их можно привлечь?
    Отдали 2 Форда-Транзита на неделю.
    Машины с кондиционерами.
    Будет где пожарным передохнуть между тушением пожаров.
     
    • Подобається Подобається x 11
  5. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Прочитала, что в пожарах уже погибают люди. Очень жаль. Земля пухом погибшим и искренние соболезнования их семьям.

    http://focus.ua/incident/135591

     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Це просто жахіття. :sad: Сухо, вітер, пожежа швидко поширюється. :sad: Співчуваю тим, хто втратив все майно. :sad: Хай земля буде пухом тим, хто загинув у вогні. :sad:
     
    Останнє редагування модератором: 31 лип 2010
    • Подобається Подобається x 9
  7. Полковник

    Полковник миється в бані

    Обоссались ребята.
    Я, думаю, тоже обоссался бы.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Ситуация с лесными пожарами31.07.2010, 19.00

     
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    В нас скоро те ж буде....

    В Україні спека сягне рекордних +42 С
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Я думаю, что у нас не все так мрачно будет, надеюсь, что наши власти примут меры, хотя они сейчас в отпусках. У нас нет таких больших лесов, плотность городов и сел выше чем в районах России, которые постигла беда. Необходимо запретить посещение лесов, жестко за это наказывать, виновников пожаров сажать или заставлять выплачивать компенсации.
    А вообще, то что происходит в России, это стихийное бедствие, вспомните пожары в США, Испании, Греции
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    А яких заходів можна вжити? Ніяких. Якщо буде +42 і вітер, навіть якщо не буде п"яних компаній, що палять багаття, то всерівно знайдеться старий скляний осколок, який спрацює, як лінза, і підпалить траву. А далі - вогняний ураган... Правда, в Київській області постійно йшли дощі, через день. Тому навіть у цю спеку трава не дуже пожовкла. Значить, вологи поки-що вистачає. Тим не менше - спостерігаю, що міліція постійно їздить через парки і жене втришиї тих, хто прийхав на шашлики.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Спека - це теж стихійне лихо. Будуть і пожежі,і жертви,і руїни...і не буде ніяких компенсацій. Від тої держави не варто чекати нічого.. . Донині чекають виплати компенсацій жертви Скнилівської трагедії. На компенсацію,що отримали потерпілі від паводків,можна збудувати хіба що файний вихОдок. "Спасение утопающих - дело рук самих утопающіх" - незиблема істина на території постсовка.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  14. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Не дай то Бог! Хватит того , что у нас происходит.Увы,не думаю,что ваш аналог МЧС лучше готов к этой беде.Без обид,просто констатация факта.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Полковник

    Полковник миється в бані

    Радость на лице имеется?
    Ну, и Слава Богу!
    Хоть есть чему радоваться.
     
  16. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Та ні, я дав посилання, щоб знали ті, хто може їхати в ті райони. Про яку радість ви говорите? Взагалі - ви про що? Ваше сковородіє - ви п"яний?

    [​IMG]
    =========================================================

     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Полковник

    Полковник миється в бані

    К сожалению трезв.
    Надо ночью ехать в аэропорт.
    Но радость свидомитов по поводу пожаров в России меня искренне удивляет и посылает в недоумение.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані

    Как вы думаете,там власти принимали меры?Просто планета ещё раз напоминает "царю природы" насколько он ничтожен. Наводнения,пожары и пр. и пр.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Очень с Вами согласен.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Переглянув тему. Радості з приводу жертв пожеж в Росії не побачив. І я сам глибоко співчуваю цим людям,хоч є українським націоналістом і людиною,що УСВІДОМЛЮЄ хто я і якого роду.
     
    • Подобається Подобається x 7
а де твій аватар? :)