в який банк краще вкладати гроші??

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем sqim, 10 жов 2010.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    цілком можливо заплановані і контрольовані.
     
  2. Saut

    Saut Цинічна Бендера

    Так вона і є "завмаг". Брокер. Але Пєтя її цінує за інше. Валєра допомагає правильним людям колотити статки, рефінансуючи на сотні лярдів гривень правильні банки, які скуповують усі бакси. А потім Нацбанку=Україні віддадуть фантики. Сьогодні питався по банкам - виставили по 24 курс, а доллара все одно нема в продажу.
    Завтра знов буду купувати бакс у людей.
    А, по темі. В який банк вкладати? Трьохлітровий. У долларах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. vokara

    vokara New Member

    Потрібно припиняти піднімати паніку і знаходити шляхи вирішення для зменшення платежів по кредиту в Дельта Банку. Я цей шлях знайшов і вам раджу!
    Перекредитувався в «Кредит Маркеті», які стабільно працюють, розвиваються і не підіймають% ставки по кредиту. Приніс паспорт, ІПН, кредитний договір підписаний з банком і після стандартної процедури оформлення нового кредитного договору з «Кредит Маркет» я погасив і закрив проблемну карту Дельта Банку.
    1. Кредитні зобов'язання залишилися, але щомісячний платіж зменшився в середньому на 10%
    2. Позбувся фізичної та моральної проблеми стояти в чергах, разом з скривдженими вкладниками, в касу при сплаті щомісячний платіж по кредитній карті! Можна оплачувати і через інтернет банкінг, але сподіватися на 100% результат електронного платежу в Дельта Банку дуже сумнівно;)
    Раджу звертатися в їх відділення для перекредитування № телефону 067-405-9-89-68 за адресою:Житомирська обл., м.Новоград-Волинський, вул. Гагаріна,3
     
  4. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

  5. Finya

    Finya enjoy the silence

  6. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    нічого дивного...
    я не знаю жодного державного закладу, яке б процвітало. Всюди, хто працює на державній роботі думає про одне: як вкрасти.

    Державні установи ніде не працюють. Вони просто не здатні. Я пригадую сміття у Львові 90-х. Шкарадні газончики і море сміття. Віддали у приватні руки - сміття на мерсах возять. Баки сучасні, обгороджені... І так все. Знаєте чому у нас держава повністю не віддає маршрутки і рейси? Бо там ще можна мати відкати. Не існує інших причин. Я, коли бачу чиновника, бачу злодія. У мене завжди такі асоціяції.
     
  8. Svitlana Grogol

    Svitlana Grogol миється в бані

    Не читала весь тред, але можу сказати що в Монобанку доволі непогані проценти на депозитах. Сама невеликий маю. Не знаю наскільки від надійний, але мені дуже подобається.
     
  9. Tumof

    Tumof Member

    Мені також монобанк викликає довіру
     
а де твій аватар? :)