Хобі та захоплення

в які азартні ігри грали у школі?

Posted by duncan on 27 чер 2014 відповідей - 102
  1. NatalkaAvlen

    NatalkaAvlen Member

    Коли я вчилась в школі, хлопці з мого классу якось грали в покер на ГРАЛЬНИХ КУБИКАХ)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Valeri Ya

    Valeri Ya супергерой

    В карти мабуть всі в школі грали, такод фантіки. Це найбільш азартні ігри в моєму житті:)
     
  3. pashkan

    pashkan Member

    дурак)
     
  4. Mikolay Kolesnichenko

    Mikolay Kolesnichenko Директор життя

    Ми у школі виходили на спортивний майданчик і грали у "дробину"
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та гра називається "Покер на костях". Обалденна гра. Розвиває логіку і увагу.
    Але мені ще більше подобалося садити розсаду капусти полуавтоматичним способом. То коли у трактора ззаду навіска на чотири чоловікомісця для посадки розсади в чотири рядки. Такий диск повертається і чотири захвати - то відкриваються, то закриваються... І треба всунути туди квадратик з корінням і капустою. А воно так повертається швидко, що жуть. Але так навчився, що працював, не дивлячись, куди сую розсаду. А позаду йдуть чотири дівчини, які в фартуках несуть розсаду, щоб кинути її в пропущені нами місця. То було далеко, під Новосибірськом... У мене була напарниця, з Залісців на Шумщині, від нашого село приблизно 400 метрів. То я працюю, балакаємо, інші дівчата відстали на 7-15 метрів - садять розсаду, моя Галюня сперлася на стіл і тягне назад трактора. Дивлюсь - вже засинає під променями сонця. Кажу:"Йдино, дорогенька, попрацюй" і даю собі перепочинок у 6-7 розсад...
     
    Останнє редагування: 31 лип 2017
  6. iso

    iso Well-Known Member

    Так що більше, садити чи напарниця;)
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Сама класна сезонна "весняна" гра - в "вооруженного". Ножиком чи викруткою втикаєш у землю і в залежності, яким чином, рисуєш на землі танки, літаки, катюши, кораблі, вертольоти з ознаками приналежності - чия то бойова одиниця. Я придумав десантний БМД. Супротивники також малюють свою армію, а потім досмерку кричимо і воюємо на землі.
    П.С. Одного разу директор школи впіймав мене за руку і забрав викрутку. Після цього отримав від батька на горіхи і більше не грав. Почав з другом збирати пляшки на ставку - тепер там горвиконком побудували... а тоді пляшки з під вина - були схожі на з-під шампанського, а коштували найдорожче: 17 коп. У нас був склад, і ми брали звідти і ділилися порівну. Колись з ним бачилися, у 2000 році в Волгодонську... Згадували наші бізнес-проекти.)
     
    Останнє редагування: 31 лип 2017
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Все добре, коли і розсада славна, й дівка файна. Усе разом - одне задоволення працювати, наче граєшся.
     
  9. LMV

    LMV Well-Known Member

  10. Isokrat

    Isokrat миється в бані

    Не знаю... в нас якось не заведенно в школі було грати... а от у баби в селі на пасовищі то і карти були, і в ножика грали, вже не пам"ятаю як гра називаеться, коли його з різних частин тіла кидаєш шоб встряг в землю
     
  11. iso

    iso Well-Known Member

    гра в ножички
     
  12. Isokrat

    Isokrat миється в бані

    :) можливо й так)
     
  13. NilaO

    NilaO миється в бані

    в школі не грали в карти, вже в академії грали в клабер)))
     
  14. katyalupanowa

    katyalupanowa Member

    ггггг..)) Мі по класиці: в дурака, і Відьму, коли збираешь 4 карти одной масті і кидаешь якнайшвидше
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А ще заверещати треба було при цьому...:tease: Забулася мабуть, бо вже виросла?:)
     
  16. Mikolay Kolesnichenko

    Mikolay Kolesnichenko Директор життя

    Ми ще грали у лички на перервах. Голова боліла дуже. Ми були ще ті дурні)))
     
  17. Ledydy

    Ledydy миється в бані

    в карти грали
     
  18. Mikhajlukdima

    Mikhajlukdima New Member

    Мы играли в трыньку)) да и сейчас иногда как соберёмся вспоминаем молодость)))
     
  19. Edna

    Edna Member

    мы в карты играли, а парни в "пятачок"
     
  20. UstinovaEkaterina

    UstinovaEkaterina миється в бані

    В корову на бажання)
     
а де твій аватар? :)