В І Т А Ю !!!

Тема у розділі 'Свята і вітання', створена користувачем Капітан, 6 гру 2006.

  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    pic.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Гуголь сьогодні..

    Записати.PNG
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Google сьогодні в США, Німеччині, Польщі та ін...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

     
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ніжна нене, колиска добра!
    Я люблю твої древнії кручі,
    Буйну зелень на схилах Дніпра.
    Ти одвічна — у пісні, у слові,
    Ти у думах співця-кобзаря,
    Україно моя казкова,
    Наше серце для тебе співа.
    Живи, Україно! Живи для краси,
    Для сили, для правди, для волі!
    Співай, Україно, як рідні ліси,
    Як вітер в широкому полі.

    Vitalii Chepynoga
    27 мин. · Киев · отредактировано ·
    24!
    Особливого якогось пафосу писати не хочеться... 24 роки тому у Києві, біля метро Хрещатик я прочитав листівку. На ній було написано, що Україна - сама крута, багата, красіва, наворочена і продвинута... І через пару тижнів у нас буде Швейцарія і Японія одноврємєнно...
    І ніхто б тоді не повірив, що через 24 роки у нас буде війна з "братньою" Росією, Крим буде захоплений "братьями", на Донбасі "братья" убиватимуть наших хлопців, а наші хлопці будуть убивать "братьєв"... У нас будуть дві революції, будинок профспілок з годинником згорить, на площі ленінського комсомолу (Європейська) стоятиме пам’ятник вірменину, який загине за свободу України, а на Виноградарі - буде проспект грузину, якого уб’ють за "свободу слова" в Україні... Уб’ють за часів президентства людини, яка за всі ці 24-и роки (як це не прикро) була (поки-що) "найпрілічнішим" президентом цієї країни... Не Ліхтенштейн, короче... Ще один грузин, який колись учився в Києві, стане губернатором Одеси, перед цим ставши президентом Грузії путьом "государственного переворота"...
    Але, чорт забирай, я за всі ці 24 роки, як і всі ви, ні разу, ні на мить не пожалів про цю Незалежність...
    І ми таки станемо нормальною, цивілізованою демократичною країною! Я абсолютно упевнений в цьому. Мотиви - ті самі! Ми - красіві, круті, продвинуті і хороші! Смайлик «smile» І ще у нас - лелеки, Дніпро, Сула і "Ой на горі, та й женці жнуть!"... Тому інакше бути просто не може...
    Тоді, 24 роки не була незалежність... То була "бумага", проголосована прокомуністичною Верховною Радою... Справжня незалежність не починається з "усього", вона починається з "нуля"... Сьогодні... Через кров, піт, мозолі, могили... Не на параді, і не в парламенті... Навіть не у Страсбурзі... - В окопах донецького степу... Незалежність - дуже дорога штука... Але вона УЖЕ є у нас!
    Сьогодні у Венеції в одному з салонів Бієнале, є український павільон... В експозиції - великі, чорного кольору, дерев’яні намистини лежать на чорноземі... "Чорне намисто України" зветься ця "інсталяція"... Україна, що завжди ходила в накрасивіших у світі білих вишиваних сорочках і червоному намисті, - сьогодні у чорному намисті... Час такий...
    Але ми переможемо! Ми будемо! Бо Ми вже є! Нас не здолати!
    Слава Україні! Героям слава! З святом!
     
    Останнє редагування: 24 сер 2015
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  10. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    С Днем незалежності, Україно! I хай згинуть усi вороги!

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Наталія Петренко
    Сьогоднішній виступ Порошенка, з нагоди Дня Незалежності України, є вершиною його брехні і цинізму!
    1). Ми пильно захищаємо кордони України ( вчора три колони військовою техніки, з РФ, зайшли на на нашу територію)
    2). РФ закрила нам свій торговий простір ( фабрики,, Рошен,, процвітають у Липецьку, як і банки українських олігархів).
    3).Ми спробуємо переглянути пенсії і зарплати українців.( зарплату нардепам не пробували підняти, а підняли незадумуючись).
    4). Ми зміцнили нашу армію і забеспечили всім необхідним ( бійці латають броніки, ремонтують стару техніку,і думають, як пережити зиму).
    5).Ми ніколи і нікому не віддамо української території ( Новоросія ще зрозуміє свою помилку, що без України вона ніхто).
    6). Тільки Мирний план, від якого ми не відступим, приведе нас до перемоги ( жодного слова про Іловайськ, Аеропорт, Дебальцево і 10 тис.українців, що загинули у котлах, під час Мирного плану).
    7).Жорсткі санкції змусять Росію задуматись ( Україна підписує торгові угоди з РФ, процвітає бізнес російських олігархів).
    8). Дякуючи Міністерству Оборони, ми досягли успіхів в обороноздатності держави ( Коваль, Галітей, Муженко - своєю бездіяльністю знищили бійців в котлах і не понесли відповідальності).
    9). Я не відміню загальної мобілізації ( військовий стан не оголошено. АТО справа силових структур).
    І жодної згадки про загиблих, співчуття родинам.
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Для ватника День Незалежності - не свято.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Як знаєте. Можете святкувати хоч день незалежності Росії, якщо не подобається наша Країна.
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    О! Скрєпно, як Ромко каже...

    24 августа 2015 г. 14:06
    Святейший Патриарх Московский и всея Руси Кирилл направил Президенту Украины П.А. Порошенко поздравление по случаю Дня независимости, отмечаемого 24 августа.

    Обращаясь к главе государства, Святейший Владыка отметил особую роль Православной Церкви в жизни Украины, и выразил надежду «на доброе взаимодействие органов государственной власти и Украинской Православной Церкви в интересах стабильности украинского общества».

    Церковь «продолжает призывать людей, имеющих различные взгляды, устремления и чаяния, к согласию, взаимному прощению и совместному труду на благо общей Родины», подчеркивается в послании Его Святейшества.
     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

а де твій аватар? :)