В чому щастя людини?

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем Andre Andre 89421603, 30 січ 2015.

  1. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Щасття це коли всі здорові, коли йдеш додому і знаєш що тебе хтось вдома чекає)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. derti

    derti Well-Known Member

    Мати дах над головою, мати їжу...можливість сходить в храм, мати сім'ю, родину
     
  3. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    це все має майже кожна людина в наш час, але не почуває себе щасливою:scratch_one-s_head:
     
  4. derti

    derti Well-Known Member

    Ті, які втікали після подій на сході України, не завжди мали навіть ті речі. Мабуть, має бути ще щось, але це вже релігійний досвід... Можливо, Царство Боже, яке мало б бути всередині нас, і є тим щастям? А сучасні нещасливці просто намагаються жити без Бога?
     
  5. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Я б сказала що не то що б жити без Бога просто в них надто слабка віра))
     
  6. derti

    derti Well-Known Member

  7. Natti

    Natti миється в бані

    Я по життю дуже не визуча. Щоб чогось досягти,завжди проходжу через труднощі. Але не відношу це до щастя. Для мене справжнє щастя-це гарне здоров'я рідних мені людей.
     
  8. derti

    derti Well-Known Member

    Мені, видається, що щастя - не в здоров'ї, навіть рідних... Дехто має рідних з хворобами, і щасливі :)
     
  9. Natti

    Natti миється в бані

    Ну,якщо з цього боку подивитися,то так. Але якщо "хворим" становиться краще,то тоді отримуємо ще більше щастя!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    :)Думаю Ви переплутали щастя з різними видами радості та задоволення.

    Щастя людини в тому, що немає смерті. Це не просто високі слова - це факт. Якщо людина боїться смерті, то цей страх перекреслює будь-яке поняття щастя.
     
  11. derti

    derti Well-Known Member

    Як то нема смерті? Людина помирає, її закопують...
     
  12. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Біологічна смерть є тільки для фізичного тіла. яке переходить з однієї форми в іншу і теж по-своєму нікуди не зникає. Якщо Ви знімаєте буденну одежу і одівши нічну, сорочку лягаєте спати, то що, життя на тому закінчується? Так само людина покидає тіло звичайне, а отримує тіло духовне і життя продовжується. В Біблії пишеться: "Сіється тіло звичайне, встає тіло духовне. Є тіло звичайне, є й тіло духовне."-1-ше послання до Коринтян-15.44. Проблема багатьох людей в тому, що вони ототожнюють себе тільки з фізичним тілом, не розуміючи, а тим більше не відчуваючи межі між собою та фізичним тілом.
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Духовне тіло завжди в наявності. А покидаючи одне звичайне тіло отримує інше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. derti

    derti Well-Known Member

    Не знаю, але відчуваю, що смерть - це трагедія, а трагедія - це якби щось неприроднє, тобто так не має бути, повинно бути якось по-іншому...
     
  15. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    В багатьох випадках смерті передують муки, щоб людина сама прагнула смерті. Смерть для такої людини - полегшення. Коли людина свідомо в молитві приймає смерть, страху не існує, а навпаки появляється надія на щось краще.
     
  16. wlad

    wlad Well-Known Member

    Проблема багтьох ще в тому, що вони ототожнюють себе виключно з духовним, ігноруючи фізичне...
     
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Чи любите ви мармУляду з свіжої смородини так як її люблю я?
    Насмарувати собі курва крушок хліба, та так шоб аж по пальцях текло...та з свіжим молочком..о то є щастя :mocking:.
    То тобі не джем і не варєнЬє....;)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  18. Antoine Roquentin

    Antoine Roquentin New Member

    ...у небутті.
    Тобто у відсутності буття...
     
  19. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    • Смішно Смішно x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    кого?
     
а де твій аватар? :)