Успішна жінка: яка вона?

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Innusua, 24 лют 2018.

  1. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Прошу пана, а які дописи вважаються доречними на Львівський Форум де значна кількість активних юзерів мешкають поза межами Львова, ба, навіть поза межами країни?)
    Ану ж бо, розкажіть мені, де і що писати. На мої теми з туристичними запитаннями у вас, львівянина, чомусь відповідей і коментарій не знайшлось.)
    Ну такі смішні люди, з претензією чи на гумор, чи на іронію, а виглядає просто тупо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. hrim

    hrim Well-Known Member

    Я хотів висловити вам, нельвівянці, підтримку і подяку за активність, бо вважаю що форум зараз дуже неактивний.
    Туристина інфраструктура стрімко розвивається, я за тим не встигаю. Наведу на мою думку список основних вартих уваги місць:
    Площа Ринок детально з прилеглими вуличками (візит на верх Ратуші в першу чергу), поїздки екскурсійним трамвайсчиком, бусом, (на підставі побачених зацікавлень далі формувати поглиблений план), пл. Старий Ринок, пр. Свободи, пр. Шевченка, Оперний, Домініканський собор (барокко), церква Юра (барокко, син Моцарта), церква Ольги, Єлисавети (готика), палац Потоцьких, каплиця Боїмів (ренесанс), церква Андрія, церква Михайла, Вірменська церква, гарнізонний храм Петра і Павла, Успенська церква, Латинський Кафедральний собор ( готика), Преображенська церква, (у Львові поза 100 релігійних споруд) (похід на Високих замок раджу робити факультативно) готель Жорж (Бальзак, розвідник Кузнєцов)
    Стрийський парк, парк Шевченківський Гай, Личаківський цвинтар (раджу екскурсію), трамвайчиком від привокзальної 9 маршрутом, Університет, органий зал, філармонія, будинок вчених...
     
    Останнє редагування: 11 бер 2018
  3. paniolya

    paniolya Member

    жінки мені здається останнім часом стали конями . тами що впряглися і тягнуть - дім, роботу, сім"ю...
    інколи про себе забувають геть
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    І не кажіть... Беруть на себе богато.:bye2:
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ну ви даєте... Він ще стоїть і не знищений? Ви ще Леніну пам'ятник воскресіть)))Хм... У Рівному вже років з 15, як знищено все, що енкаведіста Кузі стосується. Замість музею там бутік шифхер европейський продають, пам'ятник кудись заперли, місто його перейменували. Ви якось слідкуйте за тим, що пишите. Не треба тут совковість розводити, як плісінь. То наші вороги тепер, а інші - наші вже друзі. То вам не СРСР - розслабляться не треба, друже.
     
    Останнє редагування: 23 бер 2018
  6. hrim

    hrim Well-Known Member

    Добре, НКВДист Кузнецов зупинявся в готелі Жорж. Памятника вже давно немає.
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Байки то все. Ну, хіба що покажете фіскальний чек на його ім'я, що він там зупинявся). Як в нашому суді - якщо немає доказів, то не треба обвинувачень. То все вигадано радянською владою. Країна, яка нічого не створює і не береже спадку - приречена на рабське існування.
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    Kinder, Küche, Kirche остальні бляді .:pardon: неуспішні ПиСи Я той ще перфекціоніст, на дозвіллі
     
  9. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Перепрошую, не було часу зайти. Дякую. На Личаківському польский меморіал вразив. Такий доглянутий. Поляки певно інтерес мають.

    Ех....
     
  10. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    З кірхами трішки проблема є. І з розуміннням того що написано в стартпості. Але облишмо.
    Розкажіть чи довго пішки від привокзальної до Митної площі?) Саме йти, а не їхати. Реально за годинку пробігти центр?
     
  11. Iryna Sol

    Iryna Sol New Member

  12. manur

    manur Well-Known Member

    Що Ви тупите?
    Нєсколько дєсятков браслєтов на рукє - вот єто шікарно!!!!!!!!!
     
  13. TombRaider

    TombRaider Любов та щастя

    треба завжди пом"ятати що ти жінка....а не бігти за успіхом усе життя....насолоджуватись кожною хвилиною - тоді Ви - успішна жінка
     
  14. Barbara S

    Barbara S Member

    Оце згодна, я коли спокійною стала і почала себе більше цінувати, насолоджуватися то все в кайф. Для когось успіх то народити дітей і сидіти вдома, для когось бігти по кар'єрних сходах, тому для себе потрібно обирати, головне зрозуміти, як ти хочеш себе реалізовувати.
     
  15. aliina

    aliina New Member

  16. fedorivandriy

    fedorivandriy Active Member

    Підкажіть будь ласка можливо хтось чув про курси ораторського мистецтва? Ми плануємо провести акцію та розіграти сертифікати для дітей нашого табору, який повинен відбутися. Ось найшов по коментарях і відгуках в інтернеті дві школи, Красномовець https://krasnomovec.club/ та школа SPE https://spe.org.ua/. Можливо хтось знає про них більш детально? Яка школа краща і в кого які переваги? Ну по відгуках на скільки я розумію то Красномовець більш популярна та надає крутий матеріал.
     
а де твій аватар? :)