Успішна жінка: яка вона?

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Innusua, 24 лют 2018.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Телефон - моє знаряддя праці. )
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мабуть і не один)
    Щоб знайти одного, треба другого...
    А якщо і другий десь занапаститься?
    Все, день пропав...:swoon2:
    І нетільки у мене!!!:ireful1:
     
  3. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    От цікава людина, на рівному місці загризається. А ще Модератор.
    Добре, ще раз, українськими літерками напишу, не китайськими, щоб дійшло:
    "Чим має займатись успішна жінка, коли знаходиться в метро?"
    Сьогодні 1 березня, сніг вище першого поверху. Машину не відкопати. Метро - таки вихід.
    Чим в метро зайнятись успішній жінці? :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    "Буквар миру" Сковороди, виданий книжковим клубом, мені дуже подобається. Українською. 155 грн. 320 сторіночок, формат більше трошки ніж стандартний. Загугліть, тільки не по інтернет книгарнях, а безпосередньо на сайті видавництва.
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Подякував за підказку про книжку, але з книжковим клубом ніяких стосунків не хочу. Дістали...
    Я через друга спробую дістати, у нього ціла кімната тих книжок. Або піду безпосередньо до клубу, як інкогніто )) Трішки дорожче, але по ночах не будуть шкребтися у вікна ті книгоклуболюби.
    Хоча мені вже достатньо і скаченого. Вистачило би часу і сил перечитати.
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я не уявляю, як-то в гаремі велика кількість жінок уживається?
    Зараз настають часи, коли жіноча стать бере на себе тягар земного правління. Я не проти, може що і вийде. Але на своєму досвіді спостережень і відносин скажу: чим успішніше жінка, тим швидше наближається кінець.
    Оті всі зваби і спокуси, розбещенність і вседозволеність на фоні ниття за знедолення жіночої долі... Рятуйся, хто може!
    Вчора показують весняний концерт - на сцені простітутки пляшуть та співають, а діти в залі підспівують отому...
    Взагалі, йде політика вражди між чоловіками і жінками... То не так просто зрозуміти, якби не знати, що лукавий не хоче, щоби було справжнє кохання між статями. Одних зваблюють прозорою горілкою, інших вишуканістю і красою брехливою.
     
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Та чим завгодно... Бо яка вона нафік успішна, якщо їздить у метро! :)))
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Отакої... Всі, хто в метро їздить - невдахи :))). Добре, що у нас його немає.
    Але сьогодні будуть бої Mixed Martial Arts Ukraine LvivPortal та побачимо extreme chickfights (экстримальні скубання ціпочек).
    Початок о 22.00.
    Всім нагострити коготки, заштопати колготки, бойове розфарбування ну і там секретне щось обов'язково...
    Залишилося 4 години та 30 хвилин.
    Хто не прийде - вважається програвшим.
    Реванш через 24 години. Година на очікування суперниці (можна бити зарання - бої без правил, але модератор - суддя по моралі).
    Переможець визначається оцінками глядачів через 48 годин після першого бою 01.03.18 в 22.00
    Незнання не звільняє від відповідальності.
     
    Останнє редагування: 1 бер 2018
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Цікава людина це ви. Вистачить висказати протилежну думку - і вже "загризаюсь".
    Ще раз відповім.
    Я, коли знаходжусь в метро, не маю часу дивитись журнали. Не маю бажання читати якусь кимось вигадану, з перепрошенням, рожеву хрєнь. Я відповідаю на повідомлення, переважно, або сортую фото. А якщо я щось читаю, то це Форбс.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Колись була мрія радянських людей: працювати як в СРСР, а заробляти, як на заході. Ви успішно здійснили цю мрію.)
     
  11. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Навряд чи це підвищить кількість відвідувачів форуму.)
    Якийсь тролляка зі сходу може й оживив би форум. Як минулого літа чи осені, коли один тут лазив по форуму і чіплявся, а грізний наглядач з лінійкою мовчав.
    Зате нейтральні пости коментуються "сам дурак". Типу, пишеш про дурню.
    Нема питань - вигадуйте нормальний контент, може і львів'яни на форум підтягнуться. А то ж як спитаєш щось про Львів - тиша.)
     
  12. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Так, розумію, про що ви.)))
    Я просто теж Сковороду люблю.
    Хороший музей в Сковородинівці під Харковом. Красивий парк.
     
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Пам'ятаю... OZZI або фермер зі шпинатом... Спробував того шпинату - не хочу більше.
    1) Про Львів треба на форумах сепаратистів обговорювати, а тих - на львівському форумі. То так було, є і трохи буде.
    2) Тому, кому образи або критика не довподоби, краще не пастися на луках форумів, або ж знати свій шесток...
    3) Я так бачу, що ви не готові вирвати патли образчику своєму? Хм... Ви мені подобаєтеся. А ви їй хліба киньте. Воно падке на лестощі. Не корми - а дайте хвали. То і заведіть туди, де Галька не лежала.
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То є правда. То як бути Богом - не можна торкатися земного, щоб залишатися Богом. На то є слуги, які виконують брудну роботу.
     
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Так, якщо це "щось там" не відповідає правилам форуму.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Дякую... Тобто я зможу коли-небудь сказати, що я нічого такого поганого не писав, а всі питання до адміністратора? Чудово.
     
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Як на мою думку, успішною може зватися лише та жінка, в якої гармонійно складаються усі сфери життя, а не лише один якийсь бік.
    Кетрін Міддлтон - успішна жінка. Анджеліна Джолі, до поки із Бредом Пітом не розсварилися. Це із відомих, для прикладу.
    Ну а решту - можна назвати в залежності від того, що саме в неї гарно виходить: діловою, активною, спритною, розумною, пристосованою і т.д.
    Успішна жінка не читає про те, хто і як став успішним, бо тоді вона б не мала часу на свій успіх. Успішна сама створює тренд, це про неї читають.
    Не можна стати успішною людиною за чужими рецептами, це нонсенс. Бо так само, як кожна людина неповторна, із власним неповторним шляхом і долею, так і успіх для кожного свій, за власним ексклюзивним рецептом.
    Успішні люди знаходять свій власний рецепт. Решта - намагаються створити бліду версію за чужим.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я не багато зустрічав успішних жінок. Але й з ними я не хотів би пересікатися шляхами. То не жінки, а пекельне створіння, у яких немає взагалі прявил та честі. То люди без совісті і жалю. Чоловіки відпочивають...
    [​IMG]
     
  20. hrim

    hrim Well-Known Member

    Успішні жінки створють доречні дописи, теми на форумі міста за тисячу кілометрів.
     
а де твій аватар? :)