Успішна жінка: яка вона?

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Innusua, 24 лют 2018.

  1. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    :hi:
    На дозвіллі люблю почитати мотивуючі пабліки, статті. Іноді виловиш щось корисне для себе. Я той ще перфекціоніст, тому не можу про себе сказати, що я - успішна жінка, але потенціал є.))
    Про успіх тут мається на увазі суто кар єра, бо успіх в роддиному житті то трошки інше..
    Взагалі хочу сказати, що в укрнеті бракує журналів подібної тематики. Хочеться читати саме українською.
    Це мене надихнув на аж цілий топік блог Я зможу! Натхнення. Можливості. Успіх. , успішна жінка показана як впевнена в собі, цілеспрямована, сильна особистість, і біографії більше ніж двух десятків відомих українок. Мені було цікаво почтитати.
    Єдине, чого не зрозуміла - як все встигати, якщо хочеш і кар єрою займатись, і дітьми, чоловікові теж потрібна увага (якщо він сам не такий же зайнятий)).
    Якщо хтось з місцевих панянок читає якісь журнали жіночі в онлайні, такої тематики, порадьте, будь ласка.
    Пішла робити каву тим часом...розслабилась у вихідний, понесло фантазувати.:mocking: Люди он про подарунки питають, а я про успіх.:pardon:
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Може не треба? А якщо це пастка? Чи все так зрозуміло, що то воно таке успіх?
    Пропоную третій вариант: не шукати подарунків і не шукати успіху. Йдемо зі мною....
     
  3. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    От я саме такого коментаря чомусь і чекала від вас))))
    А що у вас цікавого є?)
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    "Аленький цветочек"
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Innusua, як бачите, нікому не смішно. Смішно - то коли всі сміються.
    То що, не бажаєте тої квітки? Невже не цікаво?
    Рассказал отец дочерям про свою встречу с чудищем и про договор с ним. Старшие дочери, как и ожидалось, отказались поехать вместо отца к чудовищу, зато у младшенькой, любименькой, даже сомнения не возникло на этот счёт. Она легко решилась на этот шаг. «Будешь жить ты у него во дворце, в богатстве и приволье великом; да где тот дворец — никто не знает, не ведает, и нет к нему дороги ни конному, ни пешему, ни зверю прыскучему, ни птице перелётной»,— говорит ей отец.
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Щоб все встигати достатньо не читати жіночих журналів в онлайні.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та чого, поки очікуєте чергу на манікюр - можна і почитати щось, а ще... Вперше чую, щоб жінка не встигала щось. Зазвичай вони завжди вихваляються перед чоловіками, що все встигають, а ті навіть сміття не можуть винести, бо у них часу не вистачає ))
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Зайшов на сайт віршів, подивитися, як поети (я не зауважу, що дівчата) досігають успішності в очах читачів поезії.
    Звісно, що на мене навіть не звертають уваги любителі поезії.
    Перегляди нараховуються навіть незареєстрованими читачами, а бали - тільки зареєстрованими.
    І отак іноді заходжу, подивитися, як ті рейтинги успішності ростуть...
    Нічиї читачі не перетикаються, а мене взагалі не існує.
    Мені не шкода і не заздрисно, але що воно їм то дає - не розумію.
    Все так облудно і огидно...
    До речі, я собі не ставлю балів, хоча і є можливість така. Мені важлива справжня картина, а не успішність. Є над чим працювати.
    Так і тобі раджу - не женися за тим, що не твоє...
    [​IMG]
     
  9. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Та звісно, в метро краще втикати у сумне і темне вікно або в рекламки, ніж читати жіночі журнали.:hi:
     
  10. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Читаю, наприклад, в транспорті. Книжка в сумці завжди) А дома таки не встигаю.
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я іноді блукаючи по місту заходжу до "Книги". Якось знайшов Сковороду. Дуже сподобався, особливо тим, що викладений українською сучасною мовою, зрозумілою. Але вартість - 225 гривень - то ні... Пошукав в інтернеті, але все на староруському або російською мовою. Та то нічого. Але одне дуже зацікавило і дуже непогано виглядає, хоч і російською.

    Або ж про різдво Христове

     
    Останнє редагування: 28 лют 2018
  12. hrim

    hrim Well-Known Member

    Мені здається, органічніше не розділяти успіх в карєрі і родині. Вони взаємоповязані.
    Тут дивилися?
    Григорій Сковорода - Тека авторів - Чтиво
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • ... ... x 1
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Шикарно. Не все українською, але і за те дякую.
    То не біда. Правда ж?
    КАТАВАСІЯ[32], АБО СХОДЖЕННЯ

    Завершивши другий приклад, знову кажу, що в Біблії одне на лиці, а інше в серці. Як Алківіадська ікона, що по-грецьки називається σηγηνός, з лиця була жартівлива, а всередині ховала Божу велич. Благородний і забавний є обман і фальш, де знаходимо під брехнею істину, мудрість під буйством, а в плоті — Бога. Ось справжнє, назване у стародавніх греків ποίημα, тобто творіння![33] А такі письменники є справжніми поетами, і нітрохи не дивно, що Мойсея звуть ошуканцем.

    Цей змій навмисне створений; хай поглумляться з нього зборища тих, які зухвало судять! І не дивно, що для цих лісів і високих Божих гір народжується не лев чи орел, а миші, їжаки, сови, одуди, кажани, шершні, жаби, псячі мухи, єхидни, василіски, мавпи й лисиці, які шкодять соломонівським виноградам. "Випробуйте Писання!"

    Кінець! І святому Богу слава!
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А по мені - краще не плутати. Бо комусь треба буде принести себе в жертву. Та боюся, що в наших родинах не готові взагалі поступатися чимось, не те, щоб свободою. Прямий шлях до розпаду.
    Ні, я не заперечую, що таке можливо в окремо взятій родині, та то буде виключення, яке буде піднято наче прапор і всі підуть таким чином у прірву. Бо не всім таке дано.
    Якби ще не цей час, коли люди більше ненавидять одне одного, ніж люблять. А якщо люблять, то не задарма.
     
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Успішні жінки не втикають ні у вікна, ні в рекламки, вони мають чим зайнятись. Це якщо їхня успішність не закінчується успішним заміжжям.
     
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Хочете мій текст з 2014го року?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Якби у вас забрати телефон, то ви вдвічі більше зробили би.))
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так, не треба гав ловити) Особисто мені не цікаві успішні жінки. Бякі вони... Бо гав не ловлять))
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Красиво йде...

    [​IMG]
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не йде, а летить...)
    [​IMG]

    Більше не буду... Кому цікаво - то сюди
     
а де твій аватар? :)