Уроки пані Діани

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем gaidamacka, 24 бер 2017.

  1. gaidamacka

    gaidamacka Active Member

    Хто пам"ятає на львіському ТБ уроки англійської мови пані Діани схожої на Мірей Матьє? Вона там аглійську абетку на мелодію виспівувала. Може у когось лишились відео з тих уроків, розумію, що то малоймовірно, але може якраз... :)
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    для чого?
     
  3. gaidamacka

    gaidamacka Active Member

    Як для чого, малечі показувати, нехай ся вчить англійську.
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Зараз стільки різних уроків, а ви шукаєте якийсь антикваріат :)
    Скачайте їм програмку Rosetta Stone для початку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. prius

    prius Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  6. prius

    prius Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Дуже корисна порада виявилася! Дочка німецьку вивчає у школі - так хоч плач. Шкільна система нічого, окрім відрази, не дає. А я вивчала англійську, тому навіть трохи не можу допомогти. Сьогодні прововтузилася із установкою цієї Rosetta Stone -вже почала ненавидіти... Та воно того було варто!
    Пробували різні відеоуроки, та то все така дурниця. А ця інтерактивна програмка - саме те, що треба. Дитина так зацікавилася, оце насилу відтягла, бо час за північ і вже чоловік заблагав :mocking: ви, каже, вдень українською мене мордуєте, а вночі тепер німецькою??!!! :)))
    Не знаю, як далі піде, але початок гарний. Так все продумано, усі органи сприймання задіяні!
    Я оце тільки не зовсім зрозуміла, для іншої мови треба іншу програмку інсталювати?
     
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ні, там просто інші мовні модулі треба ставити.
    В нас було те саме, але інтузіазм швидко пройшов :)
    Чуда від неї теж чекати не варто, в моєму випадку проходження 5 рівнів амнриканської англійської зайняло десь 2 місяці, і дозволило розуміти на слух найпростіші уроки Еджея з 5-10 разу, відсотків так на 50, а от вже вони зробили чудо :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А файли із рівнями ті ж самі?

    Якщо уроки в школі стануть менше ненависними, більше зрозумілими - це вже буде чудо.

    Бачу про них згадування у різних темах. Що це за чарівні уроки? Вони тільки для вивчення англійської?
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тобто? Є мовні модулі, перший, другий, третій скажімо для польської, так само перший, другий, третій німецька ітп.
    Еffortless English, автор Aj Hoge, нажаль тільки англійська, але мабуть можна знайти щось схоже на німецьку.
     
а де твій аватар? :)