УПА, Українська Повстанська Армія - 2

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Robert, 7 січ 2013.

 1. Тим22

  Тим22 Дуже важлива персона

  Чаривник, много не берите на себя, есть много фото об убийствах поляков украинцами, вы же не будете отрицать как украинцы расправлялись с женщинами и детьми, поляки помнят об этом
   
 2. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  а рускіє не росправлялісь?
   
  • Подобається Подобається x 2
 3. Gron

  Gron тафгай

   
  • Подобається Подобається x 1
 4. Тим22

  Тим22 Дуже важлива персона

  Наверно рассправлялись, в число этих русских входили все национальности СССР, в том числе и украинцы

  ---------- Додано в 18:29 ---------- Попередній допис був написаний в 18:26 ----------

   
 5. prius

  prius Well-Known Member

  Поляки з українцями давно примирились,а коли паскуди твоєї нації попросять пробачення за то що перебирались в форму поляків і вбивали украінців,а потім вбирались в форму УПА і вбивали поляків,а тепер ти нам говориш помнят,ми теж все пам'ятаємо
   
  • Подобається Подобається x 6
 6. Dzeko

  Dzeko Well-Known Member

  Ні, іменно рускіє которіе рускіє, із Красной Арміі?
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. Тим22

  Тим22 Дуже важлива персона

  А с чего ты взял, что Поляки з українцями давно примирились. И как россияне в 1942 году, находившись под Москвой, перебирались в форму поляків і вбивали украінців,а потім вбирались в форму УПА і вбивали поляків
   
 8. Gron

  Gron тафгай

  Карочє, суть в тому що москалів потрібно різати як можна більше і по вьому світу, всіх і з данєцка і з маскви, гарний москаль - мертвий москаль, і слава упа.
   
  • Подобається Подобається x 5
 9. prius

  prius Well-Known Member

  Що ти можеш знати про УПА,крім радянської і рашкі пропаганди
   
  • Подобається Подобається x 5
 10. Тим22

  Тим22 Дуже важлива персона

  Какая прелесть, только не забудь зарезать всех из Одессы
   
 11. Bastard

  Bastard Well-Known Member

  Певне, ми за це взагалі маємо подякувати.
   
 12. Dred

  Dred Well-Known Member

  • Подобається Подобається x 2
 13. Dred

  Dred Well-Known Member

  • Подобається Подобається x 2
 14. Agaton

  Agaton Well-Known Member

  Знаете, Тим, чим більше тема боляча тим більше тошнить, коли ті хто має на своїй совісті на порядок більше злочинів і жертв (так, так я про росіян і німців) навчає нас як уладити свої видносини з сусидами (українцями, євреями ітд.) Нічого особистого до Вас, а просто так.

  Нема сенсу знов починати усіх дискусії які провалилися через інет за останні рокі, я від себе скажу тіьлки, що як довго Росія матиме вплив на це, що діється в Україні і Польщі, так довго під пам"ятником Клима Савура будуть свіжи квіти, а в польському інеті матимемо кровожадні дописи про українців. І нічо не порбиш.

  Я навіть серед звичайних людей якесь таке правило помітив за останні рокі, там рокі - десятки років!, що ім менше людина має реального, сімейного відношення до історії нашого колишнього протистояння, тим більше в ній якійсь запєклої злоби.
   
  • Подобається Подобається x 1
 15. Dred

  Dred Well-Known Member

  • Подобається Подобається x 4
 16. Dred

  Dred Well-Known Member

  • Подобається Подобається x 3
 17. KARABIN

  KARABIN ukropenFuhrer

  Агатоне, кацапи вважають себе як мінімум ангелами..про шо ви?
   
  • Подобається Подобається x 2
 18. Dred

  Dred Well-Known Member

  ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ МАЄ ВІДЗНАЧАТИСЯ 14 ЖОВТНЯ НА ПОКРОВУ – ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ’ЯТІ
  Україні слід відмежуватися від радянських свят і відновити традицію вшанування українських вояків Покрову. Саме 14 жовтня має стати Днем захисника України.
  Український інститут національної пам’яті підтримує позицію, висловлену Президентом України, про неприйнятність святкування дня захисника Вітчизни 23 лютого, за «календарем сусідньої країни». УІНП пропонує відзначати День захисника України 14 жовтня, покликаючись на історичні традиції вшанування українського війська саме у цей день.
  “Протягом багатьох століть свято Покрови було головним для українських вояків - від козацтва до Армії Української Народної Республіки та Української повстанської армії. Сучасна Українська держава є історичним та політичним спадкоємцем Русі, козацтва, визвольного руху та тисячолітньої християнської традиції, – пояснює голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович. – День захисника України призначений на свято Покрови стане важливим свідченням цієї спадковості та відмежування нашої держави від радянського тоталітаризму”.
  В’ятрович наголосив на тому, що відзначення Дня захисника України 14 жовтня, на свято Покрови, сприятиме формуванню національної свідомості населення країни та патріотичному вихованню молоді.
  Як відомо, в українській традиції Покрова тісно пов’язується із ідеями захисту від ворогів: згідно літописів князь Ярослав Мудрий віддав Київ і всю Русь під покров Божої Матері. Тому велика кількість православних церков, побудованих в княжі і козацькі часи присвячувалися цьому святу. Церква Покрови Пресвятої Богородиці була головною на Запорізькій Січі, а 14 жовтня одним з найважливіших днів для козаків – тоді вони проводили свої ради, на яких вибирали нового гетьмана або кошового отамана. У 20 столітті козацькі традиції наслідували борці за незалежність України – Армія Української Народної Республіки та Українська повстанська армія. Саме тому днем офіційного створення УПА було обрано свято Покрови.
  Підготовка календаря важливих дат української історії, участь у відзначенні національних свят є одним із завдань Українського інституту національної пам'яті.
  http://www.memory.gov.ua/news/den-z...nya-na-pokrovu-institut-natsionalnoi-pam-yati
   
  • Подобається Подобається x 4
 19. Dred

  Dred Well-Known Member

  Президент встановив 14 жовтня Днем захисника України


  Президент України Петро Порошенко встановив 14 жовтня, коли святкується Покрова Пресвятої Богородиці, новим державним святом – Днем захисника України. Відповідний Указ Глава держави підписав учора.

  Таке рішення прийняте з метою «вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості».

  На переконання Петра Порошенка, день, який раніше був одним із найголовніших свят запорізьких козаків, стане одним із головних свят у календарі нової України.

  Згідно з Указом, втрачає чинність Указ Президента України від 23 лютого 1999 року «Про день захисника Вітчизни».
  http://www.president.gov.ua/news/31389.html
   
  • Подобається Подобається x 5
 20. WLODZIMERZ

  WLODZIMERZ New Member

  Шановні!
  Вітаю зі Святом Покрови та річницею УПА!
   
  • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)