Уніформа для персоналу

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем semenviktor, 13 лип 2018.

 1. semenviktor

  semenviktor миється в бані

  Потрібні 6 комплектів форми для кухарів та офіціантів в літнє кафе. Також потрібен для цього не деякий кравець, з попитом.
   
 2. AndriiLazo

  AndriiLazo миється в бані

  То вам потрібно звернутися до інтернет-сайтів, що спеціалізуються на одязі. Таких багато в інтернеті!
   
 3. LudaBak

  LudaBak Well-Known Member

  Я можу порекомендувати одну адресу для вирішення вашого питання Главная. Чим ці кравці хороші? А тим що
  вони ш'ють вироби не за принципом фабрики, коли одна швачка шиє тільки кишені, а інша тільки пришиває рукава. Вони ш'ють вироби за принципом ател'є - це значить, що за кожен конкретний халат або костюм відповідає закрійник і одна швачка. Це дозволяє підігнати виріб по фігурі, навіть не бачачи замовника. А також забезпечити відмінну якість продукції та контроль за ним. Це здорожує вартість виробів, але дозволяє шити якісні речі, з огляду на смак замовників. У мене є друг дитинства. Він має невеличе кафе на зупинці в нашому місті. Так він все шіє в цьому підриємстві та дуже задоволений!
   
 4. Fiksuk

  Fiksuk миється в бані

  Знаю дуже хороших людей, які спеціалізуються якраз на спецодязі, в них на сайті можете переглянути варіанти Корпоративний одяг, пошив корпоративного одягу у Львові | Grehori. Якість дуже хороша. Їхня адреса вул. Дорога Кривчицька 17а. Вони роблять одяг для кухарів, офіціантів, барменів та інших. А ще можуть вишити логотипи, це дуже круто.
   
а де твій аватар? :)