Улюблені телепередачі

Тема у розділі 'Кінозал', створена користувачем оригіналка, 2 бер 2009.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а для мене нема такого поняття як пошлість... є вульгарність, що асоціюється з повіями і неприроднім сексом...
    а пошлість.. ну що то за слово? от мої подруги на все накладають ярлик пошлості - у фільмі були сексуальні сцени - він пошлий... жарт був з підтекстом - пошлий..
    ну але ж що природньо, то природньо...

    тим більше я вбачаю там свою мораль - як люди дико реагують на природні речі.. побачили груди на вулиці і крику, писку, махання руками..
    Адам і Єва ж були голі...:) (до певного часу)
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Боюся нам до них у тому стані далеко. ;)

    Ми пробували дивитися ту програму, але не пішло. Не тому, що пошле, але якесь недолуге. :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Мне почему-то не смешное.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Я це й мала на увазі. Ми того гумору не догнали. :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    еге ж:)

    тут вплив багатьох факторів... і певний рівень..
    якщо я з серйозним настрОєм, то теж не сприймаю.. а коли настрій веселий, грайливий:)))(а він такий майже завжди) , то піде...

    ви ся нич в тому не розумієте:))) :))) :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Та я не перечу й ніц не кажу. Я і камеді-клаб дивитися не можу. :pardon:

    А як називається програма, де парочка з 95-го кварталу грає подружжя, а поміж їхні діялоги пускають кліпи?
     
  7. Я тоже. :nea:
     
  8. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    "Україно,вставай!":).
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    зараз так, а на початках - супер.. такі перли видавали.. і гумор такий вже тонкий, шо треба було трохи звивинами покрутити, щоб до кінця усвідомити... зараз вже не те...
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    О, оце собі часом стягую, як сильно день тяжкий. Роман тоді в іншу кімнату втікає, бо йому то "не цікаво", а потім із неї мені кричить "чого ти там так хіхікаєш?" :))) :))) :)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Улюблених телепередач зараз немає. А от раніше любила "Все для тебе" і "Весілля за 48 годин":)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Summer

    Summer Well-Known Member

    люблю дивитись Джеймі Олівера "Голий кухар" та "Смачно з Д.Олівером", ще Гордон Рамзі "Жахи на кухні" - то по кулінарному каналі, взагалі я той канал обожнюю!
    "Як це працює", Американський чоппер" - по Діскавері
    Бійцівський клуб :good: та по нтв "и снова здравстуйте" ( то вже коли є трохи вільного часу) :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Дмірік

    Дмірік New Member

    Ще хороша телепередача "Руйнівники міфів" вона йде по Новому каналі і по Discovery)
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Fon

    Fon whom how

    файна юкрайна - особливо про геїв-націоналістів, шо заманюють і "карають" москалів, і про прибиральниць у верховній раді
    українці офігенні - тільки варіант з практикантом зі столиці
    по новому каналі вранці ведуть програму підйомну притула, якийсь малий і прикольна блондинка. от мені якраз на сам сніданок виходить дивитись новини від блондинки. це коли вона зачитує якусь цікаву новину, а ті два заспаних хлопа намагаються якось про це пожартувати. притула-вовк на собі все тягне, бо малий має бідну уяву і досить нещасно виглядає
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    А мені в "Файній Юкрайні" подобається про "Богіню" і Тоху.:)))
    "ПідЙом" також дивлюсь, доречі малий - Олександр Ангел Педан, блондинка - Ольга Фреймуд, ну а Притула без спору там рулить!:good:
     
    Останнє редагування: 4 бер 2009
    • Подобається Подобається x 4
  16. Дмірік

    Дмірік New Member

    тааак, Файна Юкрайна просто супер) якось набагато приємніше дивитись ніж "Наша Раша" =)
    і Підйом завжди зранку підбадьорює)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    О, ше згадала, шо "Тільки правду" дивлюсь по п"ятницях. Файна передача!:good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Дмірік

    Дмірік New Member

    ага,але мені інколи здається,що там не завжди правдиві відповіді,навіть як би там той детектор не визначав, на мою думку це піар зірок)
     
  19. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    Та навіть незнаю...:scratch_one-s_head: Ну факт того, шо там деколи народ так позориться... І нашо їм такий піар!?...:pardon:

    Мені за багато переглядів сподобався тільки один момент, коли мужчина запихав вилку вентилятора собі до заднього місця і він починав працювати...:))):))):)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Дмірік

    Дмірік New Member

    ну та деколи позоряться не слабо,але не думаю,що вони вже сильно переживають за то) ну але як попадаю на цю програму то дивлюсь її, бо коли там смішні особистості як Василиця Фролова то цікаво подивитись і посміятись)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)