улюблені книги

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем duncan, 25 бер 2007.

  1. Honda

    Honda Well-Known Member

    а я ледве її дочитала в школі... не люблю такого жанру... Люблю, коли в книжці є сюжет, а не роздуми і філософія..:cry:

    ---------- Додано в 23:10 ---------- Попередній допис був написаний в 23:05 ----------

    Я так не вважаю. В останній книжці описані відносини між мамою і донькою, родинні цінності. Письменники не можуть не написати пару абзаців про секс, бо цього вимагає читач..
    А невже в Марії Дзюби не описано як свекор був зі своєю невісткою? Просто кожен письменник по різному це описує...
     
  2. ansal

    ansal New Member

    Останню книгу, так як і передостанню Люко Дашвар я уже не читала. З Вашої легкої руки таки куплю.
    В книгах багато що можна описати. Це усе життя і від цього нікуди не дінешся. Справа не в тому що описується , а як саме. Коли беру в руки книгу- хочу розслабитися й відпочити, ане бачити на її сторінках ті самі вульгарні вирази й фрази , що чую кожен день на вулиці, тому Дзюба мені блище.Особливо подобається її робота над народним фольклором. Там у неї дуже багато "майже того самого матюка" але в срібній рамочці.

    ---------- Додано в 23:23 ---------- Попередній допис був написаний в 23:19 ----------

    "Злочин і кару" так само як і "Отцы и дети" в школі ледве домучила і то тільки, щоб мати високий бал. У мене , напевно , якийсь не правильний склад розуму. Усі в класі дружно кивали головами , що їм дуже сподобалось. Я тоді думала , що я дуже тупа. Потім вияснилось, що прочитала повністю весь роман тільки я.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Чесно кажучи не розумію навіть як можна купити книжку людини, яка взяла собі чомусь угорське ім'я. Навіщо? Соромиться імені свого? Та щоб сподобатись народу "екзотикою". Був Голохвостий, а став Галахвастав. Чи може щоб думали що то якийсь закордонний письменик та купували. А по якості письменства середнячок серед інших Дерешів - фіглярство для офісного планктону, нічого щирого і справжнього, накатаний формат.
     
  4. Honda

    Honda Well-Known Member

    З усіх книг, тільки РАЙцентр не сподобалась....
    Можливо Ви праві, що Дзюба пише м"ягше... Залежно в порівнянні з чим, з Подерев"янським :)) наприклад (його не читаю)

    ---------- Додано в 23:56 ---------- Попередній допис був написаний в 23:54 ----------

    Ірина Чернова не брала ніякого іншого ім"я! Її псевдонім складається з частинок слів імен її рідних і близьких!
     
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну треба ж було якось пояснити. Насправді як сценічне ім'я у наших зірок - щоб у вухо кидалось. Так і з'являються всякі Лері Віни, Тіни Кароль і Міки Н'ютон.
     
  6. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Чого ж Ви їх за це осуджуєте? Шукають псевдонім, щоб запам'ятовувався, бо ж Галь і Петь сотні тисяч. Люди хочуть бути унікальними, "Білими воронами"... це Вам нікого не нагадує, нє? ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
  8. Algebrator

    Algebrator New Member

    Ну в ній ніби є сюжет....
     
  9. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
  11. Кохана

    Кохана LuBimaya

    А я обожнюю О. Уальда, Г. Уелса і Ч. Дікенса!!! Можу по декілька разів перечитувати.

    А з сучасних творів підсіла на С. Майєр "Сутінки", прочитала усі 5 частин за пару тижднів. Чоловік ледве з хати на вигнав... :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Я то думаю,де Любімая пропала????;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Peri

    Peri Well-Known Member

    Одна із улюблених - І.Франко.Лис Микита:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Нє, Любімая не пропала, ще свіжа! То я ще літом прочитала.. зараз щось нічого не читаю.. часу не маю..
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. сотник

    сотник Well-Known Member

    Франсуаза Саган!
    "Немного солнца в холодной воде"........
    В своё время увлекла, удивила, покорила. Ей было много дано.
    И в который раз за последние дни вспомнилась.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Прочитав Шкляра "Чорний ворон" ....цікава книжка)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мені взагалі подобається класика,був період цілковитого захоплення.Гі де Мопосан,Толстой,Стендаль,Гюго,Конан Дойль.
    Але "Тріумфальна арка" Ремарка,це не просто-улблене,це прсто однаковий погляд разом з автором на життя,його сприймання.У головного героя Равіка була майже закохана:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. SirenkaSirenka

    SirenkaSirenka Active Member

    Стівен Кінг "Серця в Атлантиді"
    Станіслав Лем "Едем"
    Айзек Азімов "Кінець Вічності"
    Олдос Хакслі "Контрапункт"
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Venus

    Venus translator

    "Будденброки" Томаса Манна в перекладі Євгена Поповича. Перечитую іноді, щоб помилуватися прекрасним перекладом. Це просто естетичне задоволення.:girl_in_dreams: А про твір і говорити не треба - шедевр!

    ---------- Додано в 09:24 ---------- Попередній допис був написаний в 09:18 ----------

    Еге ж, 451 за Фаренгейтом фантастикою аж ніяк не назвеш. Та й решта фантастики - всього лиш спосіб показати людські відносини.

    О, ще згадала. Страшенно подобається "Древо жизни". Автор Кузьменко . Читала колись в школі, і навіть не здогадувалася, що автор львів'янин!

    Вернор Виндж: Пламя над бездной и Сквозь время. Дуже якісна наукова фантастика. Більше нічого від цього автора не знайшла.
     
    Останнє редагування: 8 кві 2011
  20. Looser

    Looser Active Member

    Ну, це помітно у багатьох тогочасних мастодонтів - взяти хоч Саймака чи Хайнлайна.

    Протягом минулого року прочитано було багато, але отак щоб пропустити розряд по нервовій системі спромоглись здебільшого неодноразово перечитувані речі. Але було два ну дуууже помітних винятки, два лаконічні у написанні, але неймовірно насичені ідейно: "Генезис 2075" новозеландця Бернарда Беккета (першою потрапила в руки електронка, паперову надибав лише місяць тому у одній з книгарень Львова) - хитромудра та вимоглива до читача повість, яка дійсно воздасть тим, хто читатиме уважно та вдумливо ;
    і роман (але теж не надто об"ємний) "Тигр, тигр!" Альфреда Бестера. Ультимативний твір, один з найкращих представників НФ... Ммм, аж навіть важко її характеризувати. Варто, варто почитати таку книгу. Це з розряду "зараз так уже не пишуть".
     
а де твій аватар? :)