Улюблена цитата з Біблії...

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Coffe13, 4 чер 2008.

  1. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Одкровення глава 6:
    «12 И когда Он снял шестую печать, я взглянул, и вот, произошло великое землетрясение, и солнце стало мрачно как власяница, и луна сделалась как кровь.
    13 И звезды небесные пали на землю, как смоковница, потрясаемая сильным ветром, роняет незрелые смоквы свои.
    14 И небо скрылось, свившись как свиток; и всякая гора и остров двинулись с мест своих.
    15 И цари земные, и вельможи, и богатые, и тысяченачальники, и сильные, и всякий раб, и всякий свободный скрылись в пещеры и в ущелья гор,
    16 и говорят горам и камням: падите на нас и сокройте нас от лица Сидящего на престоле и от гнева Агнца;
    17 ибо пришел великий день гнева Его, и кто может устоять?»
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Псалом 13

    1 Безумний говорить у серці своїм: Нема Бога! Зіпсулись вони, і обридливий чинять учинок, нема доброчинця!...
    2 Господь дивиться з неба на людських синів, щоб побачити, чи є там розумний, що Бога шукає.
    3 Усе повідступало, разом стали бридкими вони, нема доброчинця, нема ні одного!...
    4 Чи ж не розуміють всі ті, хто чинить безправ'я, хто мій люд поїдає? Вони хліб Господній їдять, та не кличуть Його...
    5 Тоді настрашилися страхом вони, бо Бог в праведнім роді.
    6 Раду вбогого ганьбите ви, та Господь охорона йому.
    7 Аби то Він дав із Сіону спасіння Ізраїлеві! Як долю Своєму народу поверне Господь, то радітиме Яків, втішатися буде Ізраїль!
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Евр.12:5 І ви забули попередження, що вам, як синам, говорить: "Мій сину, не легковаж Господнім каранням і не падай духом, коли він тебе картає"

    Мудрість12:2 Ось чому тих, що падають, ти караєш легко і, нагадуючи те, чим згрішили, їх остерігаєш, щоб вони, відвернувшись від зла, повірили, Господи, в тебе... 26 Та ті, що їх не врозумила ота дрібна кара, зазнають суду, що гідний Бога.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Прочитала нині й майже нічого не зрозуміла...

    1 А я, як прийшов до вас, браття, не прийшов вам звіщати про Боже свідоцтво з добірною мовою або мудрістю,
    2 бо я надумавсь нічого між вами не знати, крім Ісуса Христа, і Того розп'ятого...
    3 І я в вас був у немочі, і в страху, і в великім тремтінні.
    4 І слово моє й моя проповідь не в словах переконливих людської мудрости, але в доказі духа та сили,
    5 щоб була віра ваша не в мудрості людській, але в силі Божій!
    6 А ми говоримо про мудрість між досконалими, але мудрість не віку цього, ані володарів цього віку, що гинуть,
    7 але ми говоримо Божу мудрість у таємниці, приховану, яку Бог перед віками призначив нам на славу,
    8 яку ніхто з володарів цього віку не пізнав; коли б бо пізнали були, то не розп'яли б вони Господа слави!
    9 Але, як написано: Чого око не бачило й вухо не чуло, і що на серце людині не впало, те Бог приготував був тим, хто любить Його!
    10 А нам Бог відкрив це Своїм Духом, усе бо досліджує Дух, навіть Божі глибини.
    11 Хто бо з людей знає речі людські, окрім людського духа, що в нім проживає? Так само не знає ніхто й речей Божих, окрім Духа Божого.
    12 А ми прийняли духа не світу, але Духа, що з Бога, щоб знати про речі, від Бога даровані нам,
    13 що й говоримо не вивченими словами людської мудрости, але вивченими від Духа Святого, порівнюючи духовне до духовного.
    14 А людина тілесна не приймає речей, що від Божого Духа, бо їй це глупота, і вона зрозуміти їх не може, бо вони розуміються тільки духовно.
    15 Духовна ж людина судить усе, а її судити не може ніхто.
    16 Бо хто розум Господній пізнав, який би його міг навчати? А ми маємо розум Христів!
    (1Кор.2:1-16)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Приповідки 3:5 Звірся на Господа всім твоїм серцем, | не покладайсь на власний розум. 6 У всіх твоїх путях думай про нього | і він твої стежки вирівняє. 7 Не гадай собі, що ти мудрий, | бійся Господа і від зла ухиляйся, 8 і це буде здоров'ям для твого тіла, | й оновою для костей твоїх.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. mavka

    mavka Well-Known Member

    колись я подавала цю цитату й декілька інших, більших, в доказ того, що існує таємне вчення, котре потрапило в Біблію завуальоване, скрите й не повністю. Тому Лілю, Ви й нічого майже не зрозуміли.

    якщо всякі езотеричні чи апокрифічні книжки Вам не підходять у вивченні, знайділь в бібліотеці пастора Роберта Шуллера "Вір в Бога, котрий вірить в ТЕБЕ" (1989 рік) - там є цікаві думки.

    :) коли кажуть про контроверсійність, мають на увазі ось таке, наприклад:

    "...7 Бо не дав нам Бог духа страху, але СИЛИ, і любови, і здорового розуму.(1Тим 1:7)
     
    Останнє редагування модератором: 30 жов 2008
  7. Robin

    Robin Well-Known Member

    Цікаво дізнатися, у кого цей шулер запозичив цю фразу.
    Один із варіантів.
    1964 рік. Італія. Сан Джованні Ротондо.
    Сповідальниця отця Піо.
    - Падре, я не вірю в Бога.
    - Але Бог вірить в тебе, сину мій!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Та можна й езотеричні чи апокрифічні... Все одно мене гностицизм не цікавить. :pardon:
     
  9. mavka

    mavka Well-Known Member

    якщо Вас не цікавить знання, - гностицизм, - залишайтесь у фантазіях на тему... :)
    вольному - воля. :) рано чи пізно доведеться туди прийти.

    тому бачу Ваш шлях в сторону Esoteric Christianity ;)
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Це не стільки знання, скільки забавка для дорослих. Я не з тої гілки християнства. ;)
    Он, Іриней та Полікарп кажуть, що гностицизм нам не тра...
     
    Останнє редагування: 30 жов 2008
  11. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    А це ви до чого ?.. (Ну і цитата ваша з дугого послання...думаю просто опечатка)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. mavka

    mavka Well-Known Member

    (опечатка.) про те, як одною цитатою легко можна заперечити іншу.
    звичайно, нащо Вам з Полікарпом такі знання .. :)хіба щось змінилося за століття !? :lol:

    на цю тему нещодавно про Вашу гілку феноменальний та компрометуючий фільм по PBS транслювали - Битва за Біблію. Секрети смерті.

    скільки б та церква не вибачалася, за все вона ніколи не вибачиться. з 14 століття знання нею заборонялися, влада церкви трималася на тому, що містичні ритуали проводилися незнайомою мертвою латиною, а переклад Біблії карався смертю.
    публіка була переконана попами в тому, що спасіння не через знання Біблії, а через ритуали :lol:

    нічого не змінилося з тих пір. :mocking:


    (In the 14th century, the Roman Catholic Church was Western Europe's undisputed religious authority; and its central rituals -- the Mass and Communion -- the only legitimate pathway to salvation. The pope and the clergy held enormous power, and secular authorities looked to the Church for legitimation. Key to the Church's power was the fact that its rituals were conducted in Latin, a language inaccessible to the uneducated faithful. The public was completely dependent on the priesthood for access to salvation -- only through mysterious rituals conducted in an unfamiliar tongue could they conduct their spiritual lives. "BATTLE FOR THE BIBLE")

    подивіться, заодно й дізнаєтесь, хто такі Puritans :good:
     
  13. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона


    А де тут заперечення?
     
    Останнє редагування: 31 жов 2008
    • Подобається Подобається x 1
  14. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Пс 27(26):9 Не ховай обличчя твого від мене, не відпихай слуги твого в гніві Ти моя поміч, не відкидай мене і не залишай мене, Спасителю, мій Боже! 10 Бо навіть, як покине мене рідний батько-мати, Господь мене до себе прийме.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Robin

    Robin Well-Known Member

    Мавко, а який напрям гностицизму є достовірним, аби його вивчати? Адже особливість гностицизму полягає у синтезі різних східних вірувань, грецької філософії та містеріальних культів.

    Першим представником гностицизму, відомим з Євангелії, був Симон-волхв, що видавав себе за втілення Божої сили, а свою супутницю Олену – за втілення Божої мудрості.
    У II ст. гностицизм став головним суперником .християнства.
    Тоді ж гностики - у суперечці про властивості матерії - розділилися на кілька напрямів: олександрійський, сирійський, малоазійський і гностицизм симонітів.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Десь читав, от де....

    Бог каже:
    Якщо мати тебе покине, я тебе не покину, бо імя твоє записано у Мене на долоні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Іс 49:15 Невже ж забуде молодиця своє немовля? Не матиме жалю до сина свого лона? Та хоча б вона й забула, я тебе не забуду. 16 Глянь! Я записав тебе в себе на долонях...
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Буття 3:15
    Я покладу ворожнечу між тобою і жінкою і між твоїм потомством та її потомством. Воно розчавить тобі голову, а ти будеш намагатися ввіп’ястися йому в п’яту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. mavka

    mavka Well-Known Member

    без розуміння того Ви ні слова не зрозумієте з Біблії . Ось запитайте в Ягуара, про що його остання цитата.
    вже Юр намагався тему про Пісню Пісень підняти й що? пшик!... ;)

    ".... спочатку було Слово... й Слово було Божественне ...."
     
    Останнє редагування: 2 лис 2008
  20. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Пісня пісень 1:2
    Молода:
    Хай він мене цілує цілунками уст своїх, бо любов твоя понад вино солодша.
     
а де твій аватар? :)