Улюблена цитата з Біблії...

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Coffe13, 4 чер 2008.

  1. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Буття1:27 І сотворив Бог людину на свій образ; на Божий образ сотворив її; чоловіком і жінкою сотворив їх.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    ...Господь бо повний співчуття і милосердя. Яків5:11
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Олена_ua

    Олена_ua Well-Known Member

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Рим.8:24-25 "Надією бо ми спаслися. Надія ж, коли бачить, не є надія, бо хто що бачить, чому б того й надіявся? А коли сподіваємося, чого не бачимо, то очікуємо того з терпеливістю."

    Рим.8:31 "...Коли за нас Бог, то хто проти нас?"

    Рим.8:38-39 "Бо я пересвідчився, що ні смерть, ні життя, ні янголи, ні влади, ні теперішнє, ні майбутнє, ні сили, ні вишина, ні глибина, ані інше яке створіння не зможе відлучити нас від любові Божої, яка в Христі Ісусі, Господі нашім!"
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Матф.11:25 (Лук.10:21)Тоді ж Ісус заговорив: “Я прославляю тебе, Отче, Господи неба й землі, що ти затаїв це від мудрих та розумних і що відкрив це немовлятам."
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    6 І перейшов Господь перед лицем його, та й викликнув: Господь, Господь, Бог милосердний, і милостивий, довготерпеливий, і многомилостивий та правдивий,
    7 що дотримує милість для тисяч, що вибачає провину й переступ та гріх, та певне не вважає чистим винуватого, бо карає провину батьків на дітях, і на дітях дітей, і на третіх, і на четвертих поколіннях.

    Вихід, 34.

    Я привів цю цитату, бо згадав, як хтось переконував мене, що Господь не карає дітей за батьків....
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Перед обличчям Його виливаю я мову свою, про недолю свою я розказую перед обличчям Його,
    коли омліває мій дух у мені. А Ти знаєш дорогу мою: на дорозі, якою ходжу, пастку для мене сховали!
    Праворуч поглянь і побач: немає нікого знайомого, загинув притулок від мене, ніхто не питає за душу мою...
    Я кличу до Тебе, о Господи, я кажу: Ти моє пристановище, доля моя у країні живих!
    (Пс.141:3-6)
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Хороша цитата.... от тільки читаю зверху - вниз і знизу - вверх і не можу зрозуміти яке вона має відношення до піднятого питання про відбування гріхів дітьми за батьків.... От інколи думаю, чому коли народжується дитина і вона вже інвалід? Невже встигла так нагрішити?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Читайте. Не має. Вона має відношення до теми.
    Думайте позитивніше.
    І не міряйте Бога людськими мірками.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    А оце заховав Ти у серці Своєму, я знаю, що є воно в Тебе:
    якщо я грішу, Ти мене стережеш, та з провини моєї мене не очищуєш...
    Якщо я провинюся, то горе мені! А якщо я невинний, не смію підняти свою голову, ситий стидом та напоєний горем своїм!...
    (Йов.10:13-15)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    І хто ти, що судиш чужого раба? Перед ГОСПОДОМ він стоїть або падає, і сильний ГОСПОДЬ, щоб поставити його.

    Це із вчорашнього апостола, сподобалась ця цитата, але в Біблії ще не знайшов.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Рим.14:1-23

    1 Слабкого у вірі підтримуйте без суперечок про погляди.
    2 Бо один вірить, що можна все їсти, а слабкий їсть городину.
    3 Хто їсть, хай не зневажає того, хто не їсть. А хто не їсть, хай не засуджує того, хто їсть, - бо Бог і його прийняв.
    4 Хто ти такий, що судиш чужого раба? Перед своїм паном він стоїть або падає. Але він вистоїть, бо Бог має силу поставити його.

    8 Якщо живемо, - для Господа живемо; якщо вмираємо, - для Господа вмираємо. Отже, чи живемо, чи вмираємо, - ми є Господні!
    9 Бо Христос тому й помер [і воскрес], і ожив, щоб володіти і мертвими, й живими.

    22 Ти маєш віру? Май її для себе самого перед Богом. Блаженний той, хто не засуджує себе за те, в чому випробовується.
    23 А хто сумнівається, коли їсть, - піддається судові, бо робить це не з віри. А все, що не з віри, є гріхом.

    А це сьогодні прочитала:
    Якова 4:8 Наблизьтеся до Бога,і він наблизиться до вас......10 Смиріться перед Господом,і Він вас підійме!
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Олена_ua

    Олена_ua Well-Known Member

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Яків 4:11.Не обмовляйте, брати, один одного!
    Бо хто брата свого обмовляє або судить брата, той Закона обмовляє та судить Закона.
    А коли ти Закона осуджуєш, то ти не виконавець Закона, але суддя.
    12.Один Законодавець і Суддя, що може спасти й погубити.
    А ти хто такий, що осуджуєш ближнього?
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    27 Ви чули, що сказано: Не чини перелюбу.
    28 А Я вам кажу, що кожен, хто на жінку подивиться із пожадливістю, той уже вчинив із нею перелюб у серці своїм.
    29 Коли праве око твоє спокушає тебе, його вибери, і кинь від себе: бо краще тобі, щоб загинув один із твоїх членів, аніж до геєнни все тіло твоє було вкинене.
    30 І як правиця твоя спокушає тебе, відітни її й кинь від себе: бо краще тобі, щоб загинув один із твоїх членів, аніж до геєнни все тіло твоє було вкинене.
    (Матв.5:27-30)

    ---------------

    43 Ви чули, що сказано: Люби свого ближнього, і ненавидь свого ворога.
    44 А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує,
    45 щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних.
    46 Коли бо ви любите тих, хто вас любить, то яку нагороду ви маєте? Хіба не те саме й митники роблять?
    47 І коли ви вітаєте тільки братів своїх, то що ж особливого робите? Чи й погани не чинять отак?
    (Матв.5:43-47)
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    О, те, що треба...

    Я натрапив сьогодні на цей уривок, коли шукав цитату, яку не міг ніяк знайти (доречі, Coffe13, дякую Вам!).

    Робити добро у відповідь на зло. Казав священик, що то друга степінь любові у людей. Перша - не відповідати злом на зло.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    нульова - просто робити западло зі спортивного інтересу? == питання абстрактне - просто зацікавив такий поділ, чи б то пак система градацій :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Та німа за що....
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    23 Бо заповідь Божа світильник, а наука то світло, дорога ж життя то навчальні картання,
    24 щоб тебе стерегти від злосливої жінки, від облесливого язика чужинки.
    25 Не жадай її вроди у серці своїм, і тебе хай не візьме своїми повіками,
    26 бо вартість розпусної жінки то боханець хліба, а жінка заміжня вловлює душу цінну...
    (Пр.6:23-26)

    Додано через 2 хвилини
    16 Жінка чеснотна осягує слави, і пильні багатства здобудуть.
    17 Людина ласкава душі своїй чинить добро, а жорстока замучує тіло своє.
    18 Чинить діло безвартне безбожний, хто ж праведність сіє заплату правдиву одержує.
    19 Отак праведність є на життя, хто ж женеться за злом, той до смерти зближається.
    20 Серцем лукаві огида для Господа, а хто в неповинності ходить Його уподоба.
    21 Ручаюсь: не буде невинним лихий, а нащадок правдивих захований буде.
    22 Золотая сережка в свині на ніздрі це жінка гарна, позбавлена розуму.
    23 Жадання у праведних тільки добро, надія безбожних то гнів.
    24 Дехто щедро дає, та ще додається йому, а дехто ховає над міру, та тільки бідніє.
    25 Душа, яка благословляє, насичена буде, а хто поїть інших, напоєний буде і він.
    (Пр.11:16-25)

    Додано через 4 хвилини
    26 Дай мені, сину мій, своє серце, і очі твої хай кохають дороги мої.
    27 Бо блудниця то яма глибока, а криниця тісна чужа жінка.
    28 І вона, мов грабіжник, чатує, і примножує зрадників поміж людьми.
    29 В кого ой, в кого ай, в кого сварки, в кого клопіт, в кого рани даремні, в кого очі червоні?
    30 У тих, хто запізнюється над вином, у тих, хто приходить попробувати вина змішаного.
    31 Не дивись на вино, як воно рум'яніє, як виблискує в келіху й рівненько ллється,
    32 кінець його буде кусати, як гад, і вжалить, немов та гадюка,
    33 пантруватимуть очі твої на чужі жінки, і серце твоє говоритиме дурощі...
    34 І ти будеш, як той, хто лежить у середині моря, й як той, хто лежить на щогловім верху.
    35 І скажеш: Побили мене, та мені не боліло, мене штурхали, я ж не почув, коли я прокинусь, шукатиму далі того ж...
    (Пр.23:26-35)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Матв.5:8 Блаженні чисті серцем,
    бо вони Бога побачать.:radist:
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    То в якій спільноті така нульова степінь?
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    спільнота лікарів.:D
     
а де твій аватар? :)