Улюблена цитата з Біблії...

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Coffe13, 4 чер 2008.

  1. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Було раз, ми обговорювали в колі друзів деякі дії інших. І я мав саме щось сказати, але перед тим провів пальцеп під оком і зняв звідти скалку. Певно, з хвилину дивився на неї, а потім всміхнувся і... нічого не сказав.
    Деколи БОГ так-пря’мо говорить. (прочитайте "так-прямо" одним словом з наголосом на "я")

    Додано через 3 хвилини
    Це був не комплімент. Компліменти штучні, а я написав так, як думаю, бачу, відчуваю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    взагаліто "нехай" не є запереченням слову "хай"
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Згоден. Видно в моїй підсвідомості щось немудре відклалось, наподобі чорного кота або порожніх відер, з якими переходять дорогу...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    всяке буває...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Олена_ua

    Олена_ua Well-Known Member

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Лк. 18:10-14
    10. Два чоловіки зайшли в храм помолитись: один був фарисей, а другий – митар.
    11. Фарисей, ставши, молився так у собі: Боже, дякую тобі, що я не такий, як інші люди - грабіжники, неправедні, перелюбці, або як оцей митар.
    12. Пощу двічі на тиждень, з усіх моїх прибутків даю десятину.
    13. А митар, ставши здалека, не смів і очей звести до неба, тільки бив себе в груди, кажучи: Боже, змилуйся надо мною грішним!
    14. Кажу вам: Цей повернувся виправданий до свого дому, а не той; бо кожний, хто виноситься,- буде принижений, а хто принижується, - той піднесеться.
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Йов 5:17 Блажен той чоловік, якого Бог картає! | Тож не цурайся Всемогутнього науки. 18 Бо він поранить і сам він перев'яже рану, | він ударить, та його ж руки й загоять.



    Йов 28:18 ... Здобувати мудрість важче, ніж перли...20 Звідкіль, отже, береться мудрість? Де розумові місце? 21 Вона від зору всього живого скрита, | і схована від птиць небесних. 22 Погибель і смерть кажуть: | До наших вух дійшла про неї чутка, - 23 але лиш Бог до неї знає стежку, | він знає її місце. 24 Бо він аж на край світу бачить, | на все, що є під небом, поглядає.

    Додано через 2 години 38 хвилин
    1Солунянам(рос.Фесалоникийцам)5:16 Завжди радійте. 17 Моліться без перерви. 18 За все дякуйте: така бо воля Божа щодо вас у Христі Ісусі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Буття1:27 І сотворив Бог людину на свій образ; на Божий образ сотворив її; чоловіком і жінкою сотворив їх.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Хороша тема! Мені видається, в цих слова Ісуса є щось дуже важливе:
    "Промовив до неї Ісус: Я воскресення й життя. Хто вірує в Мене, хоч і вмре, буде жити. І кожен, хто живе та хто вірує в Мене, повіки не вмре"(Іо 11,25-26). Одне із значень цього уривка( бо він має і багато інших значень...) - християнство - це віра в Христа, як в особу, а не просто якесь вчення чи модернізована єврейська релігія. Ще - Нагірна проповідь, бо з неї почалось моє повернення до Христа: Євангеліє від Матея, розділ 5.:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Міхей7:7 Я ж на Господа буду споглядати, надіятись на Бога мого спасіння, і мій Бог мене почує.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. mavka

    mavka Well-Known Member

    Закон - читати двічі на день.

    Мені подобається це ось прославлення монотеїстичного єврейського-християнського Бога ( нічого про Трійцю там нема звісно) з
    חֲמִשָּׁה חֻמְשֵׁי תּוֹרָה ( з Тори, але ви й так знаєте, хіба Мих ще не вивчив мови) :)
    називається Шма. (слухай)
    שְׁמַע

    Шма Іс-раель, Ад-най Елокейну, Ад-най Ехад — «Слухай, Израїль, Г-сподь — Б-г наш, Г-сподь один» (Дварім, 6:4)

    4 Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один! 5І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю! 6І будуть ці слова, що Я сьогодні наказую, на серці твоїм. 7І пильно навчиш цього синів своїх, і будеш говорити про них, як сидітимеш удома, і як ходитимеш дорогою, і коли ти лежатимеш, і коли ти вставатимеш. 8І прив'яжеш їх на ознаку на руку свою, і будуть вони пов'язкою між очима твоїми. 9І напишеш їх на бічних одвірках дому свого та на брамах своїх. 10І станеться, коли Господь, Бог твій, уведе тебе до того Краю, якого присягнув був батькам твоїм, Авраамові, Ісакові та Якову, щоб дати тобі великі та гарні міста, яких ти не будував, 11та доми, повні всякого добра, яких ти не наповнював, і тесані колодязі, яких ти не тесав, і виноградники та оливки, яких ти не садив, і ти будеш їсти й наситишся, 12стережися тоді, щоб ти не забув Господа, що вивів тебе з єгипетського краю, з дому рабства! 13Бійся Господа, Бога свого, і Йому будеш служити, і Йменням Його будеш присягати. 14Не будеш ходити за іншими богами з богів тих народів, що в околицях ваших, 15бо Господь, Бог твій Бог заздрісний посеред тебе; щоб не запалився на тебе гнів Господа, Бога твого, і щоб Він не вигубив тебе з поверхні землі. 16Не будете спокушати Господа, Бога вашого, як спокушали ви в Массі.

    17 Будете конче пильнувати заповідей Господа, Бога вашого, і свідоцтва Його, і постанови Його, що наказав Він тобі. 18І будеш робити справедливе та добре в Господніх очах, щоб було тобі добре, і щоб увійшов ти та посів той хороший Край, що Господь присягнув був батькам твоїм, 19щоб вигнати всіх ворогів твоїх перед тобою, як говорив був Господь. 20Коли запитає тебе син твій колись, говорячи: Що це за свідоцтва й постанови та закони, що вам наказав Господь, Бог наш? 21то скажеш синові своєму: Ми були раби фараонові в Єгипті, а Господь вивів нас із Єгипту сильною рукою. 22І дав Господь ознаки та чуда великі та страшні на Єгипет, і на фараона та ввесь дім його на наших очах. 23А нас вивів звідти, щоб увести нас та дати той Край, що присягнув був Він нашим батькам. 24І наказав нам Господь чинити всі ті постанови, щоб боятися Господа, Бога нашого, щоб було добре нам усі дні, щоб утримати нас при житті, як дня цього. 25І буде нам праведність у тому, коли будемо пильнувати виконувати всі ці заповіді перед лицем Господа, Бога нашого, як Він наказав нам.


    цю молитву читали всі апостоли - двічі в день. хороша річ - дух піднімає.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Соізволите сказати, звідки Ви знаєте?
    (Так припускаю, що то експерти винні :D:D:D)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. mavka

    mavka Well-Known Member

    Улюблена цитата з Біблії... про суботу.

    :cowboy: Ягуаре, Ви б в якусь церковну школу походили літом, - своїми питаннями Ви виявляєте себе в дуже ясному світлі.

    Вам може дадуть хоч якісь базові знання про іудейську віру й іудейського Бога, його Закон , якого треба дотримуватись. Не хочеться цитату з Біблії про бісер приводити, хоч Ви й просите про це.... :) але вже шаббат прийшов, святий день. :) Всяка мелаха заборонена в шабат, тому не збираюсь Вас вчити. :)

    отож,

    14 а день сьомий субота для Господа, Бога твого; не роби жодної праці ти й син твій та дочка твоя, і раб твій та невільниця твоя, і віл твій, і осел твій, і всяка худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх, щоб відпочив раб твій і невільниця твоя, як і ти.

    Додано через 3 години 49 хвилин
    P.S.
    "4 Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
    5 І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
    6 І будуть ці слова, що Я сьогодні наказую, на серці твоїм.
    7 І пильно навчиш цього синів своїх, і будеш говорити про них, як сидітимеш удома, і як ходитимеш дорогою, і коли ти лягатимеш, і коли ти вставатимеш." (зранку й увечері, двічі на день)

    А що Ви знаєте про цю молитву , Ягуаре? Хіба ж Ви не виконуєте Закон? ой, стережіться...:scare:
    "12 стережися тоді, щоб ти не забув Господа, що вивів тебе з єгипетського краю, з дому рабства!"
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Не уверена, что точно..но
    "Не сотвори себе кумира...."
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Сильний і могутній наш Бог, Мавко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. mavka

    mavka Well-Known Member

    Про цитату - символ віри ! Важливо !!!!!!!!

    не знала, Миху, що Ви вийшли з Єгипту..

    "14Не будеш ходити за іншими богами з богів тих народів, що в околицях ваших, 15бо Господь, Бог твій Бог заздрісний посеред тебе"..

    чи заздрість - сила ? а що у Велесовій книзі ? ще не читали ? :cowboy:
    для Ваших нотатків :

    "Иудаизм не настолько освобожден от догм, как это может показаться… В иудаизме есть свои собственные догматы и символы веры. «Шма Исраэль» (Втор. 6:4) — это не только молитвенная формула и заповедь; это еще и исповедание веры, которое важнее всех остальных еврейских постулатов веры, принятых в ходе истории. А в качестве исповедания веры «Шма» является подтверждением единственности и уникальности Бога. В ней содержится высочайшее проявление «еврейского монотеизма»: «Адонай22 наш Бог; Адонай один…» Христианские символы веры — Апостольский символ веры, Никейско-Константи*но*поль*ский символ веры, Афанасиевский символ веры, если упомянуть главные из них, — оцениваются евреями как прямое противоречие этому фундаментальному положению еврейского монотеизма. Точнее всего эту мысль выразил Клод Монтефиори: «Что касается природы Бога, все евреи рассматривают такие учения, как божественность Христа, Троица, Вечносущий Сын, личности Духа Святого, как нарушение божественного Единства и заблуждение»23.

    Верование, утверждающее, что Бог состоит из нескольких личностей, такое, как христианское учение о Троице, является отклонением от концепции единства Бога. В течение всей своей истории Израиль отвергал все, что искажало или заслоняло концепцию чистого монотеизма, которую он дал миру; евреи скорее обрекут себя на скитания, страдания, смерть, нежели признают что-либо, что может ослабить ее24.

    [Христианство] возникло в рамках иудаизма, а монотеизм иудаизма тогда, как и сейчас, являлся унитарным. Как должна была христианская Церковь устроить свою теологию, чтобы выразить новое знание о Боге, полученное через Иисуса Христа?.. Можно ли было провести ревизию монотеизма так, чтобы он вместил новое откровение, не переставая при этом быть монотеизмом?25

    Иисус был евреем, преданным символу веры Израиля (Мар. 12:28 и далее). Один этот факт должен убедить нас в том, что в процессе создания религии произошел отход от еврейского символа веры Иисуса. Еще раз на мгновение вспомним, что иудаизм всегда был унитарным, и никогда не был тринитарным. Именно в еврейской школе мысли, вдохновленной верой в Единого Бога Израиля, был воспитан, достиг зрелости и начал свое уникальное служение обещанный Мессия. Можно ли как-нибудь проиллюстрировать тот факт, что Иисус сохранял веру в Единого Бога евреев и учил этому других в течение всего своего служения? Чтобы ответить на этот вопрос, есть смысл непосредственно обратиться к его словам, тщательно и верно записанным его спутниками в то время, когда он проповедовал Благую Весть наступающего Царства Божьего в Палестине (Мар. 1:14, 15; Лук. 4:43, и т. д.).


    В тему :

    "5 Ось вийшов сіяч, щоб посіяти зерно своє. І, як сіяв, упало одне край дороги, і було повитоптуване, а птахи небесні його повидзьобували.
    6 Друге ж упало на ?рунт кам'янистий, і, зійшовши, усохло, не мало бо вогкости.
    7 А інше упало між терен, і вигнався терен, і його поглушив.
    8 Інше ж упало на добрую землю, і, зійшовши, уродило стокротно. Це сказавши, закликав: Хто має вуха, щоб слухати, нехай слухає! "
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Хіба з Вами, нє ?

    Додано через 40 секунд
    Буває, я ж не наполягаю....
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Та невже? То ядуже радий, що вам від того світла ясно.

    Не про бісер, а про перли. Дякую за високу оцінку.

    Мавко, хіба це підтвердження того, що учні молилися цю молитву? Вони ж не виконували Закона: зривали колосся в суботу, а ІСУС взагалі - було -не пішов на свято кучок. Так що, мавко, Ви можете сильно помилятись (хоч я і не заперечую, що таке могло бути)
    А щоб Ви тут не тратили силу і не розмахували Законом- ось Вам християнська точка зору:
    РИМЛЯН 7:1-6
    Чи ви не знаєте, браття,- бо говорю тим, хто знає Закона,- що Закон панує над людиною, поки вона живе? Бо заміжня жінка, поки живе чоловік, прив’язана до нього Законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка. Тому то, поки живе чоловік, вона буде вважатися перелюбницею, якщо стане дружиною іншому чоловікові; коли ж чоловік помре, вона вільна від Закону,і не буде перелюбницею, якщо стане за дружину іншому чоловікові.
    Так, мої браття, і ви вмерли для Закону через тіло Христове, щоб належати вам іншому, Воскреслому з мертвих, щоб приносити плід Богові. Бо коли ми жили за тілом, то пристрасті гріховні, що походять від Закону, діяли в наших членах, щоб приносити плід смерти. А тепер ми звільнились від Закону, умерши для того, чим були зв’язані, щоб служити нам обновленням духа, а не старістю букви.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    бачу, Ви все ж таки щось вибірково й читаєте ! :p ;) за це +

    "Бо коли ми жили за тілом, то пристрасті гріховні, що походять від Закону, діяли в наших членах, щоб приносити плід смерти." - може поясните, як Ви це розумієте ?
    Бо євреї звільнялися від плодів смерті роблячи "штуву" ;)
    А що такого нового роблять християни ? :p з 613 заповідей залишили собі 7. чи 13 ? :p

    Ієгошуя в Івана 10:35 каже, що "Писання не може порушене бути"
    а у Вашій цитаті "ми звільнились від Закону" ....яким чином це можна узгодити ? :p

    ( а щоб краще зрозуміти точку зору Ієгошуї й чому він лікував в суботу Вам краще цитувати не Біблію, а те, що в неї не ввійшло через цензуру)

    Ієгошуя пішов на свято кучок, але не відкрито, а таємно. :p "коли ж вийшли на свято брати Його (рідні :p) , тоді й Сам Він пішов - не відкрито, але ніби потай".

    церковна школа за Вами ридає просто...... :p
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    О, Мавко, і за вами теж.... підемо разом, нє?
     
  20. SatYr

    SatYr Well-Known Member

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Все духу не вистачило, шукаєте нового пастиря ?
     
а де твій аватар? :)