Улюблена цитата з Біблії...

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Coffe13, 4 чер 2008.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    А мене завжди ... вражають слова з молитви
    А все решта - несуттєво...
     
    • Подобається Подобається x 10
  2. mavka

    mavka Well-Known Member

    інтригуюча цитата з Біблії...

    Ви ж не розумієте , Консультанте, про що ця цитата. :)
    є ймовірно, два шляхи розуміння:
    або Ієгошуя ( -та особа, прототипом котрої він став, точніше -), згідно Біблії, має іудейський родовід й був правовірним євреєм, котрий знає ім"я свого Бога й підкоряється йому. тоді ім"я переходить зі Старого Заповіту в Новий й Ваші шпильки недоречні, як малограмотні.

    або Ієгошуя пропонує свій шлях, кажучи "Я світло" , ламаючи головну заповідь Бога єврейського: "нехай в тебе не буде більше ніяких богів крім мене, бо Я заздрісний". чому Ієгошуя вважає, що всі (а ми мусимо врахувати, що праведні євреї тоді мусили бути, й були дійсно , й завжди є люди, що живуть згідно Закону) ходять в темряві?.
    Тоді логічно визнати, що існує новий шлях, не тих 613 заповідей, даних євреям, а щось принципово нове.

    книга Буття, 3 (22,23,24)

    І сказав Господь Бог: "Ось став чоловік, немов один із Нас, щоб знати добро й зло. А тепер коли б він не простяг своєї руки і не взяв з дерева життя і щоб він не з"їв - і не жив повік віку".
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Життя на селі дається взнаки видно...
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    ймовірно нє і ваші ймовірні шляхи є ваші. Є зовсім інший шлях, але ви його не бачите, або не хочете бачити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Romko, мені сподобалися Ваші слова про БОЖУ волю, але я не погоджуюся, що все інше несуттєво.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    А таки несуттєво...
    Людина планує,мріє,сперечається,пише,фантазує,творить... але на все Божа воля...
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    :) на селі є й грамотні люди. грамотна та людина, що знає грамоту, може прочитати й розібратись сама, без попа, котрий завчив те, що йому надиктували в духовній семінарії.

    "21. Через те ж, що світ мудрістю не зрозумів Бога в мудростій Божій, то Богові вгодно було спасти віруючих через дурість проповіді."

    (Павло до корин. 1)

    :)

    Додано через 3 хвилини
    є такі шляхи, Миху, я бачу. є шлях індіанця, є шлях буддиста, є шлях саєнтиста. й Ви ніколи не доведете й ніяк, що їхні шляхи неправильні, а оно Ваш єдиновірний.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Якщо чесно,то я чекала хто ж першим напише цю цитату...
    Ви праві більше ніж на 100%!
    Все інше НЕСУТТЄВО...

    "Нехай буде воля Твоя!"

    Додано через 4 хвилини
    Правильно, правильно... Тут цитують Біблію,а щодо "Єгова" і "трійця" сперечаються на відповідних гілках:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Тому що Богові не потрібне лише наше механічне виконання ритуалів і дій, йому потрібно наше серце, бо віра наша жива, а не мертва.
    А фарисеї та книжники, знаючи Закон, вважали, що того достотньо, віра перетворилася в механіку.

    Додано через 7 хвилин
    Ваші слова, Мавко примітивні. Я думаю, що Ви ходили до школи і не лише до школи, а для чого Вам було вчити те, що Вам надиктували вчителі, яким надиктували в університетах професори? Ви ж могли взяти книжку в руки і самі осилити фізику, чи математику, нє?:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    "А я кажу вам: любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує,
    щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних"

    Не зустрічала я, на жаль, християн, що чинять, як у Біблії пишеться... :sad:

    Додано через 2 хвилини
    "Отож, коли чиниш ти милостиню, не сурми перед себе, як то роблять оті ліцеміри, щоб хвалили їх люди...
    щоб таємна була твоя милостиня, а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно"

    Додано через 7 хвилин
    "А як молитеся, то не будьте, як ті лицеміри, що люблять ставати й молитися по синагогах та на перехрестях, щоб їх бачили люди...
    А ти, коли молишся, увійди до своєї комірчини, зачини свої двері, іпомолися Отцеві своєму, що в таїні..."

    Додано через 9 хвилин
    "Не судіть, щоб і вас не судили...
    І чого в оці брата свого ти скалку бачиш, колоди ж у власному оці не чуєш?"

    Додано через 11 хвилин
    "Не давайте святого псам, і не розсипайте перел своїх перед свиньми, щоб вони не потоптали їх ногами своїми, і, обернувшись, щоб не розшматували й вас..."

    Додано через 15 хвилин
    можна продовжувати до бескінечності, бо в Біблії є багато правильно сказаного.
    проблема в тому, що люди не дотримаються того й чинять тільки так, як собі зручно.
    я, хоч і не сповідую християнство, більше відповідно Біблії живу, ніж більшість з тих, хто по Церквах ходять, а в житті неправедно живуть.

    Додано через 19 хвилин
    "Не кожен, хто каже до Мене "Господи, Господи!" увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі."
     
    • Подобається Подобається x 10
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Та нема змісту щось доводити, у світі вже все і так доведено.

    Додано через 1 годину 40 хвилин
    суттєво лише свою волю подпорядкувати Його волі.
     
  12. Олена_ua

    Олена_ua Well-Known Member

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Для мене ще суттєво:
    Нехай святиться Ім’я Твоє!
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Ромку,мені так сподобався ваш допис ,що ось ще дві цитати щодо волі Божої:

    Матв.26:42 Знову відійшов,
    удруге почав молитися,
    промовляючи: Батьку мій, якщо ця
    чаша не може минути, щоб Я не
    пив її, хай буде Твоя воля.

    Лук.22:42 кажучи: Батьку, коли
    хочеш, зроби, щоб минула мене
    чаша ця; одначе хай буде не моя
    воля, але Твоя.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Можливо це не суттєво, але ця заперечна частка "не" мені чомусь завжди не подобається, тому завжди кажу: "Хай святиться Ім"я Твоє, хай буде Воля Твоя..."
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Цікаве у вас розуміння мови...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    mamatu, менi у Вашому дописi сподобалася перша цитата. mamatu, коли Ви прийдете у Христову церкву, то вона стане кращою.
    Romko, на мою думку є ще багато суттєвого крiм такого суттєвого, як "нехай буде воля ТВОЯ".(Вибачайте за тафтологiю)
    В мене немає слiв, щоб описати IСУСОВУ молитву в Гетсиманському саду. В нiй стiльки терпiння (в значеннi му'ки) i стiльки любовi, що я її просто не в станi витримати. Люблю цю молитву... (Хоч я для неї заслабий)

    Додано через 1 хвилину
    Моє найбiльше бажання, найбiльша мрiя,- навчитися любити так, як ВIН...

    Додано через 7 хвилин
    Але я тiльки людина.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    дякую за комплімент, але наврядчи прийду.
    я вже не у пошуках.
    я вже знайшла те, що шукала і душа моя спокійна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    1 Тимофiя 2:1 "Отже, перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки за всiх людей,"

    Думаю, буде добре, щоб кожен з присутнiх помолився за пiзнання ПРАВДИ тими, хто її ще не знайшов.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    Щоб навчитися любити так, як ВІН перестаньте себе обмежувати будь якими "але" і просто ЛЮБІТЬ!На те ж вам і дано життя,щоб навчитися любити,чи не так?..
    Бо:
    1Ів4:8 Хто не любить, той не пізнав Бога, бо Бог є любов. 19 Ми любимо [його], бо він спершу полюбив нас.
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Улюблена цитата з Біблії...

    В якому змісті...?
     
а де твій аватар? :)