Улюблена цитата з Біблії...

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Coffe13, 4 чер 2008.

  1. Levko

    Levko Well-Known Member

    Ти мав на увазі, що будеш проповідувати і говорити, що наблизилось Царство Небесне, а тебе не приймуть?:)

    В Матв. 10:14 саме про це написано:

    Матв.10:7
    А ходячи, проповідуйте та говоріть, що
    наблизилось Царство Небесне.
    Матв.10:14
    А як хто вас не прийме, і ваших слів не
    послухає, то, виходячи з дому чи з міста
    того, обтрусіть порох із ніг своїх.

     
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    «І вернеться порох у землю, а дух вернеться до Бога» Еклезіаст 12:7
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Ісая, розділ 1
     
  4. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Кн.Мудрості1:12 Не шукайте собі смерти вашим життям безпутнім | і не накликайте погибелі на себе ділами рук ваших. 13 Бо Бог не створив смерть, | ані не радіє з погибелі живучих. 14 Він бо створив усе на те, щоб існувало, | і творіння світу - спасенні; | нема в них жадної погубної їді | і царства смерти на землі немає, 15 бо справедливість - безсмертна. 16 А безбожні ділами й словами смерть на себе накликають | і, взявши собі її за приятельку, гинуть за неї; | союз із нею заключають, | тому вони варті, щоб належати до неї.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    по Хоменку в якій церкві правлять?
     
  6. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Це офіційний переклад українських католиків і греко-католиків. Довлі непоганий, навіть після знущань редакторів. Єдиний момент - включені второканонічні книги і рядовий католик без поняття про те, що вони навряд чи є надхненними
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    2 Тим.3:14 Ти ж тримайся того, чого навчився і в чому переконався. Відаєш бо, від кого ти навчився, 15 і вже змалку знаєш Святе Письмо, яке вірою у Христа Ісуса може тобі дати мудрість на спасіння. 16 Все Писання - надхненне Богом і корисне, щоб навчати, докоряти, направляти, виховувати у справедливості, 17 щоб Божий чоловік був досконалий, до всякого доброго діла готовий.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Щось я не пригадую, що б у Танах, який мав наувазі Павло у цих віршах, були второканонічні книги
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    якщо католики не знають що є надхненним, то шо вже говорити про СЄ, які ніяким чином до тих часів не мають відношення.
     
  11. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Миху, Танах укладали не католики, евреї і ніяких второканонічних книг туди не вносили. Списків, рукописів і т. д. є повно ізнову жткаи жодних доказів надхненності второканонічних книг.
     
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    До храму водночас прийшли помолитися два чоловіки: один фарисей, а другий митник.
    Фарисей молився так: «Дякую, Боже, Тобі, що я не такий, як інші люди; здирники, неправедні, несправедливі, перелюбні, або як цей митник. Я пощу двічі на тиждень, даю десятину з усього, що тільки надбаю!».
    А митник здалеку стояв, каявся і навіть не міг до неба звести очей, лиш бив себе в груди й повторяв: «Боже, будь милостивий до мене грішного!».
    Розповівши це, Ісус зробив таке повчання: «Говорю вам, що митник повернувся до свого дому більш виправданий, аніж фарисей.
    Бо кожен, хто високо підноситься, – буде понижений , хто ж принижається, – той піднесеться» (Лк. 18. 9 – 14).
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Що я для вас фактом надхненності? Які докази надхненності?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    2 Пт.1:5 І тому саме докладіть усі ваші старання і зрощуйте у вашій вірі чесноту, а в чесноті пізнання, 6 у пізнанні - стриманість, у стриманості терпеливість, у терпеливості побожність, 7 у побожності братолюбство, в братолюбстві загальну любов. 8 Бо якщо це буде у вас, і буде у вас його багато, то воно не залишить вас без діла й без плоду для глибшого пізнання Господа нашого Ісуса Христа.
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Єв. 11:6 Без віри не можливо подобатися Богу, бо хто приступає до Бога, мусить вірити, що він існує і дає нагороду тим, які його шукають.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    28. Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!
    29. Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм.
    30. Бож ярмо Моє любе, а тягар Мій легкий!
    (Від Матвія 11:28-30)
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Знову я бачив під сонцем, що біг не у скорих, і бій не в хоробрих, а хліб не в премудрих, і не в розумних багатство, ні ласка у знавців, а від часу й нагоди залежні вони!
    Бо часу свого людина не знає, мов риби, половлені в пагубну сітку, і мов птахи, захоплені в сільце, так хапаються людські сини за час лиха, коли воно нагло спадає на них!...

    Еклезіаст 9,11-12
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Не лишається пам'яти про мудрого, як і про нерозумного, на вічні віки, в днях наступних зовсім все забудеться, і мудрий вмирає так само, як і нерозумний...

    І життя я зненавидів, бо противний мені кожен чин, що під сонцем він чиниться, бо все це марнота та ловлення вітру!...

    І зненавидів я ввесь свій труд, що під сонцем трудився я був, бо його позоставлю людині, що буде вона по мені,

    а хто знає, чи мудрий той буде чи нерозумний, хто запанує над цілим трудом моїм, над яким я трудився й змудрів був під сонцем? Це марнота також...

    І я обернувся чинити, щоб серце моє прийшло в розпач від усього труда, що чинив я під сонцем...

    Бо буває людина, що трудиться з мудрістю, зо знанням та із хистом, та все полишає на долю людині, яка не трудилася в тому: Марнота й оце й зло велике!

    Та й що має людина зо всього свойого труда та із клопоту серця свого, що під сонцем працює вона?

    Бо всі дні її муки, а смуток робота її, і навіть вночі її серце спокою не знає, теж марнота й оце!...

    Еклезіаст (2,16-23)
     
  19. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Ісус їм відказав: Поправді, поправді кажу вам: Перш, ніж був Авраам, Я є.
    j1w.com/bible/verse/john_8:58/all
     
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Для всього свій час, і година своя
    кожній справі під небом:
    Час родитись і час помирати, час
    садити і час виривати посаджене,
    Час вбивати і час лікувати, час
    руйнувати і час будувати,
    Час плакати й час реготати, час
    ридати і час танцювати,
    Час розкидати каміння і час
    каміння громадити, час обіймати і час
    ухилятись від обіймів,
    Час шукати і час розгубити, час
    збирати і час розкидати,
    Час дерти і час зашивати, час
    мовчати і час говорити,

    Еклезіаст 3,1-7
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)