Улюблена цитата з Біблії...

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Coffe13, 4 чер 2008.

  1. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    24 Цей день учинив Господь, радіймо й веселімся в ньому!
    Пс. 118:24
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Vnebo

    Vnebo Well-Known Member

    Улюблена цитата з Біблії...


    "На початку БОГ створив..."
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Vnebo

    Vnebo Well-Known Member

    "Знову й знову запевняю вас,що хто слухає Моє слово і вірить у Того,хто послав Мене,має вічне життя і на суд не приходить,але перейшов від смерти до життя."

    "І в нікому іншому немає спасіння,по під небом немає іншого імені,даного людям,яким належить нам спастися!"
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Vnebo

    Vnebo Well-Known Member

    "Та я знаю,що мій Викупитель живий,..." (Йова,19:25)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    66 Навчи мене доброго розуму й знання бо я здаюся на Твої веління.
    71 Добре мені, що був упокорений, щоб установ Твоїх навчитись.
    (Пс 119:66,71)
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Приповідки17:22 Веселе серце - ліки добрі; а дух прибитий висушує й кості.
    Приповідки31:30 Краса - річ оманлива, врода - марна; жінка, що Господа боїться, - така хвали достойна!
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    7 Кінець усьому близько. Будьте мудрі й тверезі, здатні до молитов.
    8 Насамперед майте велику любов один до одного, бо любов силу гріхів покриває!
    9 Будьте гостинні один до одного - без нарікання.
    10 Служіть один одному, кожен тим даром, що його прийняв, як добрі домоуправителі різноманітної Божої благодаті.
    11 Говоріть лише у глузді Божих слів, служіть лише у дусі тієї сили, яку дає Бог,
    щоб у всьому прославлявся Бог через Ісуса Христа, якому слава й сила по вічні віки! Амінь. (1-е послання ап. Петра. 4:7-11)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    13. Ви сіль землі. Коли сіль ізвітріє, то чим насолити її? Не придасться вона вже нінащо, хіба щоб надвір була висипана та потоптана людьми.
    14. Ви світло для світу. Не може сховатися місто, що стоїть на верховині гори.
    15. І не запалюють світильника, щоб поставити його під посудину, але на свічник, і світить воно всім у домі.
    16. Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі.
    (Від Матвія 5:13-16)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Inga

    Inga Дуже важлива персона

    6. не убий
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    26. Бо людині, що перед лицем Його добра, дає Він премудрість, і пізнання, і радість; а грішникові Він роботу дає, щоб збирати й громадити, щоб пізніше віддати тому, хто добрий перед Божим лицем.
    (Екклезіяст 2:26)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    7. Хай безбожний покине дорогу свою, а крутій свої задуми, і хай до Господа звернеться, і його Він помилує, і до нашого Бога, бо Він пробачає багато!
    8. Бо ваші думки не Мої це думки, а дороги Мої то не ваші дороги, говорить Господь.
    9. Бо наскільки небо вище за землю, настільки вищі дороги Мої за ваші дороги, а думки Мої за ваші думки.
    10. Бо як дощ чи то сніг сходить з неба й туди не вертається, аж поки землі не напоїть і родючою вчинить її, і насіння дає сівачеві, а хліб їдунові,
    11. так буде і Слово Моє, що виходить із уст Моїх: порожнім до Мене воно не вертається, але зробить, що Я пожадав, і буде мати поводження в тому, на що Я його посилав!
    (Ісая 55:7-11)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    1 Коли, отже, є в Христі якась утіха, коли є якась відрада в любові, коли є якась спільність духа та якесь серце і милосердя,
    2 то завершіте мою радість: думайте те саме, майте любов ту саму, будьте однодушні, згідливі.
    3 Не робіть нічого підо впливом суперечки, чи з марної слави, але вважаючи в покорі один одного за більшого від себе;
    4 майте на увазі користь не власну, а радше інших.
    5 Плекайте ті самі думки в собі, які були й у Христі Ісусі.
    6 Він, існуючи в Божій природі, не вважав за здобич свою рівність із Богом,
    7 а применшив себе самого, прийнявши вигляд слуги, ставши подібним до людини. Подобою явившися як людина,
    8 він понизив себе, ставши слухняним аж до смерти, смерти ж - хресної.
    9 Тому і Бог його вивищив і дав йому ім'я, що понад усяке ім'я,
    10 щоб перед іменем Ісуса всяке коліно приклонилося на небі, на землі й під землею,
    11 і щоб усякий язик визнав, що Ісус Христос є Господь на славу Бога Отця.
    (до Филип'ян 2:1-11)
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    1. Якби я говорив мовами людськими й ангельськими, але не мав любови, я був би немов мідь бреняча або кимвал звучний.
    2. Якби я мав дар пророцтва і відав усі тайни й усе знання, і якби я мав усю віру, щоб і гори переставляти, але не мав любови, я був би - ніщо.
    3. І якби я роздав бідним усе, що маю, та якби віддав моє тіло на спалення, але не мав любови, то я не мав би жадної користи.
    4 Любов - довготерпелива, любов - лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається,
    5. не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла;
    6. не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою;
    7. все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
    8. Любов ніколи не переминає. Пророцтва зникнуть, мови замовкнуть, знання зникне.
    9. Бо знаємо частинно й частинно пророкуємо.
    10. Коли настане досконале, недосконале зникне.
    11. Коли я був дитиною, говорив як дитина, думав як дитина, міркував як дитина. Коли ж я став мужем, покинув те, що дитяче.
    12. Тепер ми бачимо, як у дзеркалі, неясно; тоді ж - обличчям в обличчя. Тепер я спізнаю недосконало, а тоді спізнаю так, як і я спізнаний.
    13. Тепер же зостаються: віра, надія, любов - цих троє; але найбільша з них - любов.
    (1 до Корінтян.13:1-13)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. sitech

    sitech Well-Known Member

    Люди не можуть звільнити себе від хвороб, але Бог Єгова може. І він обіцяв, що у своєму новому світі «не скаже мешканець «Я хворий!». Навпаки, «тоді то розплющаться очі сліпим і відчиняться вуха глухим, тоді буде скакати кривий, немов олень, і буде співати безмовний язик, бо води в пустині заб’ють джерелом, і потоки в степу» (Ісаї 33:24; 35:5,6). Так, Бог «кожну сльозу з очей їхніх зітре», і не буде вже смерти — ані смутку, ані крику, ані болю вже не буде, бо перше минулося» (Об’явлення 21:4).
     
  15. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Рм.13:8 Не майте жодних боргів ні у кого, крім боргу взаємної любови, бо той, хто любить другого, виконав закон. 9 Бо заповіді: «Не чини перелюбу», «Не вбивай», «Не кради», «Не пожадай», і всякі інші заповіді містяться у цьому слові: «Люби твого ближнього, як себе самого.» 10 Любов ближньому зла не чинить. Любов, отже, - виконання закону.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Хм....не люблю я себе.
    І правильно роблю,бо сказано

    Хоч я і не монах,але себе не люблю.
    І всьо.
     
  17. Levko

    Levko Well-Known Member

    Читаю і думаю, що то за така цитата про монахів з Рим.13.14?:)

    Насправді там просто написано:
    Рим.13:14
    але зодягніться Господом Ісусом Христом, а
    догодження тілу не обертайте на
    пожадливість!
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ромко переплутав себе з своїм тілом, тому й вийшла абракадабра: полюбіть чуже тіло, як своє.:)))
     
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    В силу певних,вельми і вельми печальних обставин,я зараз перебуваю саме в цьому тілі.:sad:
    І змушений,до певного часу з цим миритись.
    Зі скрежетом зубовним...
    Та маю надію,в скорійшім часі
     
  20. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона



    1 Кор16: 14 Нехай усе у вас діється в любові.
     
а де твій аватар? :)