Улюблена цитата з Біблії...

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Coffe13, 4 чер 2008.

  1. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    1 Ів.4:18 Страху нема в любові, а навпаки, досконала любов проганяє геть страх, бо страх має в собі кару,а хто боїться, той недосконалий у любові.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [QUOTE=' франц-йосип]в сенсі the fun has begun.?[/QUOTE]
    Забава почалася...
    Виявляється,Ви СП англійською читаєте..
    А мовою оригіналу?
     
  3. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Ів.11:25... Я - воскресіння і життя. Хто в мене вірує, той навіть і вмерши - житиме! 26. Кожен, хто живе і в мене вірує, - не вмре повіки.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    1 Після цього я побачив іншого ангела, що сходив з неба, і мав велику владу, і земля освітилася від його слави.
    2 І вигукнув дужим голосом, кажучи: Упав, упав великий Вавилон! Став він житлом бісів і оселею всякого нечистого духу, і сховищем усіх нечистих птахів, і сховищем всяких бридких та потворних звірів,
    3 бо вином шаленства своєї розпусти напоїв усі народи, і царі землі з ним розпусту чинили, і купці землі від його розкошів збагатилися!
    4 І почув я інший голос із неба, який казав: Вийди із нього, народе мій, щоб не був ти спільником його гріхів, і щоб ти не був охоплений його карами,
    5 бо його гріхи досягли неба, і Бог згадав про його неправди.
    6 Відплатіть йому так, як він вам платив - удвічі відплатіть за його вчинки! Чашею, якою він зачерпнув, - зачерпніть йому подвійно! Об"явлення 18
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. JaguaR

    JaguaR щасливий

    А Coffe13 і не писала "потєхі". Потіха, це ж не насмішка і не ущипливість, синонімом цього слова є "тиха радість". Утіха - чудово підібране слово.

    А чому ж, вживають.
    "нездалий переклад Огієнка"? Я би спершу сімдесят раз по сім подумав, а потім писав би.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Ісая 1:10-18
    Не те щоб подобалось, просто поцілює "не в бровь, а в глаз"
    (сорі, переклад Огієнка)

    10 Послухайте слова Господнього, содомські князі, почуйте Закон Бога нашого, народе гоморський,
    11 нащо Мені многота ваших жертов? говорить Господь. Наситився Я цілопаленнями баранів і жиром ситих телят, а крови биків та овець і козлів не жадаю!
    12 Як приходите ви, щоб явитися перед обличчям Моїм, хто жадає того з руки вашої, щоб топтали подвір'я Мої?
    13 Не приносьте ви більше марнотного дару, ваше кадило огида для Мене воно; новомісяччя та ті суботи і скликання зборів, не можу знести Я марноти цієї!...
    14 Новомісяччя ваші й усі ваші свята ненавидить душа Моя їх: вони стали Мені тягарем, Я змучений зносити їх...
    15 Коли ж руки свої простягаєте, Я мружу від вас Свої очі! Навіть коли ви молитву примножуєте, Я не слухаю вас, ваші руки наповнені кров'ю...
    16 Умийтесь, очистьте себе! Відкиньте зло ваших учинків із-перед очей Моїх, перестаньте чинити лихе!
    17 Навчіться чинити добро, правосуддя жадайте, карайте грабіжника, дайте суд сироті, за вдову заступайтесь!
    18 Прийдіть, і будемо правуватися, говорить Господь: коли ваші гріхи будуть як кармазин, стануть білі, мов сніг; якщо будуть червоні, немов багряниця, то стануть мов вовна вони!
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Віра, як нитка життя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Нецікавий

    Нецікавий Well-Known Member

    Ик.3:14-17

    14. Но если в вашем сердце вы имеете горькую зависть и сварливость, то не хвалитесь и не лгите на истину.

    15. Это не есть мудрость, нисходящая свыше, но земная, душевная, бесовская,

    16. ибо где зависть и сварливость, там неустройство и всё худое.

    17. Но мудрость, сходящая свыше, во-первых, чиста, потом мирна, скромна, послушлива, полна милосердия и добрых плодов, беспристрастна и нелицемерна.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Та, з українською мовою тяжко... :sad:
     
  10. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Знайшов українські переклади Біблії http://www.isuspan.com/cytata biblia.html :)
     
  11. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Краще Иак. або Як. ;)
     
  12. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Кожен переклад має свої огріхи
     
  13. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Пс.127(126):3 Спадок Господній - діти, плід лона - нагорода.
     
  14. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Хочу вибачитись перед JaguaRом, негарно вишло.
    :give_rose:
     
  15. Peri

    Peri Well-Known Member

    Не мірою дає Бог Духа(Йн.3,34)

    Громада вірних мала одне серце й одну душу(Ді.4,32)

    І оце перемога,яка перемогла світ:віра наша(Йн.5,4)

    Хай не тривожиться серце ваше!Віруйте в Бога,віруйте й у мене(Йн.14,1)
     
  16. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    У Біблії "у Мене" інакше втрачається зміст.:)
     
  17. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Тим самим Ви заперечили авторство БОГА щодо Біблії.

    Нічого, я не Огієнко : ))

    (про Велику літеру) В перекладі Хоменка займенники, вроді, написані з малої. Тим не менше, зміст той же, якщо читати цілий розділ.
     
  18. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Дякую.:good:
    Що до цілого розділу я згідна бо це слова Ісуса, але що до окремої цитати то після займенника "мене" йде посилання на автора Івана.
     
  19. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    І знайшов я річ гіршу від смерти то жінку, бо пастка вона, її ж серце тенета, а руки її то кайдани!... Хто добрий у Бога врятований буде від неї, а грішного схопить вона!
    Еклізіаст 7,26

    Стережіться, щоб ніхто вас не звів філософією та марною оманою за переданням людським, за стихіями світу, а не за Христом,
    Коллсян 2,8
    (навяно кандидатським іспитом з філософії)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Цікаво з чого зробили такий висновок. порівняйте хоча б переклади Куліша,, Огієнка і Хоменка- відмінності є. Класичний приклад 5 розділ 1 Івана та останній розділ Євангелії від Марка.
    І не дивно адже переклади роблять люди. Крім того жодний визнаний український переклад не подає різнорчитань.
     
а де твій аватар? :)