«Укроп»

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 14 вер 2014.

  1. NewsBot

    NewsBot Well-Known Member

    В Одесі розгортають мобільний табір для бойової підготовки всіх бажаючих патріотів, в тому числі для допризовників і школярів, на покинутій території автопарку Інституту сухопутних військ
    [​IMG]

    Читати публікацію повністю на www.pohlyad.com
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]

    Тарас Батенко: Порошенко хоче законсервувати себе в політиці через стару виборчу систему

    Президенту Петру Порошенку невигідна зміна виборчої системи, адже відмова від мажоритарної складової позбавить владу можливості купувати округи. Про це заявив голова УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

    «Петру Порошенку треба законсервувати існуючу політичну систему й себе у цій політичній системі. Вибори з мажоритарною складовою та округами, які можна купити за бюджетні гроші, дають президенту всі шанси зробити це», – зауважив Тарас Батенко.

    Нардеп зазначив, що ухвалений парламентом у першому читанні проект Виборчого кодексу скасовує голосування в мажоритарних округах і, відповідно, усуває можливості для їхньої купівлі. Натомість документ має запровадити відкриті виборчі списки політичних партій. Таким чином, запропоновані зміни зменшують можливості для адміністративного впливу на вибори й підвищують шанси на прихід до Верховної Ради нових політичних сил.

    Наразі остаточний варіант документа доопрацьовують на базі спеціальної робочої групи, до складу якої увійшли й народні депутати від УКРОПу. Парламентарі готують правки, які мають бути внесені до проекту під час його розгляду у другому читанні.

    «Я думаю, роботи вистачить ще не на один тиждень або й не один місяць. Але рано чи пізно ми дошліфуємо цей Виборчий кодекс і вийдемо на узгоджений доопрацьований документ», – додав Тарас Батенко.

    За словами укропівця, наступні вибори мають відбутися не тільки за новим законодавством, а й з оновленою Центральною виборчою комісією. Термін дії повноважень нинішнього складу ЦВК давно вичерпано, тож будь-які вибори в країні можна оскаржити ще на етапі їхнього оголошення. Втім, президентська фракція цілеспрямовано не допускає призначення нових членів комісії.

    «Фракція БПП гальмує низку принципових голосувань у ВРУ. Це стосується, приміром, нового складу ЦВК чи антикорупційних ініціатив», – зазначив нардеп.
    (с)
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ірина Констанкевич: Парламент не призначив новий склад ЦВК через жадібність влади
    Верховна Рада призначить нових членів Центральної виборчої комісії, коли можновладці перестануть керуватися принципом жадібності у питанні свого представництва в державних органах влади. Про це в ефірі парламентського телеканалу «Рада» заявила народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич.

    «Допоки влада керуватиметься принципом жадібності у питанні свого представництва в державних органах, доти в парламенті не буде порозуміння», – наголосила представниця «Українського об’єднання патріотів».

    За її словами, цього тижня парламент не розглянув подання на нових членів ЦВК через відсутність консенсусу між усіма фракціями. Президентська політсила хоче делегувати до складу комісії більше своїх представників, ніж це передбачено чинним законодавством. Закономірно, що інші фракції вважають це порушенням власних прав і наполягають на справедливому розподілі посад у складі органу.

    «Ситуація з ЦВК – це приклад, як не треба діяти. Я вважаю, що БПП слід поступитися й чітко дотримуватися правового поля при формуванні представництва», – підкреслила нардеп.

    Водночас укропівка зазначила, що провладні сили зацікавлені в керованій ЦВК напередодні майбутніх президентських і парламентських виборів.
    (с)
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Аякже, закон про вибори приймає ВР, а винен Порох.:)))

    Бєня засіяв, барани пішли пастися....
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    «Доки в чинного президента під час війни буде бізнес в Росії, доки олігархи на зразок Косюка матимуть бізнес в Криму, доки російські компанії, які фактично фінансують Путіна, будуть вільно себе почувати в Україні – ніяка війна не закінчиться», – народний депутат від УКРОПу Olexandr Shevchenko

    View: https://www.facebook.com/ukrop.ukraine/videos/2038298559825099/
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    УКРОП Українське об'єднання патріотів
    · 1 год · Сьогодні в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій. За оцінками істориків, демографічні втрати нашої країни в першій половині минулого століття становлять 15 мільйонів осіб. Репресії мали різну форму – примусова колективізація і розкуркулення, голодомори, депортації, гучні процеси проти інтелектуальної еліти нації. Комуністична влада робила все, аби винищити нас, але ми вистояли. Важко знайти родину, якої б не торкнувся червоний терор. Тож вшануймо пам’ять усіх, хто потрапив під колеса репресивної системи в часи совєтів.

    View: https://www.facebook.com/ukrop.ukraine/photos/a.1458974094424218.1073741829.1454100978244863/2039326829722272/?type=3&theater
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Богдан Яременко: Вихід України з СНД мав тривати кілька годин, а не років

    Україна мала вийти з органів Співдружності Незалежних Держав (СНД) одразу після початку збройної агресії Російської Федерації. Президент Петро Порошенко відкладав надважливе рішення декілька років без жодних важливих причин.

    Про це в ефірі телеканалу Еспресо.TV заявив голова правління фонду «Майдан закордонних справ», очільник Київської міської організації УКРОПу Богдан Яременко.

    «Це абсолютно неадекватно, незрозуміло й не має пояснень. Ми бачили наших сусідів, які переживали аналогічні труднощі з Росією, війну й агресію. На прийняття такого рішення їм знадобилося декілька годин», – заявив Богдан Яременко.

    За словами дипломата, після відкликання своїх представників з органів СНД Україна повинна відновити активну співпрацю з країнами реґіону.

    «Сьогодні навіть роль реґіонального лідера – це те, що потребуватиме від України надзусиль, коштів, ресурсів, часу й політичної волі. Але ця потреба цілком виправдана», – підкреслив Богдан Яременко.

    На думку укропівця, вітчизняним дипломатам слід акцентувати увагу передусім на зближенні з Грузією й Молдовою, а також визначити вступ до ЄС і НАТО пріоритетами своєї зовнішньої політики.

    «Молдова та Грузія заявляють про ті ж таки стратегічні цілі зовнішньої політики, що й Україна. Так чи інакше, ми будемо союзниками, тому маємо всі підстави говорити про необхідність зближення», – додав експерт.

    Одним з майданчиків налагодження співпраці може стати ГУАМ (реґіональне об’єднання Грузії, України, Азербайджанської Республіки та Республіки Молдова). Організацію було створено в 1997 році для протистояння впливу Росії в регіоні, однак невдовзі вона фактично припинила свою діяльність. За словами Богдана Яременка, відновлення роботи ГУАМу може стати дієвим механізмом у протистоянні з Російською Федерацією, зокрема у сфері впровадження економічних санкцій. Незважаючи на спільні інтереси, українські дипломати чомусь не приділяють належної уваги об’єднанню.

    «Це одна з центральних задач зовнішньої політики України – дати організації якісь нові ідеї, нове бачення. Є спільні напрямки, є потреба і збіг обставин. Але поки що, на жаль, українська дипломатія тут недопрацьовує», – зауважив Богдан Яременко.
    (с)
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    УКРОП: Фірташ хоче викачати з України мільярди, спричинивши екологічну катастрофу

    Проросійський олігарх Дмитро Фірташ намагається відібрати в місцевих громад мільярди гривень за рахунок екологічно шкідливого виробництва – видобутку титанової руди на 100 гектарах угідь на Житомирщині.

    Про це під час брифінгу у Верховній Раді заявив народний депутат від УКРОПу Віталій Купрій, виступаючи разом з колегами – нардепом-укропівцем Валентином Дідичем та депутатом Житомирської облради від УКРОПу Віталієм Науменком.

    «П’ятий рік війни, а ми досі маємо розвиток бізнесу агресора на території України. Більш того, проросійськи налаштовані олігархи, на кшталт Дмитра Фірташа, досі впливають на ситуацію в країні», – заявив Віталій Купрій.

    За його словами, у Житомирській області розгорається скандал довкола злочинного захоплення земельних ділянок під розробку кар’єра титанових руд загальною площею у 100 гектарів. Видобута сировина має постачатися на концерн «Кримський титан», який належить опальному олігарху й уже п’ятий рік безперешкодно працює на окупованому півострові.

    Розробка родовища призведе до знищення лісових насаджень і трьох навколишніх сіл. Крім того, будівництво кар’єра передбачає повне осушення земель у радіусі щонайменше 20 кілометрів. І головне – радіоактивні мінерали, які є побічним продуктом видобутку, загрожують населенню всього регіону.

    «Велетенські відвали, які планують викинути на поверхню, вітер рознесе аж до Києва. Ми не можемо допустити злочину, який хочуть скоїти на теренах Житомирщини», – зауважив народний депутат від УКРОПу Валентин Дідич.

    У 2016 році Житомирська обласна рада відклала слухання питання про передачу землі до проведення екологічної експертизи. Утім, Фірташу вдалося переконати деяких місцевих депутатів повернутися до розгляду відповідного проекту рішення без попереднього публічного обговорення й висновків екологів.

    «Фракція УКРОПу в Житомирській облраді разом із представниками «Українського об’єднання патріотів» у Верховній Раді стійко тримають оборону від проросійського олігарха Фірташа вже понад два роки. Складається враження, що ниточки цієї оборудки насправді ведуть на Банкову. Можливо, це і є їхня «солідарність» 50/50», – підкреслив Віталій Науменко.
    (с)
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ну й багаті громади Житомирщини. Мільярди гривень.... І чим Фірташ перейшов дорогу Бєні, що УКРОП так хвилюється.

    [​IMG]
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дивні українці... борються з олігархатом, підтримуючи олігарха Бєню. А Бєні зараз дуже зле... він буде клясти владу, бо мільйони упливають...
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    УКРОП Українське об'єднання патріотів
    4 год ·


    Єдиним показником дієвості Вищого антикорупційного суду стане його здатність судити реальних корупціонерів, які сьогодні займаються політикою. Про це журналістам заявив голова УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко (Taras Batenko).

    «Наразі важко сказати, наскільки дієвим буде механізм недопущення недоброчесних суддів. Показником стане те, чи зможе суд судити реальних топових корупціонерів, якими аж кишить українська політика», – наголосив парламентар.

    Нардеп зазначив, що представники УКРОПу підтримували редакцію законопроекту №7440 «Про Вищий антикорупційний суд», яку схвалила Венеціанська комісія. Такий варіант документа надавав громадській раді міжнародних експертів право вето при обранні суддів антикорупційного суду. Утім, Верховній Раді запропонували ухвалити компромісний варіант, у якому збережено баланс між пропозиціями міжнародних партнерів, Венеціанської комісії й МВФ та баченням української влади. Тому кандидатів до антикорупційного суду обиратимуть на спільному засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС) та громадської ради міжнародних експертів.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Чому закон про кримінальну відповідальність за контрабанду кругляку – ще не перемога

    Днями Верховна Рада зробила важливий крок для захисту української екології та економіки, посиливши відповідальність за незаконну вирубку лісу та контрабанду кругляку.

    Відповідно до закону № 5495, який підтримали 234 депутати, за протиправне вивезення деревини встановлюється кримінальна відповідальність – позбавлення волі від 3 до 5 років. Якщо це зробила організована група – ув’язнення на строк до 12 років.

    Збільшилися і штрафи за несанкціоновану вирубку і пошкодження лісу. Так, стягнення з громадян становить від 15 до 30, а з посадових осіб – від 75 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів, тобто до понад 132 тис. грн.

    Разом зі збереженням мораторію на експорт необробленої деревини цей закон стане життєдайним і для українських лісів, і для вітчизняної деревообробки.

    Попри десятирічну заборону на експорт круглої деревини, яку в Україні запровадили у 2015 році, ліс продовжував "тікати" з України через шпарини в законі і на митниці.

    На користь цього свідчить хоча б те, що за час дії мораторію експорт необробленої деревини скоротився практично до нульової позначки, однак українські переробники, як і раніше, скаржаться на брак матеріалів, а європейці й далі звітують про значні обсяги дерева, закупленого в Україні.

    Зрубаний ліс відправляється за кордон контрабандою або під виглядом іншої продукції, наприклад, дров.

    З 2019 року, коли почне діяти закон щодо запобігання вивезенню необроблених лісових матеріалів, кругляк не можна буде продати як дрова – у документі ми разом з колегами-депутатами передбачили 8-річну заборону на експорт паливної деревини.

    Та ухвалити хороший закон – це лише половина справи. Щоб припинити контрабанду лісу остаточно, слід буде "перетрусити" кадри на митниці, унеможливити маніпуляції з системою електронного обігу деревини та показово карати кожного, хто рубатиме дерева й торгуватиме кругляком.

    Необхідно також присікати будь-які спроби "відкотити" ситуацію назад. А вони можуть бути – причому, на найвищому державному рівні. Не виключено, що новий закон може не сподобатися іноземним партнерам і вони намагатимуться "пом’якшити" його.

    Як це час від часу відбувається з мораторієм на експорт лісу-кругляку. Скасування заборони на експорт круглої деревини – одна з головних умов, яку висувають Києву міжнародні партнери, коли йдеться про надання кредитів.

    Зрозуміти їх можна – закордонним виробникам потрібна наша дешева сировина. Востаннє тема зняття мораторію піднімалася під час переговорів про надання Україні допомоги в 1 млрд євро від Європейського Союзу, але кордон для українського лісу таки залишили закритим.

    Та ми не можемо бути певними, що під час наступних перемовин наші чиновники не спрацюють за формулою "ліс в обмін на кредит". Тим паче, що президент Петро Порошенко вже одного разу обіцяв лідерам ЄС скасувати мораторій.

    Та якщо так станеться, то українські Карпати будуть лисими, Дніпро перетвориться на болото, а одна з найкрасивіших країн Європи – на голий степ.

    Ба більше. Будь-які дірки в "законодавчому щиті" для нашого лісу відкинуть назад вітчизняну деревообробну промисловість, яка тільки-но почала ставати на ноги, отримавши сировину. За 2015-2017 роки капітальні інвестиції в галузь зросли на 70%.

    Торік виробництво українських меблів зросло на 18,7%. Сукупна виручка від експорту продукції з деревини впродовж дії мораторію збільшилася з $966 тис. у 2015 році, до $1,037 млн – у 2017-му.

    До речі, за даними дослідження Державного науково-дослідного інституту інформатизації та моделювання економіки, мораторій на експорт лісу у поєднанні із заходами щодо розвитку деревообробної промисловості допоможе скоротити промислову вирубку лісу в Україні на 44,3%, а також збільшити ВВП на понад $100 млн.

    Наш ліс має перероблятися у нас, адже експорт продукції з більшою доданою вартістю – це не лише більші надходження у бюджет і робочі місця, а й поступова відмова від ролі сировинного придатка Європи.

    А щоб наші переробники не надто "захоплювалися", у новому законі передбачена квота на внутрішнє споживання необробленої деревини на рівні 25 млн куб. метрів.

    Не менш важлива й екологічна складова цього закону. Він зобов’язує Кабінет Міністрів розробити комплексну програму відновлення українських лісів та визначити першочергові заходи для цього.

    Насамперед слід провести інвентаризацію всіх лісів, розробити комплексні програми для кожного регіону. Можливо, десь треба повністю заборонити вирубку й висадити нові дерева, а десь може бути достатньо встановити ліміт.

    Зрештою маємо знайти розумний баланс між турботою про екологію та потребами власної промисловості. Але в жодному разі ми не повинні повертати "лісовий безвіз", вдовольняючи чиїсь політичні амбіції, й розпродавати деревину за безцінь закордонним виробникам.

    Тож головні баталії за український ліс ще попереду.

     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ігорку, я тепер розумію ЧИМ ви заробляєте на прожитє. :))):))):)))


    Доречі, а Мартіні за політичну рекламу ви платите, чи всьо осідає у вашу кишеню?:)))
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нині хлопчина тицьнув в руки газету "Укроп"

    Там написано про кандидата на президента Олександра Шевченка.
    Виявляється, тотой Олександр Шевченко досить файний хлоп... Але не такий відповідальний, як Кошулинський. Бо Шевченко два рази збрехав.

    Так шо Кошулинський дальше в фаворитах


    [​IMG][​IMG]
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    УКРОП Українське об'єднання патріотів
    8 год ·
    5 грудня в Києві відбудеться з’їзд УКРОПу, на якому буде офіційно оголошено переможця партійних праймеріз. Тож уся країна дізнається ім’я політика, який представлятиме «Українське об’єднання патріотів» на президентських виборах у березні 2019 року. У рамках заходу майбутній кандидат презентує перед присутніми основні засади своєї передвиборчої програми.

    Урочиста частина розпочнеться о 13:00 у першому павільйоні київського Міжнародного виставкового центру, що на Броварському проспекті, 15. Представники преси зможуть зареєструватися з 12:00.
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    В мене кіт Укроп.
    Я його з Луганщини привіз з собою. А мама його - Хунта.
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)