Український Донецьк

Тема у розділі 'Донецький форум', створена користувачем MARTINI, 30 бер 2010.

  1. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    - Згоден, досить чітко підкреслена думка, саме так. Але мовою володіти вкрай потрібно.

    - Я маю на увазі те, що перш ніж будувати для громади, потрібно розбудувати свою свідомість, спочатку, бо неможливо розбудувати щось конструктивне залищаючись обмеженою людиною, невігласом.

    А "моя хата з краю" - то проблема українців, та взагалі сучасності.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Yaris

    Yaris Well-Known Member

    Те,що українською мовою потрібно володіти без питань,але для людини яка виросла в іншомовному середовищі потрібен певний час,що її опанувати.

    Процес самовдосконалення може і має тривати все життя.Досконалість меж не має.
    При цьому ії треба поєднувати з діяльністю.Інакше ти перетворюєшся на безтілесну примару. Все бачиш і розумієш,а вплинути на процеси навколо,ніяк не можеш .
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. ogneva

    ogneva Well-Known Member

    Про які інтереси укр. громади Ви говорите? А що Ви особисто зробили для цієї громади? З ким контактуєте? Чи тільки спостерігаєте?

    ---------- Додано в 17:43 ---------- Попередній допис був написаний в 17:35 ----------

    Можна вплинути, якщо діяти з розумом. Дійсно. у нас щось проукраїнське зробити не так вже й просто. Але можливо.
     
  4. Yaris

    Yaris Well-Known Member

    І з вами також контактував:) Я що я зробив? Хай це скажуть інші люди. Точно знаю що ніколи не був байдужим,поміг чим міг,намагався ніколи стояти осторонь,хоч можливо було треба зробити більше.Я ж працюю над собою,я не досконалий,просто прагну якось допомогти моєму народу та побратимам,не можу сказати що це завжди вихойде.
    І взагалі ви ж не знаєте мене.так навіщо робити якийсь висновки?
    Я тут просто висловив свою думку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ogneva

    ogneva Well-Known Member

    То - питання не задля докору, а - знайомства.
    Ваше ПП отримала. Вітаю Вас на ЛФ. Ми, дійсно, знайомі вже кілька років. У Вас нема підстав для песимізму. Ви разом з О.Д. зробили важливу і потрібну для укр. народу справу. Бережи Вас і допомогай Вам, Боже!
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

     
  7. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Мне кажется - Вы слишком агрессивно подходите к вопросу.. Донецк - украинский город. Что сделал, что сделал.. За "Шахтер" болел. :pardon:

    И подпись: украинский реестровый казак. Русскоязычный.

    ЗЫ. (Выучил бы украинский хорошо, чтобы писать можно было бы по-украински.. да для этого в стране надо пожить хотя бы годик).
     
  8. ogneva

    ogneva Well-Known Member

    Я розмовляла не з Вами, а Yaris . Питання i моя вiдповiдь були обумовленi ним.

    Читаю Вашi повiдомлення нiяких агресивних почуттiв у мене вони не викликають.

    Донецьк - укр. мiсто, та тiльки укр.-цям там некомфортно жити, якщо вони не мовчать.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Ну, не знаю, я - украинец, и мне в Донецке не более некомфортно, чем в Киеве, Львове, Одессе или Полтаве... Имея при этом большой недостаток напрямую говорить то, что думаю...
     
  10. ogneva

    ogneva Well-Known Member

    Alexey Titievsk, мабуть справа в тому, що моя дiяльнiсть не вписується в загальну донецьку картинку. Наприклад:
    Чи пiдтримуює донецька влада ОУН, УПА? Останні рішення суду дають негативну відповідь.
    Як ця влада буде відноситися до людини, яка за власним бажанням зібрала в області ветеранів УПА та зареєструвала Донецьке обласне Братство ОУН-УПА ім. генерал-хорунжого Романа Шухевича (Чупринки)?
    Заборонити не могли. Документи підготовила бездоганні. А от втоптування у багнюку почалося: "агент Путіна", "агент Ізраілю", бо рос. прізвище (по чоловіку) та модна антисемістська тема. І не має значення, що я етнічна українка.
    Для мене, людини публічної, не дуже комфортно, коли під час мого виступу або вiдкриття виставки розповсюджують листівки з такими текстами.
    Це тільки один приклад.
    Як голова донецької обл. орг. Союз українок та заст. гол. обл. Братства ОУН-УПА я не дуже влаштовую багатьох, що при владі та й не тільки.

    Уявляю, що буде, коли я з'явлюся десь в Донецьку з відзнакою до 100-річчя С. Бандери. Думаю, що мало мені не буде. Отримаю сповна.
     
    Останнє редагування: 26 кві 2010
    • Подобається Подобається x 1
  11. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    - Алеж очевішце, навіщо розважати-дратувати бовдурів? Для кого Степан Бандера герой, для того він героем, шанованою людиною і залишиться в свідомості, в серце, нехай хоч би тисячі донецькіх судів, чи увесь Світ стверджує протилежне та забороняє. Це - справа особисто кожного, як хтось може заборонити мої думки, та думки однодумців? Нехай кожний сам пооворушить клепкою і зрозуміє істину, а не чекає громадської агітації. Краще спрямувати енергію на розвиток власної свідомості , а не на громадську діяльність в середовище агресивних невігласів - то хибне.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Аа, проблема понятна... Дело, стало быть, не в украинскости, а в продвижении неких идей, которые воспринимаются не всеми украинцами однозначно.. Ну, тогда понятна горесть.. Но это борьба, и, если уж принято решение этим заниматься, надо быть готовым к тому, что будут трудности, неважно на Востоке Украины, на Западе, или в Польше... :)

    Вы бы еще значок СС на пилотку прикрепили и повязку с голубой свастикой в центре Донецка.. :pardon: Скажем, на 9 Мая в память ветеранов дивизии "Галичина"..

    Есть время собирать камни, а есть время - разбрасывать....
     
  13. Yaris

    Yaris Well-Known Member

    Проблема в тому,що Донеччина дуже деформована Совком. Особливо це стосується місцевої влади,яка хоче зберегти тут заповідник комунізму.
    Ну нічого вода камінь точе.;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ogneva

    ogneva Well-Known Member

    Нам випало жити в цьому середовищі. Громадська діяльність наша спрямована на підтримку молоді.

    ---------- Додано в 07:08 ---------- Попередній допис був написаний в 07:04 ----------

    Що таке "украинскость"? Етнiчне походження?
    Ставлення до "неких идей" - лакмусовой папірець патриотизму.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ogneva

    ogneva Well-Known Member

    Як би вiд цього щось змiнилося на краще - одягнула б.

    А камiння сьогоднi, як на мене, треба i збирати, i розкидувати одночасно.

    Демонтративнi дii заради демонстрацii - скорiше провокацiйнi. Це не про мене.
     
  16. Turkul

    Turkul Well-Known Member

    Нужно понимать мироустройство...посему эпитеты будут не так грубы.
    ...деформована Совком...надо же.
     
  17. Yaris

    Yaris Well-Known Member

    Так,феномен "Донецкого мышления" -саме совок.Ці люди не мають ніякого відношення до справжньої автентичної Донеччини.:)
    Так не склалось,так було нав'язано.
     
    Останнє редагування: 13 тра 2010
    • Подобається Подобається x 3
  18. Turkul

    Turkul Well-Known Member

    ...я по этому поводу не спорю. Хотя есть моменты в тонкостях...

    Вот только, что не стОит в форме неласкательных эпитетов это общеусторойство называть...вы ничем не лучше/ничего большего не добились/ничего не можете предложить, что было бы интересней для людей в культурном плане (понимаю, что для вас все наоборот/все интересно, мне лично нет)...поэтому вы не можете говорить, что "совок" деформирует/он плох и т.д.
     
  19. SemperTiro

    SemperTiro Well-Known Member

    Хотів би уточнити... ЦІ ЛЮДИ - це "партактив" області, ті особи, які визначають кого і куди везти автобусами (на матч Шахтаря чи в Київ), бетонувати бульвар Пушкіна чи закласти його плиткою, зрізати дерева у парку ветеранів чи розрізати пам"ятник на брухт... На жаль, саме вони вирішують, як жити мільйонам людей у цій області і зробити з цим щось практично нереально. Але я людина віруюча і ще сподіваюся, що Господь таки наведе порядок не лише в Донецьку, а й по всій Землі :) ... І як би ми не мітингували, влаштовували акції непокори чи навіть теракти, нічого не зміниться. Зусилля треба спрямовувати в інше русло.
     
  20. Yaris

    Yaris Well-Known Member

    Господь діє руками людей

    На вашій аватарі Тальков,що він співав про совок? В мене є знайома в Німеччині,вона розповідає що східні німці відрізняються від західних в гірший бік,бо совок там попрацював над людьми.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)