Український Донецьк

Тема у розділі 'Донецький форум', створена користувачем MARTINI, 30 бер 2010.

  1. ass

    ass миється в бані

    Грузия: Россия инспирировала "этническую чистку узбеков" в Киргизии

    Развивающиеся в Киргизии события государственный министр Грузии по вопросам реинтеграции Темур Якобашвили назвал "инспирированной Россией этнической чисткой узбеков". После встречи с президентом...

    Ось це скоро буде з нами тільки схід останеться...
     
  2. Jazzmanko

    Jazzmanko Well-Known Member

    Ass, хто вас призначив начальником паніки? :eek:
    А може "ось це" швидше чекає їх?

    Памятай про Крути -
    зміцнюй Збройні Сили України!
    :ninja:
     
    Останнє редагування: 21 чер 2010
    • Подобається Подобається x 2
  3. Yaris

    Yaris Well-Known Member

    Cкількі разів був у Львові,завжди приємно дивувала львівська гостинність.Ніякого упередженого ставлення до східняків я там ніколи бачив.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Olgica

    Olgica Member

    Пару тижнів тому їхала в потязі Донецьк-Львів. Зі мною з Донецька вирушила родина з м. Шахтарська. Батьки відгадували кросворди і все ніяк не могли підібрати рос. аналога слову агрус :) От вам і ісконно русский край Донецк - місцеві жителі називають літературною мовою крижовник, тоді як в більшості розмовної мови на Західній Україні я слово "агрус" майже ніколи не чула.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. ogneva

    ogneva Well-Known Member

    Мабуть: "Какой привет, такой ответ".

    А мене, взагалі, сприймали за місцеву.
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    - І тілько? ... приїхав в Донецьк з Харкова, звернувся на українській, і зрештою забрали в міліцію перевіряти паспорт... Алеж оцівішце, російську мову знаю на літературно-творчому рівні... Будь який бовдур і так знає російську, навіть бомж.. Так що для себе краще користуватись українською, нехай російською з матюками чи ні, бавляться собі пересічні.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. ogneva

    ogneva Well-Known Member

    Пам'ятаєте, як ми протестували проти резолюції Європарламенту, де докоряли Ющенкові за присвоєння звання Героя С. Бандері? Ми підписували звернення до Януковича, ЄП, голосували в інеті.
    Сьогодні отримала відписку від ЄП

    EUROPЕAN PARLAMENT​
    ДЕЛЕГАЦІЯ ДО КОМІТЕТУ З ПАРЛАМЕНТСЬКОГО СПІВРОБІТНИЦТВА МІЖ ЄС І УКРАЇНОЮ
    - ГОЛОВУЮЧИЙ -​

    Шановна Пані .....,
    Дякуємо Вам за Ваш лист від 1 квітня 2010 року, адресований Президенту Європейського Парламенту, стосовно резолюції щодо України, прийнятої Європейським Парламентом 25 лютого 2010 року. Президент прийняв до уваги Вашу точку зору й висловлені Вами міркування й хотів би подякувати Вам за Вашу зацікавленість роботою Європейського Парламенту з питань України. Оскільки я є головою Делегації Європейського Парламенту до Комітету з парламентського співробітництва між ЄС і Україною, Президент попросив мене відповісти на Ваш лист від його імені.
    Мені б хотілося, щоб Ви прийняли до уваги той факт, що Європейський Парламент, в повному обсязі своїх повноважень, є представницьким органом усіх європейців і складається з парламентаріїв, що представляють 27 країн-членів Європейського Союзу. Як такий, він є дуже складним і різноплановим органом, де стикаються погляди більш ніж ста політичних партій, а також людей різних культур і прагнень із надзвичайно багатою, але й водночас трагічною історією. Таке різноманіття часом призводить до прийняття резолюцій, які відбивають критичні погляди на дуже чутливі й суперечливі питання.
    Резолюція, на яку Ви посилаєтесь у Вашому листі, є політичною декларацією і повинна розглядатись у наступному контексті: Європейський Парламент визнає Україну як стратегічно важливого сусіда Євросоюзу та очікує від неї більшої рішучості на шляху до Європейської інтеграції, а також інтенсивної співпраці з ЄС в рамках Європейської політики сусідства.

    Щиро Ваш,
    Павел Коваль

    Додаток: Текст резолюції Європейського Парламенту щодо України від 25 лютого 2010 року.
     
  8. Ярочка

    Ярочка Member

    Демонстративне фото з зупинки, де було вбито іноземця. В знак протесту її ще довго фарбували саме в такий вигляд.
     
  9. Errew

    Errew Member

    Місцем, де сповна можна окунутись в українську мову у Донецьку є супермаркети. От, наприклад на вул. Стадіонній 3Д. Знаходячись всередині не можна зрозуміти де ти - у Львові, Києві чи Донецьку. І цінники і реклама і етикетки на продуктах україномовні. До речі, більшість продуктів виготовлена на донеччині. Так що не тільки шахти і заводи там, як я думав раніше:)
    От тільки на чеку ПІБ касира російською.
    Ще було цікаво, як у трамваї якийсь дядько на весь салон кричав у мобільний українською мовою, що він зараз у Донецьку, а в Київ приїде завтра. Довгенько так кричав, мабуть навмисно. Я, чесно кажучи, подумав, що зараз хтось його обматюкає, але ні...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ogneva

    ogneva Well-Known Member

    Про мову спілкування в супермаркеті Ви так нічого і не сказали. У Донецьку купа магазинів має назву, написану англійською мовою. Та це не означає, що там ця мова панує.
    А людину в тролейбусі не чіпали, бо з розмови видно, що він не донеччанин.

    То ж якою мовою користувався персонал супермаркету? Чи не потонули Ви в українському морі? А може загрузли в суржиковій багнюці?
     
  11. Boni

    Boni New Member

    разговаривать и думать надо на языке на котором это делают родители

    ... стосовно мови батьків....
    особисто мені всерівно якою мовою спілкуватись, батьки спілкуються як українською, так і російською мовою.... але мені саме більше прикро, що в Донецьку придавлюють право спілкуватись українською.
    Наводжу приклад, ми з чоловіком їхали у маршрутці Донецька. і спілкувались між собою українською, бо нам так зручніше, а якась , перепрошую, москалька, встриваю в нашу розмову із притензіями "... разговаривайте человеческим языком, русским...". хіба це справедливо? А де культура? Де толерантність?... і зрештою, яке їй собаче діло якою мовою ми між собою розмовляємо?!
    Бикота у вас у Донецьку....

    ---------- Додано в 12:00 ---------- Попередній допис був написаний в 11:57 ----------

    стосовно мови в супер маркеті, таж ситуація... просиш подати това, у відповідь: я не понемаю... а книгу скар - одразу починаю розуміти..
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ну Вам видніше, чи потрібно було устрягати в сварку.
    А я 2 роки тому "поставив на місце" кримчанина - в.о. директора пансіоната. Я заповнював анкети українською, пишу назву вулиці, що містить слово "узвіз".
    Той: - Я не знаю, что такое "узвиз" и знать не хочу. Заполняйте так, чтобы было понятно!"
    Я йому спокійно відповідаю: "Если я украду телевизор или устрою пожар в номере, вы долго будете искать меня по несуществующему адресу. И киевская милиция вам не поможет.
    На этот адрес прекрасно доходят письма - и из Штатов, и из Туркменистана.
    А если я вас не устраиваю как клиент, то с удовольствием переселюсь в соседний корпус - к директору-армянину."

    В.о. директора зрозумів свою неправоту і мовчки зайнявся своїми обов"язками. Згодом знайшлися і спільні інтереси - британський рок.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Вам просто не повезло, скорее всего нарвались на местную идиотку, Не раз в маршрутках слышал мову, никто на это не реагировал.
     
  14. nora

    nora Well-Known Member

    Не знаю, як ви заказували каву, що вас аж у міліцію забрали? У Львові сотні людей вільно розмовляють на російській мові. Ви кажете, що для нас ви москаль, а хто ми для вас-націоналісти,бандерівці?
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та, то звичайний провокатор.... інвалід війни України... 33 роки....
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. nora

    nora Well-Known Member

    Минулого літа відпочивали у Севастополі. Якось сіли в парку на лавочці і моя дитина на українській мові про щось досить голосно розповідала. Рядом сидів чоловік, він подивився на нас із ненавистю і сказав, що повбивав би всіх українців, потім додав, що деяких би лишив живими, а ось бандерівців повбивав би всіх до одного. Чомусь нам зразу всім стало так сумно і неприємно.
     
  17. - может, он шутил. Тут в разделе "анекдоты" без труда найдёте пару сотен шуток про "повбивание" москалей, все смеются.
     
  18. nora

    nora Well-Known Member

    Ну не знаю, але так жартувати з дитиною.....як я їй мала пояснити, що дядечко так жартує?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Не брешіть. Ніхто не вірить.
    Нік Ваш промовистий - слово Drink багато про що говорить. Може за те й забрали?
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. UDALA

    UDALA Well-Known Member

    Таких неадекватных , как этот с Мариуполя , мало , но встречаются иногда...на окраинах.:haha:
     
а де твій аватар? :)