Українські актори і російські гроші

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Dzeko, 1 лют 2011.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Подивився черговий російський патріотичний шедевр "Кандагар". Богдан Бенюк в ролі члена екіпажу літака Вакуленка.
    Сцена з фільму:
    Бенюк: -...Ведь мы же русские летчики!
    Решта членів екіпажу, регочуть: - Ага! Особенно ты!

    Здається навіть не грали в цей момент.
    Особливо тішить що Богдан Бенюк посідає друге місце в першій п'ятірці партії "Свобода". Він трагікомічний актор по своєму амплуа, але може не варто переносити це на імідж партії.

    [​IMG]

    В цьому контексті ще хочеться сказати про славну кінодинастію Ступок. Старший тупий як валянок і такий-же безпринципний, аби гроші давали. Синуля теж не вельми перебірливий - що Богдан Сильвестрович проб'є - там і грає, а більше по світським заходам ошивається. А онучок (вже до речі повністю російськомовний) так взагалі обіцяє всіх переплюнути. Влаштований і в театральний інститут і в театр на роботу. А порадував він нас роллю бандерівця в антибандерівському філмі "Мы из будущего 2", здається забороненому в українському прокаті.

    Саме прикро що не росіяни нас пародують в своїй інформаційній війні, ми самі себе пародуємо за їхні гроші, адже в російському кінематографі можна заробити за один фільм як в рідному театрі за рік, яка різниця що треба робити для цього.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Ну, наконец-то начинает доходить, что вся "во свобода" - опереточная постановка для лохов... :haha:
    Которая за деньги спляшет и споет - что прикажут....
    Жаль только дурней, в эту "свободу" поверивших...
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Не все так просто, так би воно виглядало в адаптації для вас, в коміксах.

    А в "покращення" віра все росте я так розумію.
     
  4. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний



    В несчетный раз - повторю. Я - противсіх. И свобода - ТАК-же входит в этот список - против кого я. ТАК что - обойдусь без притягивания за уши профФесора или Жюли с тягнибоками.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Покажите мне того лоха на Львовском форуме...... кто в это верил!!!!:haha::haha::haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та я вас шось плутаю. З Луганська якісь однакові всі.

    На Львівському форумі не знаю, а вибори показують регулярно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Ну я голосовал за Яныка,хотя не верил ни одному его слову..и шо?:pardon:
    Думаете что кто то на самом деле верил?:scratch_one-s_head:
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А наступний раз знову проголосуєте.
     
  9. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Ну смотря кто супротив будет...если Тимошенщица...однозначно за Яныга!!!:good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ох, знаючи вашу жінку, як тільки вона вас з дому не вигнала??? Чи не призналися?
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Так він же дебіл. Як можна за дебіла голосувати?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Sirko

    Sirko Well-Known Member

    А тим часом...

    Клац
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    :good::)))
    Есть такое слово дЭмократия-с...;):mocking:

    ---------- Додано в 02:48 ---------- Попередній допис був написаний в 02:47 ----------

    Да сто лет мне Яныг и нафик не нужен!Лишь бы не Тимошенщица!!!:ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Як на мене, де хочуть - там і знімаються.
    При тому якщо те, що старший Ступка - актор реально дуже високого рівня - не знімається в українському кіно - шкода. А Остапа Богдановича можна й назавжди віддати. Його рівень - конферансьє...
    Та не в тому річ. Актори - особи приватні. Працюють собі, де хочуть. А тим більше, якщо виходить так, що "де можуть". От переконайте когось вкластися в українське кіновиробництво, а тоді вже дивіться - куди українські актори працювати їдуть. Коли ж українського кіно практично не існує, то й домахуватися нема чого.
    Свого часу наїхали на Садового народні депутати зі Львова: Якого милого Радіо Люкс в Києві перейшло на російську мову? Той їм відповів: а якого милого ви рекламу ваших фірм давали на російськомовні радіо, а не на Радіо Люкс?
    Всі дуже захищають українську мову й культуру, якщо це нічого не коштує.
    Але якщо вже треба зі своєї кишені докластися - сумна картина виходить :sad:
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А я повторюся що це звичайна людська безпринципність і кар'єризм. Клас Ступки як актора... Я не фанат. Але най буде, на безриб'ї і рак риба. Тільки грає він стабільно якихось куркулів, генсеків, українських гетьманів очима закордонних режисерів (зі своїм фірмовим хитрим і масним поглядом).

    Українські актори як українські політики - варті нас.

    Ще про Сумську згадав, яка героїчно роксоланить по всім сабантуям, щоб теж яку-не-яку роль собі пробити, і дочуру тягає за собов з тією ж метою. А нещодавно вже аж співати почала з чоловіком, щось видно зовсім погано ведеться.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Навіть якщо це так, то наразі це не злочин.
    От ви, прошу пана, якзо не помиляюся, дизайнер поліграфії. Що б ви робили, якби в Україні просто припинили випуск будь-якої поліграфії, а з Росії вас би засипали пропозиціями?
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Звичайно не злочин, а ми десь кримінальний кодекс згадували? А злочин проти власного сумління теж нікого не хвилює, це просто смішно, правда?

    Графічний дизайнер. З якої б то радості я займався таким проектом, як "Мы из будущего 2"? До якого стану треба бути неперебірливим? Є ж купа інших проектів, не пов'язаних з політикою і болючими питаннями історії.

    А в акторів тільки такі спірні ролі зявляються? Ну тоді питання - чому тільки такі? Бо ми світовий лідер по експорту запроданців.

    Ващук перейшов з Динамо-Київ в Спартак-Москва, так його фанати Динамо прокляли просто, після цього його кар'єра можна сказати закінчилася. Здавалося б просто спорт? Кому як.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Bambook

    Bambook Persona non grata

    а якби вибір був такий:
    - сидіти в Україні без роботи
    - робити афіші до того проекту?

    (чесно кажучи, по факту самого фільму ніц не можу сказати - не бачив ні першого фільму, ні другого, з російського кіно, яке я бачив, останнім був фільм "Брат-2")
     
  19. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Не льстите себе. Вы всего лишь на втором месте. Клятые москали и тут опередили.

    ---------- Додано в 13:02 ---------- Попередній допис був написаний в 13:00 ----------

    И такую хрень Вы еще смотрите? Кроме музыки там, извините, ничего хорошего нет...
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ну так звідки мені було знати, доки не подивився? :)
    Після того і перестав дивитися російське кіно взагалі. Надто великі шанси - принаймні в той час були - натрапити на якусь лабуду без смаку і з притягнутим за вуха сюжетом...
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)