Українська Венеція

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем vilkovo com, 20 кві 2017.

1. vilkovo com

vilkovo com Member

р е к л а м а
    Українська Венеція запрошуе на відпочинок в Одеську область. Багато єкскурсій та туристичних программ. Відпочинок на морі озері річці, рибалка. Загадковий острів Зміїнний. Розвинена їнфраструктура чекає на вас.

Останнє редагування модератором: 25 кві 2017
    Reason for edit: видалено контакти та посилання
  2. Hyligan

Hyligan Іронічний

Якось по дурному в вас мова перемикається, треба на кацапський прапор клікати шоб українську включити.

• Подобається Подобається x 1
  3. vilkovo com

vilkovo com Member

Так то воно так але в Одесі тількі море і найбільші ціни в області . Вилково запропенуе вам не тількі котеджні містечка на березі Чорного моря а й бази відпочинку на річці по доступним цінам.

4. manur

manur Well-Known Member

Угу... поміряйтеся піськами.
    ;)

Мене сірано гори більше цікавлять, ніж моря з озерами:pardon:

5. Un.Known

Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

Два спамери балакають )

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  6. vilkovo com

vilkovo com Member

Мої повідомлення несуть смислову нагрузку на відміну від ваших) я розповідаю про маловідомий унікальний курорт з Чорним морем, нйбільшою в Україні річкою Дунай, лісом та озерами. За моїми силками не приховуеться комерція на відміну від мого опонента. Вдалого вам дня.

7. Un.Known

Цілих три? )

На відміну від Вас я знаю, що на цьому форумі Вилково згадується разів з п'ятьдесять, але Ви, як справжній спамер стараєтесь тільки залишити слід, не читаючи.
    :) харитативний проект?

Посиланнями.

8. vilkovo com

vilkovo com Member

Так цілих три
    Я читав розмиту і застарілу інформацію 2009-2015 років, але зараз 2017-й і в мене є шо додати
    Так vilkovo харитативний проект
    Так я " русский человек "саме тому не досконало володію Українською мовою.

P.S. Незнаю чому, але я впевнений шо моя Українська набагато краща за твою Російську
    P.s.2. Кидай цю лайку, заїжджай на відпочинок)

Останнє редагування: 26 кві 2017
  9. Un.Known

И в украинском, и в русском языках имена прилагательные пишутся с прописной буквы в случае, если являются частью сложных географических названий, например Одесская область.

Если хотите со мной померяться знаниями, дам Вам фору - буду общаться с Вами исключительно на русском. Идет?
    Я з Вами гусей не пасла.
    Ні, це не харитативний проект. Цитата з сайту
    Дякую, ні. Я вже була у Вилково, у Кілії, в Ізмаїлі. На світі ще багато цікавіших міст, де я не була.
    А чому Ви вважаєте, що на цьому форумі їх має бути більше?

10. vilkovo com

vilkovo com Member

вибачте якщо вас це ображае

11. DarynaK

DarynaK New Member

Минулого року були там на екскурсії. Дуже важко доїхати до вас, дороги погані)

12. polteplo

polteplo New Member

як з проживанням? Є щось цікаве/доступне? Хтось був?

а де твій аватар? :)