Українська соціальна мережа Ukrainians побила рекорд за кількістю користувачів

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем VetZhash, 23 лип 2017.

  1. VetZhash

    VetZhash Well-Known Member

    За 5 днів в українській соціальній мережі Ukrainians зареєструвалося понад 100 тис.

    користувачів. Наступна мета - 300 тис. зареєстрованих аккаунтів, тоді відкриється

    можливість листування.

    Ukrainians - розробка канадського стартап-інкубатора з активами в Україні StartupSoft.

    Також відбулося розширення функціоналу соцмережі: 22 червня додали пошук і

    додавання друзів, а 30 червня - можливість публікацій і розповсюдження контенту.

    На зараз зареєстрованих користувачів більше 250 тис., вже є можливість додавати

    друзів, публікувати новини на своїй сторінці.

    StartupSoft - канадський стартап-інкубатор, заснований вихідцями з Тернопільської

    області. Має штаб-квартиру в Тернополі.

    Посилання на соціальну мережу https://www.ukrainians.co/?invitationId=280737
     
  2. Zdenyk

    Zdenyk чайник

    соцмережа закрилась ...
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Це відразу відзначилося на рейтингу України у відношенні до експатів. По радіо почув сьогодні:
    Гадав-гадав, що то ха хлопці такі? А то грачі... Колись жив на "Севере", то тих, хто приїзджав на заробітки, називали "грачи". Сезонники. Прилетіли-улетіли. Я цих експатів ніколи не бачив. Ні на полі ні в містах. Гадав, що то ті міністри - поляки, грузини, канадці, шведи... Ан ні, вони встановили у визначенні, що мігруючі чиновники не є експатами. Потім з переляку подумав, що то ЛГБТ-із заходу не можуть знайти "друзів". Трохи є серед них, де ж їх немає? Але то ще не все. Ще колись навіть СРСР направляв своїх спецов на роботу за кордон. Ото вже експати. То виявляється, що то люди збільш соціально-культурним відбитком, як месіонери західної культури. Отже, їм не сподобалось, що на них не "клюнули". Так і провалився проект і впав рейтинг.
    Облом...

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    :dance3:
     
  5. Yaroslavnaa

    Yaroslavnaa Member

    А чого соцмережа закрилась? Що сталося з нею?
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Бо Ви там не зареєструвалися.
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А що, ні? Тільки міліонерам з офшорами, а не українцям.
     
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    В порівнянні з іншими країнами, в Україні досить низькі ціни. Українцям тяжко через те, що платня низька.
    Але, якщо хто заробляє за межами України, ті знають, що витрачати вигідніше саме тут.
    Ще більше десяти років тому я вперше почула, що звичайним працівникам ( ніяким не мільйонерам), які працюють і в Росії, і в Ізраїлі, і в країнах Європи, вигідніше поїхати в Україну для отримання стоматологічних послуг, навіть із врахуванням авиаквитків і найманого житла.
    А тиждень тому поїхала з Харкова ізраїльтянка, яка тиждень ремонтувала тут зуби і їй було вигідно те робити навіть з врахуванням оплати за дорогу і ремонт зубів попутника-українця, який її привіз і тут супроводжував, бо вона розмовляє тільки англійською, ну і своєю, звичайно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не без цього. Але будь-хто з-за кордону заробляє 30 000 евро на рік - а це мільйонери в гривнях вже, як не крути. А у нас скільки заробляють - не за статистикою та по середнім зарплатам, на вашу думку на рік?
    Коли чиновник "заробляє" набагато більше того, хто виробляє ВВП, а в країні безлад і корупція, то однозначно є перекос і навряд чи він виправиться. Бо хто ж своє корито віддасть? От звільнять 8000 чиновників, а наберуть нових 1000 зелених родичів. Краще буде мабуть. І то... Поїли - дайте іншим пожерти.
     
    Останнє редагування: 25 вер 2017
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Маячня якась...
    Я теж мільйонер, якщо перекласти гривні на японську йєну, або вірменські драми...
    Мова про чистий показник цін, якщо привести до спільного знаменника.
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Якщо ви поїдете в Японію або Вірменію з гривнями :uanew: - то навряд чи будете там шикувати на свої мільйони. Чого ж тут маячного?:)))
     
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223


    Правильно. Бо це тільки в Україні можна шикувати, адже в Україні жити недорого [​IMG]
     
  13. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    На деякі речі в Україні ціні зависокі. Я от можу зрозуміти, чому в Росії бензин дешевше. Але чому в російській аптеці ліки іноземного виробника коштують дешевше ніж того ж виробника в українській - не можу.
    А стоматологічний туризм відома тема) І ціни на медицину взагалі в Європі високі. Україна рулить)
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Закуплены для России в Одессе на Большой Арнаутской. А стиральный порошок раньше закупали в Крыму, теперь тоже подорожал в РФ.
     
  15. Здається, ця мережа всьо.. капут!
     
  16. KostinAndrew

    KostinAndrew Member

    А я ще не пробував її
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тому що большевіцкими методами, тобто тупою забороною, чогось гідного досягнути неможливо.
    Чи то стосується соцмереж, чи мови, чи релігії.
    Тільки чесна конкуренція.
     
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Не думаю, що це вони заборонили. Але якісь наївні діти-переростки, в кількості 15 осіб, вирішили узяти на себе увесь тягар слави Цукерберга за декілька місяців.
     
а де твій аватар? :)