Українська Помісна Православна Церква УППЦ

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 18 лип 2018.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А ви самі ганьбите і плюндруєте?
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То філософське питання. Сказав би "ні" - так ні, сказав би "так" - так теж ні...
    Що таке "добродійство"?
    Це щось середнє між жадобою і марнотратством. Одні люди бачать так, інші сяк. Істина посередині.
    Або є проблема з самокритикою, хоча і стороннєму теж бракує істини в рлзгляді іншого.
    В абсолюті таким не володіє тільки Бог, як нам кажуть. Але і на сонці є плями))
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Короче, самі ви є щось середнє між жадобою і марнотратством?
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Десь так. Бо одні вважають, що я "бросил" мати, тобто зганьбив її, і пішов шлятися по монастирях, інші в захваті, але самі не наважилися б.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А ви справді "бросил" мати?
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Про те я написав у вірші "Мамо"...
    Деякий час не виходив на зв'язок, бо треба було подумати багато чого, коли був у Почаївській лаврі. Але як включив телефона, то відразу поліція видзвонила і я сказав де я. Отак і мандрував. Дзвонив і втікав звідти. Навіть на батьківщині був, то там пересварилися з-за мене, бо не затримали мене. Я ж нічого нікому не казав.
    Отакий він, пошук істини... Добре бути "вгодливим" усім, а як хочеш свого - то вже й ярликів навішають.
    Тобто, живи як усі і не рипайся. Ну, трошки до церкви, трохи випий, але не вздумай жити так, як Бог каже.
     
    Останнє редагування: 11 лис 2018
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я не читаю ваших віршів :blush:
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    Ви вже себе на "ми" називаєте? )))
    Для мене то вже давно не є свіжою інформацією.


    Фраза вирвана із контексту. А без контексту вона є неправдивою. Православні церкви живуть за Новоюліанським календарем. Крапка.

    Те, що він на даний час збігається з Григоріанським не дає права стверджувати, що живуть вони за Григоріанським календарем!!!
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я дав всю інформацію на тему календаря, що була на тому сайті. Можете перевірити, що я нічого не виривав із контексту.
    А решту за яким календарем хто живе - нехай людям буде на вільний час подумати. Мене це не так турбує, як тих, хто це проштовхує. Нехай вони не сплять)))
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Московское патриаршество будет отменено и передано Украине": Невзоров шокировал неожиданным заявлением
    Московские попы точно не ожидают такого поворота событий
    16:03 11.11

    [​IMG]
    Александр Невзоров

    :scratch_one-s_head:
    До останніх 500 днів залишилося... 20 днів:ireful1:
     
    Останнє редагування: 11 лис 2018
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    В УПЦ КП заявили, що єдина помісна церква не буде переносити святкування Різдва на 25 грудня
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не розглядає і не треба.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А ми все одно 25 грудня будемо святкувати :) :yahoo:
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    УПЦ МП хочуть перейменувати: в Раді прояснили ситуацію

     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    ''Зробили багато зла!'' Ще одна церква виступила проти української автокефалії
    16 листопада 2018
    Йошкін бабай... всі святі крім наших!
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Автокефалія для України: у Константинополі озвучили майбутню назву церкви
    02 листопада 2018,
    Щоб всі здорові були!!!
    УПЦ МП залишається зі своєю назвою на Україні, хоч і невірно написаною?
    Соломон відпочиває...
    Хо...ча
    Ну що робити? Просити допомоги у свого царя, захисника всіх православних... меч вже є, залишилося ще хреста взяти в руки.
     
    Останнє редагування: 16 лис 2018
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вірменська церква виступила проти надання Томосу Україні: в УПЦ КП зробили важливе уточнення
    20:36, 17 листопада , субота
    [​IMG]
    Приїхав би до Києва та й сказав би... А то лають з-за поребрика)
     
    Останнє редагування: 18 лис 2018
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Євстратій Зоря: Вірменська церква до питання Томосу має опосередковане відношення
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Релігієзнавець про Об’єднавчий собор: Церковники можуть тягнути до виборів Читайте більше тут:
    Якщо до виборів... до президентських? Сподіваються, що буде інший (а) і все минеться. Інші дуже квапляться і все буде як завжди: народиться мертве дитя та ще й з новою корупційною зграєю, всередині якої буде йти непримиренна війна за посади і розподіл майна.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Коммунарец, де ви виділи, щоби жид /та ще й московського патріархату/ зробив щось добре для українців?
     
а де твій аватар? :)