Українська Помісна Православна Церква УППЦ

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 18 лип 2018.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    Нема чого сильно дивуватися. Заходив я у головний собор Польської православної церкви у Варшаві. Свічками і іншими атрибутами там торгує явна кацапка. Нічим польським там і не пахне. Я ще тоді подумав, що й ця церква від кацапстану поміч баблом отримує...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Нові стихійні сміттєзвалища Львова
    Середа, 10 жовтня 2018, 13:01
    [​IMG]
    [​IMG]
    Так-так, то все москалі винні. Тепер ми наведемо порядок!
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та ні, то вам добро ) Ото ваше середовище до спокон віків.
    Такого не очікував ніхто: Томос позбавить українців головного зимового свята
    Планується перенесення святкування Різдва Христового - з 7 січня на 25 грудня
    12:30 10.11
    Якщо Україні буде надано Томос про автокефалію Української православної церкви, країна відзначатиме Різдво Христове 25 грудня.

    Планується перенесення святкування Різдва Христового - з 7 січня на 25 грудня, так як Константинопольська церква живе за григоріанським календарем (точно так само, як і католицька) і Різдво на Фанарі відзначають 25 грудня.
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Неправда. Константинопольська церква (а, якщо правильніше, 11 з 15 канонічних православних церков) живуть за Новоюліанським календарем. Який на даний час повністю збігається з Григоріанським і збігатися з ним буде ще років 800.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    По-перше, тотой ваш сайт дурницю написав: "Томос позбавить українців головного зимового свята".
    Свята ніхто не позбавляє, його /якщо то не брехня це перенесення/ просто перенесуть. Але то не критично. Он, Новий рік святкуємо два рази - 1 і 14 січня, і від того людям тільки краще. Відправи в храмах і 1 і 14 січня.

    Так що /якщо то не брехня це перенесення/ будемо колядувати і відвідувати храми і 25 грудня і 7 січня. Тим більше, у нас 25 грудня вірні і УПЦ, і УГКЦ, і УАПЦ ведуть себе достойно, не заважають святкувати Різдво католикам РКЦ.


    Гірше, коли тіпа побожниє радєют за вєру, а до церкви їх хіба що несуть всього 2 рази - на хрещення і на відспівування .

    Багато радєтєлєй за віру навіть не знають, коли які церковні свята.
    Я бачив на свої очі, як на шуткову неділю тіпа православниє на подвір"ї різали бензопилами дрова.
    Коли я сказав їм про велике свято і про відправу в церкві, то вони мене обматюкали. Було їм років по 40 - 50, кацапи.
     
    Останнє редагування: 10 лис 2018
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То що не так у статті?
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ну, не знаю, ви такі вже розбещені, що українські сайти вже не до смаку
    [​IMG]
    Ці свята будуть останніми в найближчі два роки. Там буде не до свят. Тому правильно написали. Взагалі позбавлять свят христіян, бо антихрист так захоче..
    А по-друге що?
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Сайт нормальний, але в заголовку написав дурницю. Може там засів якийсь писар, вєрний РПЦ, і гадить потихеньку? ;)

    Антихрист більше 70-ти років хотів позбавити свят християн, а не зміг ;)
    А по-друге, РПЦ тоже буде святкувати Різдво 25 грудня. Справа в часі.
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Святкування сьогодні
    Сьогодні уперше очолив хрестний хід. Ну, як очолив? Хоругва ніс. А воно ж вперше завжди може не так піти, як треба... Але обійшлося і все закінчилося добре.
    Свято у селі - в цей день 30 років назад радянська влада дозволила відновити релігійні потреби селян ))
    Батюшка сказав, що то останній хрестний хід... я перелякався.... Бо наступний аж на Пасху!
    Ну потім стіл невеличкий був зі смаколикамт, хоча всі майже чогось розбіглися по домах.
    Але чого мене тягне до церкви, хоча два роки назад ходив тільки на Різдво і Пасху?
    Взнаю таке, що розум зносе...
    От стою і спостерігаю сьогодні, хто як хреститься і порівнюю з тим, що бачив десь..
    Я от ліву руку тримаю на пупку, на ній права. З того положення і хрещуся. А от росіяни і попи - по іншому. Руки тримають по швах. Якщо вони хрестяться, то вимальовують рукою зірку! Десь бачив такий рук звізданутий.
    А от на західній Україні більшість тримають руки перед собою, на пупі - тобто, на місці входу космічної енергії.
    Правою рукою спробуйта ппрехреститися - вийде стрілка на пуп. Спершу благодать знімається з голови, потім з плечей і направляється до приймального отвора. То, що пуп є важливе місце - всі знають.
    А що виходить у тих, хто звіздиться? Всю егергію поганять і скидають в землю, на підлогу, або ж тріпають назад, на тих, хто стоїть ззаду..
    А коли ще батюшка молиться спиною до прихожан і хреститься зіркою, то взагалі жах.
    Тому важливо не тільки правильно хреститися, а ще й не балакати, щоб не влізло до рота те, що скидають )) хто слухає і дивиться - той розумний.:meeting:
    Отаке спостерігаю. Та ще не таке бачу, але не все відразу.
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хм... Як вже писати, то писати: Українці отримали четверте свято - старе нове Різдво до нового Різдва ))
    Антихрист ще не появлявся. Ніхто до нього не казав, що він месія від Бога. Те, що готували йому місце - так... Але вийшло не так, як думали темні сили. Вони породили Велику Блудницю, з якою не можуть впоратися. Зло не може породити задуманого, бо воно породжує блуд і віру у ніщо.
    Один старець відповів, хто буде антихрист - той, хто назветься месією. Спочатку Ісусос Христом. А потім скине маску...
    Поживемо - побачимо. Скоріше за все такого, як РПЦ може і не буде. Про що сперечатися?
     
  13. manur

    manur Well-Known Member

    В статті все так) Не так у Вашій фразі, яку я процитував.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    "Моя фраза" - то фраза із статті. Вона не може бути неправдою, бо скопійована із "правильної" статті.
    Але ми пізнали, що є ще третій календар, крім Ю. та Г. - новоюліанський. Який деюре новий, але дефакто Григоріанський у нашому часі.
    А Україні добавили срачки. І таа два тижні гуляли на зимові свята, тепер три будуть. (
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Коммунарец, то ви шось почали дристати. І бачу по лєнті, що дрищуть в основному скрєпниє і ті, хто прийшов рятувати світ від антихриста :)))
    Зимові вята не гуляли два тижні. Їх гуляють від Михайла по Йордан ;)
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я подивлюся, як ви будете дристати , коли вас антихрист буде кохати.
    Ще 25 рокіа тому ми працювали 31 грудня в поту на заводі до кінця зміни і не гуляли тижнями... Були часи )
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А хто вам зараз забороняє працювали 31 грудня до ночі?
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Написали б... до ранку. Так ще виразково було б))
    Вчіться краще ганьбити та плюндрувати, щоб дияволу сподобалося, тоді ще поживете трішки разом з тією компанією)
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Для чого ганьбити та плюндрувати?
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я вже написав для чого:
    Хіба що... Справді, навіщо ганьбити , наприклад інститут родини? Варто сказати, що субсідію не отримають ті, хто в ще в шлюбі, але живуть по різних адресах і їх майно складається для нарахування субсидій. Тут як-то рудий рудого надурив)) В конторі прийому на субсидії так і кажуть: а чого ви не розвелися? - То хіба наше, україньке традиційне? Скоро субсидії будуть гомосексуальним родинам давати, бо їх ганблять))
    Люди дивуються: як так, що ніхто (майже) в селах не платить за газ?
    То все просто. Беруть кредит, доводять до неспроможності населення, роблять 99% субсидію і 100% виплачують собі, як постачальникам благ.
    Вже доводятб до абсурду, навіть якщо і є лічильники, то пишутьпо 14 кубів води на людину, як прогноз - дзвони не дзвони, а борг вже вісить... Йди і доказуй, що ти не верблюд стільки пити води))
    А кількість справок? Доведуть до того, що легше чіпа буде на лоба вчепити, щоб таке витримати. Прийшов з чіпом - і немає проблем- все при тобі і файно... До пори -до часу...
    А зрештою держава ніщає і обростає, як пес блохами, а люди тішаться тимчасовою кісткою. Потім державу розпродадуть за безцінь всякій сволоті, а люди самі видохнуть. Навіщо ганьбити, якщо можна запудрити мізки файними субсидіями. Вчиться і будете серед олігархів, якщо не можете вести позитианий діалог і задуматися над своїм майбутнім.
     
    Останнє редагування: 11 лис 2018
а де твій аватар? :)