Українська Помісна Православна Церква УППЦ

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 18 лип 2018.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    'Варфоломій заборонив'': в УПЦ МП заявили про скандальний лист з Константинополя
    04 листопада 2018,
    Всі... прям аж таки білі і пушисті...
    Цікаво. Ті, хто мав би людей стримати, самі починають склоку. Здається, що про соломонове рішення про поділ дитини між двома нібито матерями, що нам читали-навчали в храмах - всі забули. А треба було б згадати.
    Зрештою, церкви дістануться справжній матері, або нікому.
    Особисто мені не треба приміщення, щоб помолитися Творцю і Господу Нашому. Краще вже так, ніж до когось із ворожуючих церквей. Якщо вже й церковники вдарилися в політику - "Дело швах!"
     
    Останнє редагування: 4 лис 2018
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    УПЦ МП відмовилася від участі в соборі щодо Томосу: причина
    05 листопада 2018
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ось тобі і брати: Польща зрадила Україну у найважливіший момент, такого не очікував ніхто
    Польська Православна Церква закликала не поспішати з автокефалією для УПЦ
    22:10 14.09
    [​IMG]
    Вселенський патріарх Варфоломій

    Це цікаво. У нас був один щирий - постійно лякав всіх... Типу: я знаю, хто це, але не скажу... І рожа така вумна-вумна, наче знає насправді))
    Хто б сказав хто ті розкольники? Ще й декілька... А то якось виглядає це не гарно, навіть підло.
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Украинская церковь отберет у московских попов главные купола страны
    По словам патриарха Филарета Киево-Печерская и Почаевская лавры пренадлежат Украинской церкви
    13:40 14.06
    [​IMG]


    Добре, що забувся про святогірську лавру. То мабуть російська.
    Хоч то було сказано в червні - нехай спробує забере)))
    До речі, в тернопільській області церква російського патріархату в пошані. Є містами більш українська, але то винятки, я сказав би. І там події в Рохманові не взірець для повторення, хіба що руки дуже чешуться... Тому перед такими заявами треба розум мати.
    То треба спокійно вирішувати, а не голословно з мітрозакиданням)))
     
    Останнє редагування: 8 лис 2018
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Автокефалия для Украины: в Ватикане резко приструнили московский прихвостней
    В Ватикане выразили четкую и понятную позицию
    22:05 26.09

    [​IMG]
    Папа Римский
    Подивимося, як Ватикан буде захищати уніатів від помісної української церкви. Чуже ніхто ніколи не шкодував і не пошкодує, поки його самого не торкнеться, як і всіх людей.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Коммунарец, вам знову уніати спокою не дають?
    Ви конче хочете конфлікту між УГКЦ і УПЦ :)))
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Варфоломея умоляют отвернуться от Украины, и это не Россия
    Схоже, що православіє точно очікує великий розкіл і що що воно потягне за собою, то тільки небо знає.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мене цікавить, чи збираються уніати повертатися до ісконно православної української віри чи то будуть ні вам, ні нам? Час вибору наближається і відповідно буде вирок. :punish: або:drinks:
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А для чого кудись повертатися?
    За ці століття УГКЦ зарекомендувала себе цілком проукраїнською конфесією.

    А "вирок" я бачу практично кожен день - і православні, і греко-католики живуть собі цілком мирно і дружно. Змішані шлюби, відвідування Богослужінь в храмах дружніх конфесій дуже поширені. І ніяких непорозумінь на цьому грунті.

    На рахунок "чи збираються уніати повертатися" Глава УГКЦ сказав ще в липні

    Глава УГКЦ до Президента: «Вітаємо все, що робиться для єдності православних, але з настанням автокефалії для УГКЦ нічого не зміниться»

    зі

    А якщо комусь аж так сильно хочеться все повернути взад, то тре починати від розколу християн в 1054 році на західну католицьку і східну православну церкви.

    @Коммунарец, ви бажаєте об"єднуватися?
     
    Останнє редагування: 8 лис 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я не збираюся повертати все назад, тим паче те, що ніхто не розуміє - добре воно чи ні. Хоча, скоріше - ні.
    Буде творитися нове і просто запитав: куди йдуть або ж з ким залишаються уніати? У мене до них немає нічого особисто поганого, тим більш маючи їх проукраїнство, яке писано вилками по воді - хіба що ви покажете якийсь документ про таку угоду. А от в релігійному плані сумніваюся в надійності - краще б точно знати: вони за православіє чи за католіцизм? Бо хто двом панам служить - той нікому не вірний.
     
    Останнє редагування: 8 лис 2018
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Коммунарец, ви таки правду про себе казали - ви ще досить нерозумний :)))

    Блаженніший Святослав же ясно сказав - в УГКЦ нічого не зміниться. Яка вона була весь час, такою і залишиться.
    То у вас ще відрижка від Гундяя лишилася - служити панам :)

    А істинна церква не служить панам, вона служить Богу і провадить вірних до життя вічного.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У мене ще є час щоб порозумнішати ;)
    Я читав.
    Мені подобаються православні, бо їх чекає велике майбутнє. Авжеж не всіх, а хто почує голос божий, а не свою гординю, жадобу і відсуне від себе впертість і ненависть.
    Бог допоможе перемогти зло так, щоб нове життя не розпочалося з гріха вбивства його обранцем, але віра, надія і любов здолають те, що насувається на людство. Це буде таке шоу, що Голлівуду і не присниться за мільйон років. Ну, а різні там сектанти та конфесії зазнають повного краху. Отак.
    При чому тут Гундяєв? То Ісус згадував у притчі про слугу, який двом панам слугує.
     
    Останнє редагування: 8 лис 2018
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А мені подобаються порядні ;)

    А якщо по релігіях, то тепер, у вік доступних подорожей і доступної інформації, я в захваті від порядних людей, котрі сповідують буддизм ;)

    Так то ж Ісус. При чому тут ви? о_О:scratch_one-s_head:
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    В РПЦ отреагировали на призыв Порошенко покинуть Украину
    Треба ж до такого добалакаться....
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Почитайте про буддізм
    Ну що, вловили що буддізм і Коммунарец мають спільного? Багато хто чує та не розуміє, особливо @hrim . Але ж ви розумні, щоб не бути як hrim?
    При чому я? З часом зрозумієте.
     
    Останнє редагування: 8 лис 2018
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мене зовсім не цікавить буддизм.
    Мусет я вже зрозумів ;)
     
  17. www

    www Well-Known Member


    Ви б ще у гундяя спитали про Буддизм.
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви замість @hrim ?
    При нагоді спитаю. Коли буду в Москві . Приблизно в 2021 році.
     
  19. hrim

    hrim Well-Known Member

    Будни юных безбожников были заполнены борьбой с «классовым врагом». «Закрытие церкви, ёлка, пасхальная еда, проявление религиозности учителя или ученика, молебны», лишение избирательных прав детей священнослужителей, - вот круг вопросов, которыми занимались юные безбожники. «Юные безбожники участвуют в кампаниях по закрытию церквей, собирают подписи и порой являются инициаторами этого дела», - провозглашалось на антирелигиозном совещание пионеров в Москве 22 августа 1929 г. В плане работ групп Юных Воинствующих Безбожников предусматривались следующие моменты: заключение договора на соцсоревнование с группой Юных Воинствующих Безбожников другой школы; борьба против ношения крестиков и других религиозных символов; борьба против вырубки ёлок на Рождество и березок на Троицын день; агитация за снятие икон в семьях школьников, за отказ от принятия в дом священнослужителей; помощь ячейке Союза Воинствующих Безбожников в её агитации за закрытие церквей и других молитвенных зданий, за снятие колоколов; выявление религиозных ребят «в целях взятия их на буксир».
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ще одна церква заговорила про собор для скасування рішення Константинополя щодо автокефалії
    19:04, 5 листопада 9777
    Православні церкви повинні продовжити Критський собор, на якому можна буде скасувати рішення Константинопольського патріархату щодо надання автокефалії Україні.
    Про це заявив митрополит Чорногорський і Приморський Амфілохій, пише ТАСС.
     
а де твій аватар? :)