Українська Помісна Православна Церква УППЦ

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 18 лип 2018.

  1. saret

    saret Active Member

    Бо УГКЦ вже є частиною Католицької Церкви, просто обряд - східний...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А яке то має значення для парафіян ПЦУ і УГКЦ?

    Дуже багато людей ходять і до храмів ПЦУ і до храмів УГКЦ. Сам бачив, бо сам такий. Для мене не має значення, священник якої конфесії відправляє - Богослуження ж практично однакове, а якісь там нюанси мене зовсім не цікавлять.
    Хіба ні?

    P.S.
    От за РКЦ в Україні не скажу, бо поки ще не було потреби відвідати відправи в їхніх костелах.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. saret

    saret Active Member

    я теж до певного часу про все це не задумувався, але коли нещодавно зайшов у Києво-Печерську лавру і дав за здоров'я із списком родини, у якомусь із храмів, то почув від монаха який приймав записки - "ми молімся только за православно крещьоних", хоча записку, де були і явно католицькі імена, прочиташи, а також гроші взяв... я так і не зрозумів - будуть за них молитися, чи ні?
    Хрещені - в УГКЦ, тобто не "православно-крєщьоние"!
    А згодом прийшла звістка про собор УАПЦ(о) під проводом єпископа Ісіченка, який відбувся в 2014 чи то 15 році, з бажанням приєднатися до УГКЦ, і поки що цього не вийшло, а вже 2019... тобто не все так просто...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Креативно Креативно x 1
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Що "не все так просто"?

    До чого Ви тут наводите Києво-Печерську лавру?
    УАПЦ тепер вже або не існує, або на стадії завершення ліквідації (ще точно не знаю)

    Ми ж зараз говоримо за ПЦУ і УГКЦ.

    А Ісіченко запустив своє "об"єднання" з однією ціллю - щоб все заплутати, ускладнити, всіх пересварити і роз"єднати. ІМХО

    Так що, прошу пана @saret, давайте ближче до теми нашої з Вами розмови, котру Ви презентували: Об"єднання ПЦУ і Католицької церкви (#1012) ;)

    Чекаю на Вашу реакцію на мою репліку
     
  5. saret

    saret Active Member

    прсто МП УПЦ на той час була в євхаристійному спілкуванні з Вселенським Патріархатом...
    "Для мене не має значення, священник якої конфесії відправляє - Богослуження ж практично однакове" - як не має?
    Вреші-врешт потрібно визначитись - ви православний чи католик? А гіпотетичне євхаристійне спілкування УГКЦ-ПЦУ можливе тільки після того, як приймуть рішення Папа Римський і перший серед рівних патріахів Православних. УАПЦ(о) я просто привів як приклад - єднання православних, які однозначно бажають приєднатися до Католицької Церкви, і висловлені ними на їх Соборі, поки що відкладається...
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Мене не цікавить МП УПЦ
    Вважаю, що для мене це не має принципового значення. Хоча вважаю себе православним, але частіше відвідую храми УГКЦ. Треби в більшості також в УГКЦ
    УАПЦ(о) - це що таке? Є ще й така конфесія? Якщо є, то дайте, будь ласка, посилання на їхній офіційний ресурс.
     
  7. saret

    saret Active Member

    ви православний!
    Головна
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я знаю.
    Я це навіть казав священнику УГКЦ на сповіді. Він тільки усміхнувся і причастив по всіх канонах УГКЦ .

    А священнику ПЦУ казав, що ходжу в храм УГКЦ. Він також тільки усміхнувся і причастив по всіх канонах ПЦУ.

    (дежавю)
     
    Останнє редагування: 7 вер 2019
    • Подобається Подобається x 1
  9. hrim

    hrim Well-Known Member

    Що ти несеш, провокаторе, ниций. Про СРСР - країну дикого атеїзму.

    "В ходе антирождественской кампании 1929/30 г. происходило массовое сжигание икон. В Бауманском районе Москвы на январском антирелигиозном карнавале сожгли 50-60 икон. По райсоветам Союза Воинствующих Безбожников и в школах происходил сбор икон от населения и школьников. В одной из школ Тульского округа учащимся предложили собрать иконы, и в случае невыполнения школьникам угрожали «неудовлетворительной» оценкой. В результате в Тульском округе - собрано и сожжено более 1500 икон".
     
  10. saret

    saret Active Member

    Можу сказати тільки свою точку зору - і туди, і туди я б не ходив, не зважаючи на взаємне бажання возз'єднання церков...
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Та не зле би було.
    Так було до 1054 року.


    Поляки теж перейшли з Православія до Католицизму і не вмерли і нічого поганого не сталося. А Україна не перейшла і що маємо?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я так зрозумів, що Ви ходите в храми РКЦ?
     
  13. saret

    saret Active Member

    я католик, УГКЦ, в римо-католицькі храми ходжу тільки коли немає можливості знайти греко-католицький храм в іншому місті або в іншій країні...
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А храми ПЦУ відвідуєте?
    Якщо ні, то чому?
     
  15. saret

    saret Active Member

    З екскурсійною метою...
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Тоді для чого Вам якесь об"єднання ПЦУ і УГКЦ?
     
  17. saret

    saret Active Member

    не "якесь об"єднання ПЦУ і УГКЦ", а насправді, справжнє сопричастя ПЦУ і УГКЦ!
     
  18. hrim

    hrim Well-Known Member

    Російський провокатор.
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дубль два

    Тоді для чого Вам насправді, справжнє сопричастя ПЦУ і УГКЦ?
    Як я зрозумів, Ви ж ПЦУ не признаєте.

    Чи ні?
     
  20. saret

    saret Active Member

    Тобто, ви клон когось там? Чи ні?
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)