Українська Помісна Православна Церква УППЦ

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 18 лип 2018.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Коммунарец, будьте добрі, нагадайте конкретніше - коли воно те все закінчиттся?
    Бо ви колись називали дату, але я її забув :blush:
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Коли все закінчиться, то я не говорив, але то були дати, пов'язані з історичними процесами, які винайдені в пошуках в мережі і на теренах. Можна фантазувати і уявляти будь скільки, аби не шкодило чиємусь здоров'ю.
    До питання: коли все це закінчиться?
    Спробую відповісти, коли стане краще?
    Бо до закінчення ще довгий шлях, ще Гог та Магог через багато років принесуть зло людям. Але на разі маємо найближчі апокаліптичні проблеми.
    Щоб обгрунтувати свою думку, дам своє особисте і міфічно-наукове обгрунтування.
    1) 5 липня 2011 написана шоста частина "Звір-6".
    Даю уривки
    Рік... важливий час, пов'язаний з впливом Юпітера, який обертається навколо Сонця за 12 земних років (точніше 11,86 років).
    Історія землі пов'язана з цим дуже тісно.
    1905
    1917
    1929
    1941
    1953
    1965
    1977
    1989
    Отож, до 05.07.2011 додаємо 11,86 років (приблизно 11 років 10 міс і 10 днів (314 діб)
    [​IMG]
    Отримуємо середину квітня -травень 2022 року, 16 квітня - повнолуння, 24 квітня - пасха православна)
    2) тема "Астрологія"
    Довгий дендерівський гороскоп DL має певну ознаку чогось величного, а не д.н. фараона) .
    [​IMG]
    [​IMG]
    Думаю, що це приблизна дата початку 1000-річного царства
    Це я точніше взяв на пасху.
    [​IMG]

    Може і не так все... Але куди без віри та любові? Надія є.
     
    Останнє редагування: 22 тра 2019
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Капєц...о_О
    Ну, @Коммунарец, вас і ковбасить:scratch_one-s_head: :)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Не те слово... ЗЕ кіно створив і матеріалізував думку.

    Що мені заважає помріяти? Тільки на з чьортом домовлятися. Хоча честно - мені зовсім не хочеться керувати людьми, бо вони шкідливі і не слухняні. Але мрії треба втілювати, тим паче пройдено вже майже півдороги. Не кидати ж все отак?
     
    Останнє редагування: 22 тра 2019
    • Смішно Смішно x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Майже півдороги це не півдороги. Ще можна повернутися ;)
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Митрополит Епіфаній готує нову церковну реформу
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Занадто багато заплачено, пожертвовано та відмовлено за те, щоб вийти на пряму дорогу. Тяжко спочатку, а потім вже і не уявляю, як жити по іншому)
    Покладаюся тільки на того, кому довірився і звісно, на свій життєвий досвід, особливо останніх років.
    Все виглядає неначе містика та несусвітня ересь, але тільки відчуття чиєїсь вказуючої, керуючої та оборігаючої сили надає віру у здійснення мрій у майбутньому.
    Назад повертатися не можу і не хочу. Тільки вперед, до світлого майбутнього!
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Епіфаній vs Філарет: українці назвали кращого керівника української церкви
    СЕРЕДА, 22 ТРАВНЯ 2019,
    [​IMG]
    Понад 36% опитаних українців вважають, що обраний главою Православної церкви України митрополит Епіфаній є найкращою кандидатурою на цю посаду.
    Так, зазначається, що призначення Епіфанія підтримують 36,5%респондентів. Найбільше його підтримують на Заході, Півдні і у Центрі.

    Разом з тим 15,5% опитаних вважають, що главою ПЦУ треба було б обрати почесного патріарха Філарета, а 45,8%не змогли визначитися з відповіддю.
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Навіть на Богові заробляють.
    Бариги від віри.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Філарет ніяк не вляжеться...

    Лист-погроза Патріарха Філарета до митрополита Епіфанія


    Його Блаженству Епіфанію, Митрополиту Київському і всієї України
    Предстоятелю Української Православної Церкви
    Ваше Блаженство!

    Отримав Ваш указ про прийняття в свою єпархію забороненого мною у священнослужінні протоієрея Олександра Трофимлюка і Свято-Покровську парафію на Солом’янці, з її духовенством, без відпускної грамоти.

    Це дає мені привід висловити жаль, що Ви починаєте своє служіння як Предстоятеля з порушення архиєрейської присяги і церковної православної традиції і тим даєте поганий приклад для архиєреїв нашої Церкви.

    Такі дії не тільки не приведуть до єдності нашої Церкви і всього українського православ’я, а до руйнації того, що привело до отримання Томосу про автокефалію і Вашого обрання на посаду Предстоятеля.

    З любов’ю у Христі,
    ФІЛАРЕТ,
    ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИМ і ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

    зі

    А Євстратій Зоря так ніби між іншим зауважив


    View: https://www.facebook.com/yevstr/posts/2202686993112906
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну шо, @Мих, голос Кіріла в голові ще чуєте?
    Що тепер скажете про канонічну українську православну церкву?

    ( #2466 )

    Во, Філарет знову дався чути


    Українська Православна Церква Київський Патріархат (УПЦ КП)


    За даними Єдиного державного реєстру прав юридичних осіб , фізичних осіб-підприємців та громадських формувань станом на 5 червня 2019 року Київська Патріархія УПЦ Київського Патріархату «НЕ ПЕРЕБУВАЄ У СТАНІ ПРИПИНЕННЯ» і має повноцінне право використовувати свої юридичні документи, в тому числі бланки, печатки, тощо.

    Від так, усі заяви чиновників Міністерства культури України та різні публікації і коментарі в ЗМІ чи соціальних мережах щодо Київської Патріархії та УПЦ КП як «ліквідованих», чи таких, що припинили свою діяльність із посиланням на рішення «Помісного Собору», якого не було, є не лише проявом некомпетентності, а й незаконними діями, що підривають устої діючої Церкви.

    Так само не припинила свою діяльність, як юридична організація і Київська Патріархія УАПЦ.

    Прес-служба Київської Патріархії
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Нічого не пропустили. Петро зараз з народом - їсть плов і таке інше.
    Релігія - слизька тема, більше втратиш, ніж придбаєш.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Але ж комусь треба це діло обкатати, бо тема зовсім не задіяна у виборчому процесі.
    Може діду Петрові хватить розуму ще раз вступити в неї :scratch_one-s_head:

    :)))
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Народний депутат України від Опозиційного блоку Михайло Добкін створює власну партію християнсько-соціалістичного спрямування. Про це нардеп заявив в ефірі телеканала NewsOne .
    За його словами, політичну силу було зареєстровано 15 лютого 2018.

    "Партія називається "Християнські соціалісти". Вона буде сильно відрізнятися від тих соціалістів, які вийшли родом із-під комуністів. Як лайт-варіант. Це буде такий адаптований до нашої країни підхід формування суспільства. А християнський напрям – це буде те, що повертатиме в наше життя такі залізобетонні людські цінності, як сім'я, повага, взаємини між людьми, без чого не те що в політиці – у звичайному житті обійтися не можна", – повідомив Добкін.
    [​IMG]

    Лехайм проти христіян))
    Більше схоже на "АХ vs blydniza"
     
    Останнє редагування: 24 чер 2019
  17. Good man

    Good man Обычный человек

    Я поддерживаю Филарета. Он отец томоса, он духовный папа Епифания.
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Філарет прокоментував своє інтерв'ю каналу "Россия 24"
    ЧЕТВЕР, 11 ЛИПНЯ 2019, 00:55
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Good man

    Good man Обычный человек

    Что сами думаете о ситуации с Филаретом и Епифанием?
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Філарет ніяк не вляжеться

    Філарет не може змиритися з ліквідацією УПЦ КП: Томос не такий, як у інших

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)