Українська Помісна Православна Церква УППЦ

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 18 лип 2018.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та я ще не уповноважений судити про це.:bye2:
    Нам би день вистояти та ніч протриматися... а там і поміч підійде.
    Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці...
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А книжку ви вже дочитали до кінця, чи ще нє?
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    О, Порошенко робить успіхи у дресурі - вже тоже пробує говорити радниками :)))

    Про відкликання томосу йтися не може – радник Порошенка
    Павленко також наголосив, що «президент Порошенко і держава не втручаються у внутрішні церковні відносини». Так радник президента прокоментував слова почесного патріарха ПЦУ Філарета, який заявив Радіо Свобода, що «Порошенко відступив від обіцяних домовленостей і фактично дав згоду на ліквідацію Київського патріархату».

    зі

    хтось бреше...
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ні, дуже важко перетравлюється)
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Тоді я би радив відкласти.
    Значить, ще не на часі
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    І мова.
    Побачимо, чи Зельонка не спротивиться закону про мову. Він ж прихильник кацапського язика, нє?
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Для мене особисто Закон про мову ні на що не впливає. У мене з тим просто і зрозуміло.
    Хай цим переймаються ті, хто не шанує свою рідну мову.

    А ваш Зельонка зробить так, як буде вважати за потрібне.
    У нас так всі президенти поступають :)))
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не наш, а ваш, бо ви дали за нього 73%.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ваш-ваш ;)

    Бо Президентом України є Зеленський Володимир.

    А у всякої чверткової еліти і порохоботів - Зельонка :)))
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    "ОДНА БРЕХНЯ": У КОНСТАНТИНОПОЛІ ПРОКОМЕНТУВАЛИ ЗАЯВИ ФІЛАРЕТА – ВВС
    15.05.2019 15:11

    У Вселенському патріархаті зазначили, що у Києві ніколи не було патріарха

    В Константинополі назвали брехнею заяву "почесного патріарха" Православної церкви України Філарета про те, що Київський патріархат продовжує існувати, пише "ВВС Україна".

    "Одна брехня… Як казав Вселенський патріарх Варфоломій, патріарха в Києві немає, тому що патріарха ніколи не було. Філарет – колишній митрополит Київський", – зазначив співрозмовник видання у Вселенському патріархаті.
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Це точно. Почалися практичні іспити для переходу на наступний щабель драбини істини.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Брешете, інавгурації не було.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ось все, що тут сказано є правдою:

    «Якби знав про домовленості між Філаретом та Епіфанієм — не пішов би на Собор»: інтерв'ю з митрополитом Драбинком
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То я не про них казав. Але спостереження за їхніми підступами дасть змогу у майбутньому запобігти многозначності розуміння їхніх кривих думок. Бо церковний дух - то не мирський суд, на який можна подати апеляцію, бо довести їх брехню зможе тільки той, хто буде мати мудрість від Бога, яка знаходиться на самому верхньому щабелі драбини істини. :scratch_one-s_head:

    Якби знав, то підстелив би... вчаться все життя святим писанням, а як щось вирішити - то тільки вигоду шукають та в лайно одне одного окунають. А своєї провини ніхто не вбачає, наче вони інваліди і їх сліпці повели(
    Тепер їх пожаліти тре? Для чого? А щоб всіх за антихристом повели? Нехай в монастирі йдуть трудниками на іскуплення своїх гріхів за спасіння душі своєї. Час бо останній наближається...
     
    Останнє редагування: 16 тра 2019
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    [​IMG]
    [​IMG]
    Привітання посла було кривоукраїнською, як супрунське... Хай би вже англійською поздоровляла.
    А відео - "ето какой-то позор!"
     
    Останнє редагування: 16 тра 2019
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мене вчора поздоровили з днем вишиванки...
    Стою піздно ввечері на зупинці. Чекаю на таксі.
    Підбігає овчарка без намордника, побігала навколо та помічаю чоловіка і відчуваю удар в ліву скулу.
    "За що?" - питаю.
    - Я ловлю підофіла, а ти.... ой, вибачте, я обізнався...
    Потім були вибачення і ставання на коліна, допоки я не вибачив його...
    Отаке можна зустріти у Рівному. Більше було спантеличення, але образи на нього не маю... Якщо зрозумів той щось (типу міг і вбити когось або пес покусати), то добре буде, а ні - то Бог йому суддя.
    Захисник хренов)
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Томос – лише етап, митрополит Епіфаній мав заявити про продовження шляху, – Мосійчук

    Якби не було втручання влади та всіх кулуарних домовленостей, то митрополит Епіфаній мав би заявити про шлях до повної незалежності церкви та отримання патріархату.

    Треба було підказати Епіфанію раніше, або ж знову не лізти в церковні справи)
    Що згорить, то не згниє.
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    [​IMG]
    Останній тиждень в автокефальній православній церкві гаряче - триває відкритий конфлікт між її предстоятелем митрополитом Епіфанієм та його колишнім наставником, екс-предстоятелем УПЦ КП Філаретом.

    Напруга між ними назрівала давно і ВВСдетально писала про ці протиріччя.

    Головна причина суперечок - почесний патріарх нарікає, що він не має влади у новій церкві, хоча йому її нібито обіцяли перед Об'єднавчим собором 15 грудня 2018 року.

    Філарет продовжує називати себе патріархом і стверджувати, що Київський патріархат, який влився в ПЦУ, досі існує.

     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Томос іде "у народ": в УПЦ зробили важливу заяву
    Основна мета — щоб документ був у кожному будинку і храмі
    11:55 17.05
    [​IMG]
    Церемонія отримання Україною Томосу про автокефалію

    Українці можуть стати власниками історичного документу про надання УПЦ автокефалії - Томосу, адже тепер його копії можна придбати в релігійних магазинах.

    "Через кілька тижнів, десь місяць пройшов, як був наданий Томос Православної церкви України, були зроблені точні копії. Це копія оригінального тексту, а також копія, перекладена на українську мову, щоб люди могли не тільки дивитися, але і читаючи могли розуміти, що там написано. Про точну кількість важко говорити. Мова йде про кілька тисяч копій, я думаю, близько п'яти тисяч", - каже отець Іоанн.
    стверджує, що копії доленосного для України документа також можна придбати в релігійних кіосках:


    "Я знаю, у деяких церковних крамницях вони вже були в продажу... і основна мета — це щоб Томос був у кожному будинку і храмі. Наприклад, на території Михайлівського Золотоверхого монастиря є церковна лавка, і я бачив, що їх продавали".
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    ФІЛАРЕТ ІДЕ ВІЙНОЮ НА ЕПІФАНІЯ: ЧИМ ЗАГРОЖУЄ ЦЕЙ КОНФЛІКТ УКРАЇНСЬКІЙ ЦЕРКВІ
    Скандал у Православній Церкві України. Патріарх Філарет робить низку резонансних заяв і, по суті, йде війною на чільника ПЦУ митрополита Епіфанія. Тут Вам і скелети із шафи, що Київський Патріархат досі діє... Тут і апелювання до Коломойського й Зеленського... (Це до чого тут? - Комм.) Тут і гласні та негласні знаки, що Константинополь послідовно на боці Епіфанія.

    Чим загрожує церковний конфлікт? Чи не зупинить він процес переходу парафій від московської церкви до української?
    За часів існування Київського Патріархату свято Макарія було особливим. В першу чергу, тому що для цієї структури великомученик Макарій був неофіційним покровителем. А нині, як розповідають у Православній Церкві України, почесний патріарх Філарет вирішив використати свято Макарія, щоб перевірити, скільки ж архієреїв готові підтримати його церковну політику.
    Навіть з 40-ка архієреїв ПЦУ – вихідців із КП – приїхали лише четверо: архієпископ Кримський і троє його колег з російських єпархій, чиї парафії знаходяться на території держави-агресора.

    "Поки світ православний не визнає нашу церкву помісною православною, до тих пір усе існує. Ми є і помісна православна церква. Ми є і українська православна церква Київського патріархату", – заявив митрополит Богородський ПЦУ (РФ) Адріан (Старина).

    "Київська митрополія назовні, а всередині вона – Київський патріархат", – наголосив почесний патріарх ПЦУ Філарет.

    У Міністерстві культури, яке реєструє церковні організації, нагадують: Православна Церква України утворилася шляхом обєднання Київського Патріархату, Автокефальної Церкви і частини Московського Патріархату на соборі 15 грудня. Перед тим і УАПЦ і КП прийняли одноголосне рішення самоліквідуватися – це була одна з головних вимог Константинополя при наданні Томосу про незалежну церкву, нагадує її керівник.

    Попри те, почесний патріарх нарікає на неповагу до себе з боку свого учня і ставленика Епіфанія. Каже, що новий керівник не лише уникає спілкування, а й порушив домовленості, які наче б то були перед Об’єднавчим собором у грудні минулого року. Щоправда, не письмові, а на словах.

    "Була домовленість не тільки з Епіфанієм, але й із архієреями усіма на архієрейському соборі, що після отримання Томосу я як Патріарх керую всередині країни церквою. А назовні представляє цю церкву митрополит Епіфаній", – заявив Філарет.

    Усі домовленості є публічними і завізовані, пояснює митрополит Епіфаній. Це рішення об'єднавчого собору, статут нової церкви і обрання його предстоятелем. Все решта – особиста інтерпретація почесного патріарха.

    "В Українській церкві розколу немає і не буде. Тому що кожен ієрарх має певні думки, але ми спільно далі повинні будувати своє майбутнє в єдиній помісній церкві. Ми шануємо святійшого патріарха Філарета, але не підтримуємо тих думок та ідей, які ним висловлені в останні дні. Але ми віримо, що господь усе владнає", – заявив митрополит ПЦУ Епіфаній.

     
а де твій аватар? :)