Українська Помісна Православна Церква УППЦ

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 18 лип 2018.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    ПЦУ офіційно зареєстрували в Україні: оприлюднено документ
    31 січня 2019,
    Київська митрополія Православної церкви України (ПЦУ) зареєстрована 30 січня 2019 року.
    Про це повідомив представник ПЦУ, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Православної церкви України Євстратій (Зоря) у Facebook, прикріпивши відповідний документ.

    [​IMG]

     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тепер запануєм!
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ага, ще трішки залишилося)
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вынесет всё, что господь ни пошлет!
    Вынесет всё — и широкую, ясную
    Грудью дорогу проложит себе.
    Жаль только — жить в эту пору прекрасную
    Уж не придется — ни мне, ни тебе.
    Н.Некрасов
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Якщо я напишу багато у відповідь, то буде схоже на брехню кандидатів у президенти.
    Тому скажу коротко:
    хто вірує в Ісуса і готовий за ним йти, тому вже треба збирати речі на дорогу в щасливе життя, шлях до якого буде йти через жахливі події апокаліптичного часу.
    Святий дух настановить віруючого в Ісуса на путь істини і приведе до перемоги над нечистю)).
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Главу ПЦУ Епіфанія звели на престол: усі подробиці онлайн
    03 лютого 2019, 08:50
    У неділю, 3 лютого, відбулася інтронізація глави Православної церкви України Епіфанія.

    .
    .
    .

    Вчора одна укрпатриотична баба доводила, що Порошенко самий кращій президент, бо всі інші хочуть миру з москалями. У неї всі діти і внуки повтікали до ЄС, а ця хоче, щоб хтось здихав за її ненависть. До речі, я теж вважаю, що Порошенко - краща кандидатура на посаду батька війни. Всі інші хочуть миру. Як би так ясніше... Війна - то засіб знищення тих, проти яких борються всі кандидати в президентиВзагалі, українці самі не знають, чого хочуть.
    Коли мій сусід тверезий, то прославляє СРСР, бо тоді добре було, а як нап'ється, то верещить, що слава Україні і кляне всіх російськомовних і москалів))
     
    Останнє редагування: 3 лют 2019
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    [​IMG]
    03.02.19
    У січні священика з Луцька архімандрита Михаїла Аніщенка, який служив у храмі Всіх святих землі Волинської призначили Главою ставропігії Константинопольського патріархату в Києві.
    В Україні офіційно з'явився постійний представник Вселенського патріархату: відбулася урочиста церемонія наречення настоятеля патріаршої ставропігії архімандрита Михаїла Аніщенка, який раніше служив у Луцьку в храмі Всіх святих землі Волинської

    У службі, зокрема, взяв участь офіційний представник Вселенського патріарха митрополит Гальський Емануїл.

    Одна з вірянок зауважила: «Взагалі ми жили в Туреччині, мої діти хрещені у Вселенському патріархаті, це знайомі люди для нас. Ми звикли до турецьких служб, дуже раді що в Києві це буде».

    Нагадаємо, у січні священика з Луцька архімандрита Михаїла Аніщенка, який служив у храмі Всіх святих землі Волинської призначили Главою ставропігії Константинопольського патріархату в Києві.
    @medwedo berlogsoni berlogsoni
     
    Останнє редагування: 3 лют 2019
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дуже красива картинка, одне задоволення.
    Пішла людина на підвищення, можна поздоровити. Що до того вірянам? Аж нічого. На турецькій проповідувати від того не стане.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Усе далі від Москви: чим була унікальною інтронізація Епіфанія
    03 лютого 2019,
    Церемонія інтронізації глави Православної церкви України Епіфанія синтезувала в собі різні традиції православ'я і при цьому відрізнялася від російської традиційної форми.
    "Чин фактично виписували по-новому, тому що навіть Філарета зводили на трон у 1995 році за російським чином", — зазначила в особистому Telegram-каналі журналістка Соня Кошкіна.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 3 лют 2019
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    В Україні з'явився перший район, "очищений" від Московських парафій
    Усі дев'ять громад проголосували за перехід до православної церкви України

    У Сокальському районі Львівської області усі дев'ять громад Московського патріархату, які там були, перейшли до Православної церкви України. Про це у Facebook повідомив голова районної ради Микола Пасько.
    Чиновник наголосив, що незважаючи на певних політиканів місцевого розливу, які спробували вносити розбрат в церковних громадах, українська помісна церква перемогла.

    "Сокальщина повністю очистилась! Вітаю усіх українців! Слава Україні!", - написав він на своїй сторінці.
    Тепер у населених пунктах Стенятин, Великі Мости, Карів, Корчів, Піддубне, Михайлівка, Свитазів, Угнів і Шпиколоси не лишилося й сліду від Московського патріархату.
    Так би всі райони і області зробили!" - побажала Наталія Музичук (Коткевич).

    "Молодці! Добре покропили", - похвалив Володимир Ременяк.

    "Оце приклад! Для всієї України! Радий за рідну Сокальщину! Молодці усі хто був причетний до цих українських рішень!", - написав Олег Мусій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Комунарцю, та за рік-другий всі перейдуть, от побачите. Аби був механізм того всього: зібрання вірян, голосування, протокол, підпис. Парафій МП багато, але розтануть, як роса на сонці. Бо тут Україна, а не Росія, і Росії вже тут не бути ніколи. Вам це, може, і не подобається, але Московія сама в цьому винна.
    У Росії багато ворогів, а в нас - один, Росія.
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так хіба я супротив народу? Як казала одна жінка - ви як хочете, а я - як знаю.
    Особисто і загалом у мене немає ворогів, крім глупості і несвідомості, з якими треба не боротися , а перевиховувати та просвіщати.))
    Ця тема мені цікава тим, щоб не робити таких само помилок та бюрократії, коли повстане нове і чисте. Наприклад, як на початку буддизму - люди просвіщалися і приймали серцем, а не під гасла політиків (а то якось молилися за Кирила до 2018 року, поки зверху не наказали не молитися - ніхто не гнав до церков, можна і не давати гроші було - самі б попи повтікали від голоду)), щоб не було матеріальної залежності від чиновників і церковних приміщень тощо... Катари, от подобаються - не збирали гроші, а навпаки, допомогали людям. Є над чим працювати, щоб добре стало коли-небудь))
    Я не проти і не за тих переходів. Але хтось хоче щоб швидше і чахне від того - нехай, скоріше розпочнеться те, чого всі не хочуть, але пруться. Ну то таке.... Колись зрозумієте))
    Тут цікаве відео рекомендую. Російською.
    Але чим сподобалося? - Майже відсутня політика і доступно до розуміння.
     
    Останнє редагування: 4 лют 2019
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Масова бійка на Тернопільщині: московський піп накинувся на поліцію та вірян ПЦУ (відео)
    03.02.2019
    У с. Гніздичне Збаразького району Тернопільської області у неділю, 3 лютого, московський піп та його прихильники напали на правоохоронців та вірян ПЦУ.

    Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

    Зазначається, що віряни ПЦУ проводили богослужіння, коли в храм намагались увірватись московський піп Стефан Балан та його прихильники. Вони спершу накинулись на правоохоронців та побили їх, згодом адепти РПЦ в Україні увірвались у церкву.

    У Московському патріархаті уже заявили, що нібито на їхнього попа накинулись працівники поліції.

     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    «От кого меня защищать? Уже назащищал» – реакция в Старобельске на планы Путина защитить верующих
    О «защите» православных Путиным

    Слушательница, Луганская область:«Мне интересно, как и от чего нас будут защищать? От своей Родины? А мы разве хотим от неё защищаться? Николай Касаткин говорил: «Сначала полюби ближнего, а потом вызывай любовь к себе». А мы не умеем любить ближнего, как самого себя».

    [​IMG]
    [​IMG]
    :scratch_one-s_head:


    В сільській громаді живе хрін знає хто і якої хвороби, а вирішують долю православних церков. Бардак.... Навіть на івриті "бардак" так само звучить: бардак. Може ми вже ґевреї?
     
    Останнє редагування: 5 лют 2019
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Розгоряється інфовійна.
    ...
    [​IMG]
    Але краватка.... РКЦ, УГКЦ....)) НУ, прям, як написано.
     
    Останнє редагування: 6 лют 2019
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Комунарцю, то вже вигнали чи ще ні?:)))
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Все нормально, що вам не подобається? Дата 3 січня? Ну то шо, отримали наказ готувати розрив аренди з києвопечерською МП - лаврою. А може то дезінформація... Хтозна?
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та я сам не розумію ті укрозмі, тому і виставляю оту маячню, щоб мені пояснили)
    Як і в пості ... від кого хто має захищатися(?
    Яж не може сказати , що вони.... того? Тому і виставляю їхні перли))
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    :)))

    @Коммунарец, за релігію говорити вже не в моді.

    Тепер тре говорити за Януковича і Медведчука ;)
     
а де твій аватар? :)