Українська Помісна Православна Церква УППЦ

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 18 лип 2018.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Чи можливий перехід греко-католиків до ПЦУ: відповідь глави УГКЦ
    13 січня , неділя
    [​IMG]
    Предстоятель Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук) заявив, що поки не бачив переходів вірян до Православної церкви України. Натомість про єднання між двома церквами можна буде говорити тоді, коли відновиться євхаристичне спілкування між Римом і Константинополем.
    Ми пояснюємо їм, як будуватимемо наші стосунки з православними братами. Але щоб хтось міняв свою церковну тотожність і залишав нашу церкву – цього не бачимо,
    – сказав верховний архієпископ.

    Він запевняє, що парафіяни УГКЦ добре пам'ятають "мучеників та ісповідників комуністичних часів, які віддали своє життя задля того, щоби засвідчити єдність з наступником апостола Петра наших днів – Папою Римським".

    "Ця єдність є невід'ємною складовою нашої ідентичності. Адже повнота київської християнської традиції є абсолютно збереженою і розквітає в лоні нашої церкви",
    – вважає митрополит Святослав.

    Окрім того, глава УГКЦ наголосив, що про єднання між двома церквами можна буде говорити тоді, коли "справді екуменічний процес на вселенському рівні увінчається відновленням євхаристичного спілкування між Римом і Константинополем".

    Це не є утопією, як дехто називає. Це є метою екуменічного руху. Це є виконанням заповіді Христа, де «всі єдино будуть,
    – пояснив митрополит.

    Святослав також прокоментував відновлення євхаристичної єдності на локальному рівні. Глава УГКЦ вважає, що сьогодні таких можливостей немає.

    "Тобто перехрещувати католиків на православних чи навпаки є сьогодні повним анахронізмом. Отож, є певні досягнуті плоди на шляху один до одного, але вони не завжди сприймаються на локальному рівні", – додав він.

     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    ВАТИКАН РУКАМИ уніатів ГОТУЄТЬСЯ ПОЧАТИ релігійні війни НА УКРАЇНІ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРЕДСТАВНИКІВ Константинопольського патріархату і КОМАНДИ Олександр Драбинко
    Всі гарні і добрі, поки з них овечі шкури не зірвеш. Всі хочуть знищити істину. І попи і ксьондзи.
    Прийде час і все відкриється, а поки що будьте насторожі, бо ворог не спить, але й Бог не дрімає.
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Коммунарец, показати той ваш допис, в котрому ви тихенько запостили антиукраїнський сайт? /якщо адмін його не викинув/

    Так що не начинайте мудрувати, а збирайтеся до церкви. До котрої нині підете?
    Я сьогодні йду до УГКЦ, а на Водохреща, сподіваюся, піду знову до ПЦУ.
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У нас демократія і свобода вибору. То є моя пропозиція - а ваша воля дивитися чи нє. Може він і антиукраїнський... Так то все відносно. Наша влада і так бандитська і корупційна, то що там нового можно прочитати? То ваші упередження з радянських часів з антиросійським відливом.

    А в церкву я більше не піду, хіба що там буде призначено. ))
    Своє буду творити... Нове.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А чо так переживаєте за церкву? ;) :)
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та вони і без мене проживуть, з чого б мені за них турбуватися. Головне - люди. Кому потрібна буде церква без людей? Має бути альтернатива. Ні, усіляки секти - то тільки омана і гроші.
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Карочє, я так поняв, що ваше бачення саме найправильніше?
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Моє бачення тут взагалі... трохи другорядне, хоча не останнє. Колективне, так би сказав )
    "Я не проти, але маю право подумати"
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А для чого ви щось нове видумуєте?
    Адже все придумано давним-давно до нас ;)
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Придумано давно, а все виконано криворуко. Тобто, все поганське буде порушено і побудовано нове. Чуть інтернаціонал не заспівав))
    Дивився "ГРОШІ"... Якщо вам це подобається, то це ваш вибір. Якщо не подобається - теж ваш вибір. Мені це не подобається, тому вибрав життя з Господом, бо Він мені більше подобається, ніж ті, хто зара при владі.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви плануєте обходитися без контактів з владою?
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Як то так... плануєте? То вони планують лишити контактів, а не я. Та я особисто і не заперечую. Менше з ними спілкуєшся - більше здоров'я.
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Релігійна лихоманка: на Вінниччині священики завадили громаді провести збори щодо приєднання до ПЦУ
    14 січня 2019 08:19
    На Вінниччині священики Московського патріархату завадили селянам провести збори громади. На віче люди мали вирішити, до якої з парафій приєднається їхня церква. До клубу села Лукашівка прихильники російської церкви в Україні привезли "заїжджих" парафіян, які сваркою зірвали голосування.
    [​IMG]
    Лукас Кранах Старший. Десять Заповіднй. 1516р.
    Вчити когось легко. Як самим робити те, чому вчили?
     
    Останнє редагування: 14 січ 2019
  14. hrim

    hrim Well-Known Member

    Несподіванно резонно.
    Бывший звонарь Киево-Печерской лавры Сергей Журиков, он же "Ромашка". Бывший участник той группы Гиркина, которая первой убила СБУшника из "Альфы" под Славянском и запустила последующее рубилово. Уничтожен снайпером.
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    КОМУ ТЕПЕР ПІДПОРЯДКОВУВАТИМУТЬСЯ ЗАКОРДОННІ ЄПАРХІЇ УПЦ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ – ЕКСПЕРТ
    06.01.2019
    Київський Патріархат встиг розростися і прирости парафіями і в Болгарії, і в Німеччині, і в США
    В ефірі "5 каналу" оглядач агенції "Укрінформ", керівниця групи "За Єдину Помісну Церкву" Лана Самохвалова прокоментувала пункт в Томосі, де йдеться, що ПЦУ не може призначати єпископів і засновувати парафії за межами України.
    "Це досить болісне питання, бо Київський Патріархат встиг розростися і прирости парафіями і в Болгарії, і в Німеччині, і в США. Я знаю, що наші священики досить болісно переживають. Вони нічого не мають проти Вселенського Патріархату, але вони звикли бути частиною саме УПЦ Київського Патріархату. Я думаю, що для них буде своєрідна "ломка", що вони мають переходити. Але подумайте, скільки жертв приніс Патріарх Філарет. Він пішов на пониження, погодився на інший церковний устрій, він погодився залишитися почесним предстоятелем. Тож нехай наше священство пробачить і спробує будувати свої відносини із Вселенським Патріархатом".

    На уточнення ведучої, чи будуть тепер українські єпархії закордоном будувати свої відносини напряму зі Вселенським Патріархом, Самохвалова сказала: "Із єпископами, які курують від Вселенської Патріархії, так".

    При цьому вона додала: "Я все розумію, але автокефалія вище за все, вища за нас із вами, за другий термін Порошенка, вища за будь-які вибори і за образи. Це такі умови і регламент існування Вселенської Патріархії".
     
    Останнє редагування: 17 січ 2019
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Томос-тур Порошенка: на зустріч з президентом на Волині людей звозили автобусами
    [​IMG]
    Президент України Петро Порошенко 15 січня побував на Волині з розповідями про Томос, які в народі вже прозвали "Томос- туром".
    Активісти уточнили, що у Луцьку вони помітили, як автобуси підвозили соті волинян до околиць міста. Звідти люди невеликими групами прибували на Театральний майдан до Свято-Троїцького собору.

    Окрім того, зафіксували щонайменше 9 автобусів, які відвозили людей до райцентрів після того, як у місті завершилися заходи. Зокрема, люди збиралися у групи по 5-10 осіб та вирушали із центру міста до не рейсових автобусів. Спостерігачі виявили 6 автобусів із табличками "Нерегулярні перевезення" у Луцьку. На питання, куди автобуси везуть людей, самі пасажири та водії відповіли, що до міст Нововолинськ, Ковель та Горохів.

    Всередину приміщення будинку культури людей пускали за списками. Ті, кого не було у переліку, залишалися чекати у коридорі перед входом. Опісля, вже перед входом безпосередньо до зали, ще раз перевіряли наявність особи у списку та документи, які підтверджують особу. Уточнювали питання щодо списку у голови Ківерцівської РДА Валерія Ткачука.

    Для преси був окремий список. З’ясувати, хто та за яким принципом складав списки, не вдалося. Люди, яких не було в списку, почали обурюватися.

     
  17. hrim

    hrim Well-Known Member

    2.11.14.JPG
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    НОВИЙ ЗАКОН ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ПЕРЕХІД ХРАМІВ ДО ПЦУ БЕЗ ЗАЙВИХ ПРОБЛЕМ
    17 січня 2019 17:07
    [​IMG]


    Шлях до приєднання парафій московського патріархату до Православної церкви України розблоковано. Верховна Рада ухвалила закон, який встановлює єдину процедуру переходу та значно спрощує бюрократичну тяганину.
    Ком: А на якому праві цілий місяць переходили церкви до ПЦУ? Прийдеться заново збирати збори, чи як то?
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    [​IMG]
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Якщо ви католік, я розумію вашу образу на репост. Але кращого Ватикан за своє існування не зробив, крім винищення незгодних, спалення людей, винищення народів, співпрацю з фашизмом, варфоломіївська ніч, руйнування східної столиці православ'я тощо. Якщо можете, то приведіть практичні добрі приклади- плоди діяльності католичної церкви. Навряд чи ви знайдете такі. Дивіться на діянія, а не розвішуйте вуха на їхні улесливі слова, бо думки їх ще страшніше за ті слова.
    Тільки не треба кидатися на московський патриархат і ставити мені в докір. То трохи інше.
     
    Останнє редагування: 17 січ 2019
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)