Українська Помісна Православна Церква УППЦ

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 18 лип 2018.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Доброго ранку!
    Я ю є ;)

    Приїхав вчора пізно з гір, в лом було включати комп.
    Капєц, йду ставити баняк кави :)))
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дякую!

    зі

    Вибачаюся за свій п"ятак, але щоб вже два рази не ставати скажу свою думку...


    Питання неоднозначне. Файно вже це, що людина пішла до церкви. А вже там...

    Я от писав таке #2298
    Пам"ятаю, тоді ці монахи мені дуже заважали, не давали слухати відправу. А от тепер я зрозумів - це все було для того, щоб я зміг тут на форумі пояснити свою думку ;) :)

    Днями я знову був там на відправі - тишина, спокій, тільки спів хору і слова св"ященника...

    ззі

    ну і заодно ще одно скажу. Я тут говорив про церкву МП #545
    Був я на відпрві і в церкві МП. Зміни дуже помітні. Але якщо уважно слухати, то моя суб"єктивна думка - "диявол криється в деталях" . Все стало набагато витонченішим і непомітнішим.

    Я навіть там пригадав Комунарця з його "підпільним" дописом і моїм випадом проти нього #96
    На сповіді я згадав цей свій не дуже гарний випад, але і св"ященник МП сказав, що це не такий аж гріх, і якщо людина, до якої я це говорив, так краще розуміє, то навіть корисно деколи вжити таке слівце. Але в міру...

    До речі, піп не спитав, до якої конфесії я належу. Це тоже навинка.
    Може тому, що ця церква на шляху переходу до ПЦУ? :scratch_one-s_head:


    От так я погуляв по горах.
    Про Буковель говорити не буду, по получиться реклама кандидата в президенти.
    А всі реклами тепер не є правдивими ;)


    Так що, паню @talavoda, закінчу тим, з чого починав - велике Вам спасибі!
     
    Останнє редагування: 13 січ 2019
  5. hrim

    hrim Well-Known Member

    На ватних.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Порошенко про прихожан УПЦ МП: Якщо зможуть собі пояснити – нема проблем
    НЕДІЛЯ, 13 СІЧНЯ 2019, 11:11
    Президент Петро Порошенко знову наголошує, що захищатиме вибір тих, хто вирішить ходити до православної церкви, підпорядкованої РФ.

    Про це він заявив у неділю у Преображенському соборі Вінниці, де продемонстровано томос про автокефалію Православної церкви України.

    Порошенко наголосив, що "за вуха в нову церкву ніхто нікого тягнути не буде – ні влада, ні священики".

    "Якщо хоче хтось зберегти євхристійну єдність з російською церквою – це його вибір. Якщо він собі зможе пояснити, чому він ходить у московську церкву, коли Москва вбиває українців – нема проблем. Я як президент і гарант Конституції буду захищати їх вибір", - сказав президент.

    Водночас він додав, що так само захищатиме вибір тих, хто прийняв рішення приєднатися до нової Православної Церкви України.
     
  7. hrim

    hrim Well-Known Member

    5. Как медаль «За возвращение Крыма» показала время подготовки вторжения России в Украину
    Как медаль "За возвращение Крыма" показала время подготовки вторжения России в Украину - ХВИЛЯ

    6. Депутат России Александр Негребецких отправился воевать за Донбасс.
    — Каково соотношение в вашем подразделении россиян и местных?
    — В нашем отряде 90% россиян, остальные — жители Донецка.
    «Из-за неграмотного командования нас расстреливают в упор!»

    7. Глава фонда свердловских ветеранов спецназа В.Ефимов: "Я помогаю добровольцам отправиться воевать на Украину".
    – Когда начали оказывать помощь в отправке уральцев на войну?
    – После Майдана, ещё до присоединения Крыма.
    Глава фонда свердловских ветеранов спецназа: "Я помогаю добровольцам отправиться воевать на Украину"

    8. Игорь Стрелков (Гиркин). Но спусковой крючок войны всё-таки нажал Я. Если бы наш отряд не перешёл границу, в итоге всё бы кончилось, как в Харькове, как в Одессе. Было бы несколько десятков убитых, обожженных, арестованных. И на этом бы кончилось. А практически маховик войны, которая до сих пор идёт, запустил HAШ отряд.
    Александр Проханов, Игорь Стрелков: «Кто ты, «Стрелок»?»

    9. Доржи Батомункуев, 20 лет, 5 отдельная танковая бригада (Улан-Удэ), воинская часть № 46108.
    — Нам сказали, что на учения, но мы знали, куда едем. Я уже был настроен морально и психически, что придется на Украину.
    В Донецке мы в убежище заехали, припарковались. Нашли радио «Спутник». И как раз там была дискуссия насчет есть ли военные здесь на Украине. И все гости такие: «Нет-нет-нет». Мы ротой лежим такие: ну да. Ну а в открытую кто скажет?
    — Сколько вас зашло?
    — Получается, 31 танк в батальоне. Мы заходили поротно. Десять танков в каждой роте. К каждым 10 танкам прибавлялось по три БМП, мотолыга медицинская и пять «Уралов» с боеприпасами. Вот это численный состав тактической группы ротной. Танковый батальон составляет около 120 человек — три танковые роты, взвод обеспечения, взвод связи. Плюс пехота, конечно. Примерно 300 человек нас зашло. Все с Улан-Удэ. В основном, большая часть — буряты.

    У нас приказ был стрелять на поражение сразу.
    Я, конечно, не горжусь этим, что сделал. Что уничтожал, убивал. Тут, конечно, гордиться нельзя.
    Когда мы были в Макеевке, они вообще нам сказали, что 70 процентов мирного населения здесь — за укропов.

    «Мы все знали, на что идем и что может быть»

    10. Доклад «Путин. Война.»

    «Война с Украиной – подлое и циничное преступление, за которое наша страна расплачивается кровью своих граждан, экономическим кризисом и международной изоляцией.»
    Putin-War1.pdf
    11. Использование вооруженных сил России на территории Украины.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=9z9OCXHThNg

    12. Грады бъют по Украине из РФ.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=JMEexCpunL8


    View: https://twitter.com/1957niknik/status/1061615011372691456
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Колядки від монахів святогірської лаври "Ой підемо, браття й сестри..."
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ніяк не можеш вгамуватимя, су...?
    Ну, то дивися...


     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Порошенко запропонував РПЦ, щоб вона показала свій томос про автокефалію
    Порошенко запропонував представникам Російської православної церкви, щоб вони продемонстрували свій томос про автокефалію з необхідними підписами.

    Таку пропозиція Порошенко зробив під час виступу у Вінниці.

    «Ніхто не вправі перед українцями закривати двері храму божого, визнавати хто канонічний, а хто не канонічний», – заявив він.

    «І от зараз наша церква є канонічною, а нехай вони (РПЦ – ред.) зараз самі розберуться, покажуть томос… А де їхній томос? Сталіним підписаний? Ось це все з цього і починалось. Правда – її не сховаєш», – наголосив президент.

    Постанова РНК СРСР № 993 «Про організацію Ради у справах Російської православної церкви» від 14 вересня 1943 року за підписом Йосипа Сталіна.

     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Капець... @Silver bullet вам справді подобається, як РФ обстрілює Україну? У мене палець не піднімається на таке неподобство написати " подобається". Хоча, чого я не здивований?
     
  12. hrim

    hrim Well-Known Member

    Я часто повторюю факти російської агресії з російських джерел, бо натрапляю в неті на дезінформованих росіян, для яких факти масових вбивств Росією українців - несподіванка.
     
  13. hrim

    hrim Well-Known Member

    і
    Вам, Комунарцю, скрєпи не тиснуть?
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То зробіть свою тему і повторюйте там хоч до срачки, а не розкидайтеся аби де. А то більше на дебіла схожі, ніж на захисника правди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви проти нашого Порошенка? Тож його слова)) ви точно дебіл(
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  16. hrim

    hrim Well-Known Member

    Це моя тема.
    Ви зденервовані, бо це я вас змусив припинити спамити у розділі "Війна".
     
  17. hrim

    hrim Well-Known Member

    слова про вбивства Росією українців=> підтверджуючі факти російських ЗМІ => погано
    Комунарцю, дякую за контакт.
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не брешіть, бо гріх.[​IMG] )
    .
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    :fu:
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    то що, хіба я тицькаю "подобається", на відео обстрілу України? Одне дурне смакує від того, а друге радіє...
     
а де твій аватар? :)