Українська Помісна Православна Церква УППЦ

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 18 лип 2018.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У Грузинській церкві ще не вирішили, як вони ставляться до автокефалії ПЦУ
    ПОНЕДІЛОК, 7 СІЧНЯ 2019, 07:04
    Грузинська православна церква висловить свою чітку позицію щодо отримання канонічної автокефалії Православною церквою України, коли ознайомиться з текстом томосу.
    Хм... така ж історія, навіть гірше...
    Скоро Кирило скаже, що РПЦ має півторатисячну історію))

    Перед новим роком....
    Підтримає і підтримує - то різні речі ) Але хіба така дрібниця важлива?
     
    Останнє редагування: 10 січ 2019
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Филарет вручил Порошенко орден Андрея Первозванного за активное участие в получении Томоса об автокефалии. ВИДЕО
    Патриарх Филарет вручил Президенту Петру Порошенко орден Андрея Первозванного за активное участие в процессе получения Томоса об автокефалии Украинской православной церкви.
    Так і до канонізації допрацює))
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    ПЕРЕВІНЧУВАННЯ ТА ПЕРЕХРЕЩУВАННЯ: У ПЦУ РОЗВІЯЛИ ЧУТКИ ПРО НЕДІЙСНІСТЬ ТАЇНСТВ, ЯКІ БУЛИ ЗДІЙСНЕНІ В УПЦ МП
    10 січня 2019 10:28
    Російська церква є такою ж канонічною, як і українська.

    В Україні ширяться чутки про неканонічність таїнств, звершених у церквах Московського патріархату.

    У соцмережах жартують про відродження Православної церкви України. Мовляв, усі таїнства, зокрема, хрещення та вінчання, що здійснили у храмах Московського патріархату – відтепер недійсні.
    Нова церква - новий клопіт: у соцмережах активно обговорюють канонічність таїнств, звершених у церквах Московського патріархату.

    Натомість, у самій Українській православній церкві запевняють: визнають святість усіх церков. І просять: в жодному разі не перехрещувати дитину та не перевінчуватися.

    Однак, переважна більшість українців, яких опитала студія "Сніданку" не будуть перевінчуватися чи перехрещуватися. Утім, усі нові таїнства відтепер проводитимуть лише у відродженій православній церкві України.

    [​IMG]
    Порада і любов!
     
    Останнє редагування: 10 січ 2019
  5. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    Славімо Його! Всього самого доброго Вам бажаю, пане ІгорМ.
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Болючий нищівний удар: У Росії пророкують розпад РПЦ і поразку "русского мира" через Томос

    Все йде так, як треба і я не против волі неба. Чим далі, тим більше стискається пружина злоби Путіна. Одного часу вона спрацює. А поки що ейфорія затьмарює розум людей і ніхто не відчуває наслідків, які наваляться на їхні голови. Кривда, брехня, спокуса і ненависть розцвітає в Україні. Будьте уважні і бережіться у гонитві за благополуччям.
    Що має статися - те станеться. Але той, хто вірує, а не женеться за земним, має почути голос спасителя і уразуміти події, які ми зараз переживаємо. Від того залежить спасіння людини.
    Чим більше ненависті йде із людей, тим сильніше стають темні сили, породжені людськими гріхами. Тим слабше стає народ і простіше їм керувати. Розсудливість і врівноважена поведінка пом'якшать вплив нечісті, але головне - вірити у спасіння і жити за заповітом Господа. Без любові до ближнього будь-яка віра - то лукавство і брехня від лукавого.
     
    Останнє редагування: 11 січ 2019
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Справедливість є. Хто б міг подумати, що прийде основна кара російському агресору від Вселенського патріарха? Скільки ще нам відкриттів готує сучасність.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та яка там кара? Росія пережила і не такі покарання і втрати... Правда розумніше не стала. Не щастить їй на царів і взагалі на керівників. Може врешті дійде після цього разу? Але то я вже не знаю, яких то вже треба буде набити гуль)) Хоча по всіх відео вони повні оптимізму на рахунок міссіанської ролі Росії.
    Якось знайшов і зробив скрін отакого:
    [​IMG]
    Незалежність - добра штука, а чи бува то не ілюзія? Справедливість тільки на небі, і то, мало хто пізнав її((
     
    Останнє редагування: 11 січ 2019
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    на яких смітниках ви таке знаходите?:facepalm:
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Екзарх Константинополя про РПЦ: Виглядає так, ніби вони взяли Ісуса Христа в заручники
    П'ЯТНИЦЯ, 11 СІЧНЯ 2019, 12:44
    Архієпископ Даниїл Памфільський Української православної церкви у США, який відіграв одну з ключових ролей у створенні автокефалії в Україні, вважає, що представники Російської православної церкви маніпулюють найсвятішим, що є у церкви.

    Про це він сказав в інтерв'ю "BBC News Україна".

    Так, відповідаючи на питання про те, чи буде Константинополь щось робити, якщо РПЦ вирішить оголосити патріарха Варфоломія єретиком та накласти на нього анафему, екзарх сказав, що Константинополь нічого не буде робити.

    За його словами, Вселенський патріархат не може вживати церковні санкції, щоб задовольнити свої політичні чи світські амбіції.

    "Вони обірвали євхаристичне спілкування з Константинополем. Я згоден з Албанським архієпископом, і сам не раз це казав: виглядає, що вони взяли Ісуса Христа в заручники і маніпулюють найсвятішим, що є в церкві", - заявив Даниїл.

    Коментуючи заяви представників російської церкви про те, що РПЦ є найбільшою і найбагатшою церквою у світі, архієпископ зазначив, що критерії церкви не полягають у грошах, а в тому, як вона готова пожертвувати собою заради служінню пастві. І це його відповідь церкві Росії.

    "Так, Константинопольська церква є меншою, якщо тільки брати територію Туреччини. Це маленька церква і старовинний патріархат, але він готовий пожертвувати тим, що має, і навіть своєю репутацією заради того, щоб повернути додому дитину, яка заблукала й існує сама по собі", - сказав Даниїл.

    "Навіть якщо інші не будуть у цьому згідні з Константинополем. Власне, це ми зробили з Україною", - додав він.
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Молдова вже і забула, коли сталася така "епохальна" подія з нею. 15 років пройшло... :)))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А чого 15 років? Тож у 1992 році отримали томос від РПЦ і там ще румунська ПЦ має парафії.
    На жаль, у них не було свого Філарета, а а румуни не позичуть храми для МдПЦ Кишинівського патріархату(( Самім маловато))
     
    Останнє редагування: 11 січ 2019
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Пальцьом не туди сунув.
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Екзарх Константинополя Даниїл: Православна церква України може стати патріархатом
    --------------
    Обране
    --------------

    Канонізація Бандери?
    ВВС : Згідно зі статутом ПЦУ, вона готує пропозиції щодо введення нових святих до всеправославного місяцеслову, але схвалює цю пропозицію Константинополь. Чи може статися, що ПЦУ в якийсь момент захоче канонізувати, умовно кажучи, Степана Бандеру, і Константинополь запитає: ви точно хочете його канонізувати?

    А.Д.: Не тільки Константинополь, думаю, й інші помісні церкви таке скажуть.

    Коли канонізовується святий, на ту особистість протягом певного періоду люди дивляться: чи сталося якесь пов'язане з нею чудо, чи справді люди молилися про її заступництво і так далі... потім доводять до відома про канонізацію інші помісні церкви.
    Тому говорити про канонізацію політичних лідерів - я думаю, ми не підемо на такі радикальні дії.

    ВВС: РПЦ, наприклад, канонізує Миколу ІІ і всю царську сім'ю…

    А.Д.: І не всі церкви визнали цю канонізацію.

    ВВС: І це нормально?

    А.Д.: Для внутрішнього вшанування того святого Московською церквою - це чудово. Ми, Українська церква за кордоном, не визнаємо канонізації Миколи ІІ.

    Так буває, що церква проголошує своїх внутрішніх святих, але вони не виходять на всеправославний рівень. В католицькій церкві їх називають блаженними. Ми називаємо їх святими, але для внутрішнього вшанування.

    ВВС: В Україні та й за її межами досить розповсюдженою є думка, що УПЦ КП з самого початку була зацікавлена не так у створенні об'єднаної, інклюзивної, як її називають, церкви, де біля однієї ікони могли б молитися, умовно кажучи, ополченець "ДНР" і нацгвардієць, а як у зміні своєї вивіски з неканонічної церкви на канонічну. І не в останню чергу через таку позицію і відповідні заяви представників УПЦ КП ця церква по факту не стала інклюзивною.
    А.Д.: Мені здається, що представники УПЦ КП, включно з її предстоятелем на той час, які висловлювали свою думку, мали своє бачення того, яким чином ця церква буде об'єднана. І це абсолютно нормальна річ.
    УАПЦ також мала свою думку, у представників УПЦ МП було дуже багато ідей, як то все буде.
    Але коли йдеться про об'єднавчий собор, а не приєднавчий, то для того ми як екзархи і були призначені, щоб ми могли взяти до уваги позиції всіх сторін, поєднати їх і вийти на фінішну пряму.


     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У Константинополі розтлумачили, як тепер належить називати УПЦ МП та Онуфрія
     
  16. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    Не тіште себе такою думкою, шановний п. Коммунарец.

    Якщо я вірно розумію зміст Євангелії, то Ісус вчить не "облічіть і призвати людей до любові", а любити самому.... I закликати до любові можна лише власним прикладом.

    Я так розумію, що католиків Ви ще більше не любите ніж РПЦ. Можливо, добре було б почати з того, щоб з повагою ставитись до католиків та інших християн. Як Ви гадаєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. iso

    iso Well-Known Member

    Вважайте, що це експертна оцінка:) Пригадуєте із "Физики шутят" :
    "На этот счет существует единодушное мнение..." (Я знаю еще двух ребят" которые придерживаются того же мнения.)
    А якщо серйозно, марнославство і користолюбство - це пошесть в галичан. Не кажу вже про ігнорувавння Заповідей Божих. Зате у Свята вони усі в церкві.
    1. У наведених 8 посиланнях ще по кілька у кожному. Підозрюю, що і Ви не читали їх усіх.
    2 Я зовсім не збираюся порівнювати релігійність Сходу і Заходу. Я лише сказав свою думку про релігійністьт Галичан.
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Які залежні від Кремля церкви визнають автокефалію ПЦУ: заява екзарха Константинополя


     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У мене особисто немає якоїсь неприязні до галичан, тим паче сам є одним з них по крові. Якби все було добре, то хіба я сказав би щось проти? Але давно відомо, що свого ніхто не слухає, а ще й виганяють, бо ніби той паплюжить честь і совість свого племені. Іноді плутаюь з тими, хто лестить їм, а самі крадуть і обманюють галичан. Типу Садового, Тягнибока, Фаріон тощо. При цьому я не против них. Вони теж виконують волю неба - випробовують галичан на спокуси. І чим більше спокушають, тим краще. До царства небесного суворий відбір. Хоча, якщо жити по заповітам - немає взагалі проблем, крім земних.))
     
    Останнє редагування: 12 січ 2019
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    тут незрозуміло, прошу роз'яснити.
    Так, згодний, але облічати - то стосується Втішника. В нього є і конкретні завдання, а тому числі і власний приклад.
    Я мало спілкувався з католиками, щоб їх ненавидити, тому не дуже й беру в голову всі відео та книги про них. Просто виріс в середовищі, де Богу не вділяли особливої уваги, але ж і католиків не підкреслювали якось. До 2017 року взагалі не відрізняв УАПЦ, УПЦ, тим паче КП від МП. Однаково було. Мда....
    І зараз однаково. Тільки з оцінкою, що ніхто не святий, щоб я їм повірив.
     
а де твій аватар? :)