Українська Помісна Православна Церква УППЦ

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 18 лип 2018.

  1. hrim

    hrim Well-Known Member

    В 1924 году образовано Общество друзей газеты «БезБожник» (ОДГБ).
     
  2. zet

    zet Дуже важлива персона

    :) Я, как атеист украинского патриархата, жду независимости Украинской церкви, как манны небесной. А то что-то не пойму что тут делают патриоты воюющей с Украиной страны? Но подняли такую волну, что до меня только сейчас дошло, что скрепоносцы скрепу потеряли.
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    В жовтні константинопільський синод відмінив анафему з епіскопа Філарета, який після розвалу СРСР створив
    Київський патріархат, а також відкликав свою анафему з Макарія Малетіча від 1686 року, що дозволяє надати автокефалію УППЦ незалежно від РПЦ.
    Не можу дати посилання, бо не копіюється. Може хто знає, як зробити скрін на смартфоні?
    Особисто я знаю тільки дві молитви. До отця нашого і до Ісуса. Стараюся прочитати, коли і тяжко і добре, не забути подякувати Богу за все, що маю і буду мати. Молюся 3- 4 рази на день. Для молитви не біжу до церкви, а як вчив Ісус - тихенько собі, без криків, бажано у місці, щоб поважати того, до кого звертаєшся. Бувало пройду 25 км - ноги гудуть, вже примостився спати і треба помолитися - встаю через силу або навколішки - та молюся.
    Ходіння до церкви - то традиція, і не треба корчити с себе дуже поважних христіан, коли бажаєш ворогу страшної смерті або йдеш після церкаи і сваришся із сусідом. Дуже мало тих, хто наблизився до Господа нашого за думкою і за діями. У нас в селі одні ходять до КП, інші до МП. Добре, що ще не б'ються, але майже не розмовляють або на могилках очі вибивають. То хіба христіяни?
    Мені достатньо місця, щоб помолитися, можу посунутися навіть. Але знаю, що ті, хто буде знущатися з інших христіян - пропадуть, бо їх Бог не врятує і Господь не заступиться.
     
    Останнє редагування: 19 жов 2018
  4. hrim

    hrim Well-Known Member

    В 1925 году появился ежемесячный научно-методический журнал «Антирелигиозник», ставший органом Центрального Совета Союза БезБожников СССР.
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    100 лет со дня кровавой трагедии в селе Байрачек
    17.10.2018, 00:00
    [​IMG]

    18 октября 1918 г. большевики совершили зверскую расправу над крестным ходом с чудотворной Святогорской иконой Богородицы.

    Мало було страждань? Буде ще більше... Сумний я ввд того, що ніхто не розуміє, що самі роблять собі страждання.
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Одного разу завітав я до одного монастиря... Перед цим зайшов до магазину та запитав:" Чи відвідуєте храм у монастирі?"
    Продавець та покупець наче перелякалися... Зніяковіли і щось "не в ту степь" відповіли.
    Зацікавило.
    Переночував і вранці був в церкві, тим більше, що ще й свято було.
    Священнику стало погано ... і тут з'явилася настоятельниця монастиря...
    То була "Катерина друга"... Грудь в орденах і всіх муштрує. Я аж сам перелякався, як монахиня керувала всіма, хто був у храмі.
    Не здивований, що там люди перейщли до УПЦ КП, бо я і сам би не хотів ходити до цієї церкви, щоб і там мене зневажали, як хочеться комусь.
    Але в більшості - святі місця сподобалися. Правда, в монастирях КП занадто переймаються мовою літургії і служби - більше думали б про Бога і може було б добре в Україні. Ну це так, моя особиста думка. Тому не треба її перетворювати на загальне поріцаніє. У нас наче демократія і тому треба мати толерантне ставлення, бо хто знає, хто в цьому житті прав, а хто ні.
    Життя і Бог все розставлять по своїх місцях.
     
  7. hrim

    hrim Well-Known Member

    В 1929 году состоялся II съезд Общеста Друзей Газеты БезБожник, на котором произошло оформление детского безбожного движения в организацию Юных Воинствующих БезБожников.
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    А в МП не переймаються?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ні, з чого б то їм переживати?

     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    РПЦ назвала патріарха Варфоломія розкольником
    [​IMG]

     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Що саме вирішив Синод Вселенського патріархату 11 жовтня? Чи вже українська церква отримала автокефалію?
    Цікава стаття. Ще не читав, але рекомендую.
    Багато запитань і відповідей
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Прочитав статтю.
    Багато інформації, багато запитань та туманні відповіді.
    Взагалі все робиться так, як все за останні 27 років. Бравурні обіцянки з глухим тупиком. Як і всі реформи - ніщо не закінчено, ніхто не задовільненний.
    Так буде і з церквами. Як кажуть попи - "Прийде час, коли будуть заганяти людей в церкви, але ніхто не піде туди." Скажімо так: диявіл не витрачав марно свій час, а поліпшував свої вигадки для спокуси людини.
    Об'єднання повинно бути добровільним. А для цього треба хоч щось створити і показати, що воно таке буде, а не порушити , як медицину по всій країні і ніхто за це не відповідатиме.
    Я би не пішов до нової церкви, якщо там нічого не вирішено, крім шапкозакидування обіцянками.
    Чому саме зараз це відбувається? Тільки Бог знає чому, але з урахуванням півсотні днів в хроніках апокаліпсису - то має статися, щоб збулося те, про що давно казали пророки.
    Кому це треба?
    Ворогам православ'я. Щоб знищити його, треба всіх посварити. Константинопіль вже зазнавав знищення від хрестоносців, не омине і на цей раз його доля, як і того, хто посяде там на троні.
    Всі церви навчають смиренію, прощенію і любові, а попереду них біжить гординя, жадоба і брехня.
     
  13. hrim

    hrim Well-Known Member

    Будни юных безбожников.
    Помимо антирелигиозного воспитания на уроках, возникла необходимость организации школьников в специальные группы по борьбе с религией. Эта задача возлагалась на Союз безбожников (СБ), который был переименован на его II Всесоюзном съезде (10-15 июня 1929 г.) в Союз воинствующих безбожников (СВБ). 15 июня 1929 г. съезд принял решение о членстве в союзе не с 18 лет, как это было по уставу СБ 1925 г., а с 14 лет. В группы юных безбожников решили принимать с 8 лет. Для школьников с четырнадцатилетнего возраста создавались школьные ячейки СВБ, а для школьников от 8 до 14 лет - группы юных воинствующих безбожников (ЮВБ). Если в школе были старшие классы и ячейка СВБ, последняя руководила работой юных безбожников через специальную комиссию по работе с малышами. В школе I ступени руководство группой осуществлялось учителем совместно с деревенской или городской ячейкой СВБ. 7 октября 1929 г. при ЦС СВБ создали школьно-пионерскую секцию, а 12 сентября 1930 г. секция преобразована в отдел.
     
    Останнє редагування: 24 жов 2018
  14. iso

    iso Well-Known Member

    Слава Богу, що не "осуждаю";)
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я не прокурор, щоб осуджувати, навіть не читаючи.
    Але стаття і насправді виявилася цікава і пізнавальна. Хоча і має недоліки, коли люди починають робити висновки та занадто себе обнадіювати.
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Верховний муфтій Росії Талгат Таджуддін заявив, що рішення Константинопольського патріархату про надання автокефалії українській церкві суперечить сподіванням людей.

    Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це написав ТАСС.

    “Кому, як не головному муфтію Росії це знати”, – іронізують на Facebook-сторінці Роисся24.

    “Чекаємо на заяви якутських шаманів”, – прокоментував публікацію один з користувачів.

    [​IMG]

    “Та біробіджанських рабинів”, – додав інший.

    [​IMG]

    Зазначимо, нещодавно стало відомо, що помічник вселенського патріарха Варфоломія єпископ Макаріос Христопольський вважає, що за деякий час Україні буде наданий томос.



    Разом із тим, з’явилася тривожна інформація, що Путін наказав силовикам гарантувати безпеку священиків, розмістивши у монастирях УПЦ МП групи спецназу під прикриттям.

    Крім того, митрополит Онуфрій відзначився істеричними заявамищодо надання автокефалії Українській православній церкві.
     
  17. wictor

    wictor Member

    макарій теж визначився з відкладенняв всяких соборів
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    ''Розпалюють війну'': в РПЦ ''наїхали'' на УГКЦ через Томос
    Не можна служити двом панам...
     
    Останнє редагування: 25 жов 2018
  19. hrim

    hrim Well-Known Member

    Особа, яка зараз (не чотири роки тому) пише такі речі є зловмисником.
     
  20. iso

    iso Well-Known Member

    П
     
а де твій аватар? :)