Українська Помісна Православна Церква УППЦ

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 18 лип 2018.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Клієнт відволік...)) А так пальці до смартфону ще не звикли, бо на компі старався без помилок, а тут прямо бестія - іноді і не помітиш, як скурвиться ))
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Коммунарец, можете переказати тотим балаболам Тука і Мосійчуку

    Рішення щодо томоса для України відклали - митрополит Австрійський

     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Поки я пропоную версію всіх наступних подій у поемі Гусева "141 предвидение".
    Добре буде тому, хто не харкається на іноземну мову і зможе "в'їхати" в тему.
    Поки що скажу, що всі ті чвари приведуть до того, що христіянство, яке воно зараз є - зникне, разом з католіками, протестантами та православними, а буде один світопогляд. Близький до православного, але більш справжній, істинний.
    ПС
    Всі інші релігії зазнають нищивного удару поміж собою, а рештки або перейдуть у нову віру, або будуть знищені небом.
    Десь так...
     
    Останнє редагування: 12 жов 2018
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Та, що ви все кругами ходите. Скажіть прямо, що вважаєте, що кацапське православ"я найправославніше. Що не визнаєте рішення Вселенського патріарха і того синоду.

    А тим часом я вам скажу (тільки не сприймайте це аж задуже серйозно)))))), що в України вже є свій ліцензійний Господь. І хай мацковскіє попи забираються зі своїм піратським за парєбрік.

    І ви собі уявіть, як вчора в Кремлі всі 7 путінів 3,14здили Гундяя )))))))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Яке ж ви все-таки....
    1) ніколи не казав і не скажу, що МП - най-най... Так що вам треба буде вибачитися за свою брехню.
    2) Мені однаково, яка церква буде правити, бо залишилося менше року до того, як багатьом взагалі буде не до церковних справ. Головну скрипку зіграє той, хто більш злобний.. . - Звір.
    3) Решта не підлягає розумному коментарію.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Упередженість ніколи допомогала у справах, які вимагають аналітичності і холодного розуму.
    Уявімо останню тутешню історію крізь час...
    Наступила ніч "заколикабана"...
    Ватага п'янючих бандерівців зі шмайсерами йде у психологічну атаку на приступ монастиря, в якому сховалися москальські монахи..Веде їх "М" який приїхав з великошляхетної ПОЛЬЩІ,щоб перебити ненависних москалів.
    Але тут застрочили калаши і Максим. Всіх нашинкували, як тре казакі. Головний бандерівець вижив і втік. Але його свої впіймали і розстріляли за зраду. Потім дали " героя України".
    Питання: чому так вийшло?
    Відповідь: бо головному бандерівцю не вистачило розуму провести розвідку перед тим, як заволодіти майном москалів.
    А дехто зарання провів розвідку. Отой і має бути головним, а не той, у кого немає клепки))
    Всі особи вигадані і всяке співпадіння випадкове.
     
    Останнє редагування: 12 жов 2018
  9. hrim

    hrim Well-Known Member

    Колись сюди на форум зайшла москвичка, жінка казала, що її колишній чоловік був львівянин. Жінка говорила російською. Їй відразу нахамили.

    А бикуючому чмоботу Комунарцю, я бачу, що нема кому заопонувати.
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Все було зафільмовано, - мордовороти у з нациськими нашивками на формі тв з візитками Яроша. Зброя та одяг упаковані і вивезені яе докази. Трупи спалені, бо на правій груді профіль Путіна, а на лівій - Анфіска в анфас...
    Всі особи вигадані і всяке співпадіння випадкове.
     
  11. hrim

    hrim Well-Known Member

    1922 год - начинает издаваться газета "БезБожник".
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Московські попи заборонили молиться за Варфоломія
    Щоб хто не робив, світ котиться у прірву(
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Чого це? Ну не будуть московські попи за Варфоломія молитися, що з того Варфоломію, тим паче світові?
    Релігія боронить душу, але всі релігійні ієрархи - земні люди, адміністратори, чубляться між собою за домінування, п'ють-їдять майже не на золоті.
    Українські обставини такі, що оскільки Росія остаточно поставила себе ворогом всього українського, того і її духу тут не повинно бути.
    Все на краще, все минеться, а Гундяєв хай тепер трясеться за Білорусь.
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви що, справдв не розумієте, до чого все це веде? Проблема не в попах чи тризубах. То веде до війни повномасштабної, яка буде відбуватися на теренах України та потягне увесь світ у прірву хаосу і крові. На то вказує Одкровення Богослова. Тому закиди мені про те, за кого я? - не мають ніякого розумного підгрунтя.
    У мене своя місія. Поки що спостерігача, а там небо підкаже, що робити.
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    не знаю що там Іоанн Богослов казав - то він для вас авторитет.

    А я б хотіла від вас особисто, як більш розумнішого, почути: хто це буде вести повномасштабну війну на теренах України? Путіну потяг пішов. Нема ні одного експерта, який би сказав, що Росія має ресурси для великого наступу, для повномасштабної війни на Україні.
    Та і світ вже не той до неї - хто їй дозволить тут воювати, і Україна не та, безпомічна.
    Та і сама Росія не та, щоб хтось там дуже хотів помирати не розуміючи за що. Йти в наступ, де треба мати потрійну перевагу в живій силі, треба м'ясо. А м'ясо вже відмовляється в Ростові йти на Україну, отаке.
    І головне: що цією війною Путін може отримати? Приходи??
    Чи ви маєте на увазі бабусь, що піднімуться за масковський патріархат? Ніхто не підніметься, перейдуть масковські приходи до української церкви та і все. Вселенський патріархат вирішив питання остаточно.
    Це ж не силоміць гонять відсіля масковських попів.
    Все відбувається згідно процедурі вищої за статусом церкви і вивченню історичних фактів.
     
    Останнє редагування: 16 жов 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    1) Я вам нічого не скажу більше того, що вже сказав. Якщо хочете знати більше - читайте мої вірші про Паладіна. Там попереду буде цікаве.
    2) Гітлер теж починав війну, маючи невеликий запас людей, техніки та ГММ. Але у Путіна є ядерна зброя, яка компенсує недостаток м'яса.
    3) Ніхто не знає, яка зброя є у Путіна. Може бути психотронна - і тоді неважливо, які думки в голові будуть, крім тої, що нав'яжуть ззовні - і вперед!
    4) Коли в РФ використовують і Бога і диявола , але нікому не підкоряються, це називається блудом. А хто робить таке - той блудниця. А Росія - то Велика Блудниця.
    Думаю, що сказав достатньо, щоб хоч трішки замислитися, а не кидатися почуттями.
     
    Останнє редагування: 16 жов 2018
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    І тепер РПЦ перебуває в спілкуванні сама з собою - як і належить божевільним:)))
    І на церковну службу погони вже можна не знімати - це ж добре)
    А крім жартів - якими словами можна охарактеризувати стан розуму нинішнього російського керівництва, якщо ні при сталінському кривавому безумстві, ні при хрущовському невігластві, ні при брежнєвському маразмі до повного розриву з Константинополем радянське керівництво РПЦ не доводило?
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Євстратій Зоря
    1 ч. ·
    Мінська схизма

    Синод МП повторює політику Кремля - самоізоляція у відповідь на законні рішення міжнародної спільноти.

    Патріарх Кирил з 1991 р. особисто є архітектором розділення Української Церкви. Тому йому важко визнати провину за 27 років хибної діяльності, яка затягла всю Повноту Православ‘я у конфлікт. Але після нього ситуація рано чи пізно буде вилікувана і РПЦ повернеться у спілкування.

    Тепер перед всіма, належними до МП в Україні, постає питання: йти разом з РПЦ у розділення чи залишатися в єдності зі Вселенським Православ‘ям - через Помісну Українську Церкву?
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Рівняни не отримають субсидій.
    Всі пішли по томас)))
     
а де твій аватар? :)