Українська Помісна Православна Церква УППЦ

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Коммунарец, 18 лип 2018.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Кому що, а нам про екумінізм.
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Поїзд пішов ;) :)

    Тре було на тотой Собор заслати трохи спортивних сумок. Але Онищенка нема, не було кому розносити ;)
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Той собор сам, як спортивна сумка. Але маємо те, що маємо (с).
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Якась смуга невдач - он з ВС тоже не получилося... :)))
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Що це ВС?
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    От дивний ви. Що вам не так?
    Митрополія НЕ константинопільська, а українська. Церква - повністю самостійна, просто на чолі її поки що буде не патріарх, а митрополит (повністю рівний в правах всіх інших главам православних церков, в т.ч. і патріархам). І це нормально - главою кіпрської церкви вже багато часу є архієпископ, і нічого, нікому це нічого не натирає. Константинопіль залишає за собою право лише варити миро для УПЦ (теж - тимчасово) і право арбітра в суперечках.
    Константинопіль все зробив максимально законно і правильно з точки зору православних канонів. Була в 16ст. митрополія - і зараз дано титул митрополита. Просто ПОТІМ, з часом, можна буде і патріарха отримати. Наприклад, так зробили болгари, і не тільки вони.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тобто, така фраза вас задовільнила і не викликала ніяких почуттів
    а моя фраза чогось поперек горла встала...
    Ви якось прожовуйте "тщательнее" ))
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Важко в навчанні, легше в бою (с) Головне - зробити висновки. Бо якщо їх немає і не виправлено як треба, тоді то буде марнотратство і привід поржати))
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    давайте, прожуйте для мене. Ваша ця фраза отдає зневагою, невдоволеностю, ви не цього чекали ?
    В сміхуйочки про спортивні сумки в такому серйозному питанні я взагалі не вникаю. А ви ж людина божна, і навіть на Соборі були.
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Отожбо й воно, що не вникаєте, але ляпаєте! Коли скажуть, що мали принести в тих сумках, тоді і зрозумієте мою відповідь.
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Про набожність мою.
    Джордано Бруно був найкращим богословом в монастирях домініканців, але він втік від них до протестантів в Женеву через звинувачення у єресі. Там він теж не знайшов того, що шукав, а навіть ще гірше оцінив відношення до віри, ніж у католиків.
    Я теж набрався всього і навіть більше, але заважає мені дійти до повної набожності мій сучасний стан знання і його кількість. Розрив між НТП і релігійним баченням доволі великий. Я ще не знаю, до якого висновку я прийду, але відчуваю, що до чогось неймовірного. Так що не дуже наполягайте з надією на мою милосердну набожність. :hi:
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    УПЦ МП ще жива і діє: Озвучена заява після позачергового Синоду
    ПОНЕДІЛОК, 17 ГРУДНЯ 2018, 13:59
    [​IMG]
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Парафіяни собору УПЦ МП у Вінниці перейшли до нової церкви
    ПОНЕДІЛОК, 17 ГРУДНЯ 2018, 13:34
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Чому зміни у православ'ї важливі для всіх. 4 причини
    ПОНЕДІЛОК, 17 ГРУДНЯ 2018, 14:44
    Кілька слів про суспільні наслідки того, що сталося в українському православ'ї.
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    “Діти, я все зробив. Я розбудував невизнану церкву, нарешті нас визнали, а ви працюйте і далі розбудовуйте і не зупиняйтесь!”

    [​IMG]


    Тепер про Патріарха Філарета.

    Святійший – надвидатна особа. Хтось з вчених істориків якось сказав – якщо всю церковну історію України розмістити на одній сторінці, то один абзац буде присвячений Філарету.
    Останній його вчинок настільки красномовний, що говорить про нього більше, ніж ми б могли зобразити його у словах та речення. Патріарх Філарет зняв свою кандидатуру з обрання на посаду Предстоятеля об’єднаної Православної Церкви України.

    Цим вчинком він безжально розбив останні брехні релігійних пройдисвітів про себе: про жагу до влади та авторитаризм. Ось вам жага, ось авторитаризм! Я йду, а ви керуйте!

    Цей його крок наскільки болючий для мене особисто, настільки ж милий та лагідний, як і сам патріарх.

    Усе його життя говорить про нього. Він мав владу, вплив, почесті, але заради цього дня він змінив все на прокльони, плювання, побиття, наклепи, глум та анафему. Він встояв. Встояв сам і допоміг іншим своїм однодумцям, і разом з ними збудував потужну церкву боголюбного українського народу. Лише Господь знає через що йому довелось пройти.

    В Україні та й за її межами всім відомо, що саме твердість патріарха Філарета, наполеглива жертовна праця та віддана віра в Бога привела нас до визнання. Всім відомо, що це було сенсом його важкого життя.

    Він довів свою важку та невдячну справу до завершення… Томос лежить написаний, , Собор проведено, Предстоятеля обрано і тепер, ніби кажучи: “Діти, я все зробив. Я розбудував невизнану церкву, нарешті нас визнали, а ви працюйте і далі розбудовуйте Христовий виноградник і не зупиняйтесь!”, йде на заслужений відпочинок…

    Ваша Святосте! Ви завжди залишитесь для нас Патріархом, тобто нашим батьком. Ви навіть не уявляєте, наскільки ви стали рідним для нас. Ваш глибокий розум та пастирські настанови назавжди з нами!

    Ми і далі Вас любимо і шануємо…

    Kostyantyn Kholodov
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Епіфаній зараз відповідав на питання та роз'яснював на Свободі слова на ICTV.
    Така приємна людина. Бачите, вміють же вибирати в церквах.
    Вибрали молодого і освіченого і буде діло, а то 80 та за 80 - таким треба вже далеко від ліжка не відходити. Працювати і працювати йому, багато організаційної роботи.
     
а де твій аватар? :)