Українська польска російська і Львів

Тема у розділі 'Піонертабір', створена користувачем Mikhail, 27 тра 2013.

  1. Mikhail

    Mikhail Well-Known Member

    Чому україномовні розуміють російську і польску, а російські - тільки українську. Це нечесно.

    Пропоную висловитися на цю тему в Піонертаборі.
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ви читали підзаголовок розділу Піонертабір?

     
  3. Mikhail

    Mikhail Well-Known Member

    Так.
    Я не знаю, наскільки серйозне ставлення до цього питання тут, тому створив тему в самому найнеформальнішему розділі. Завдяки тієї ж причині якраз тут були створені теми «Взагалі не українець..», «Вишивана сорочкаA і інші.
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Точно не на рівні "дурнуватих забавок". Чи Вам незрозуміло, що таке "дурнуваті забавки"?
     
  5. Полковник

    Полковник миється в бані

    Я понимаю украинский, белорусский и польский языки. Даже сербский немного.
    Вам правильно указали постом выше по поводу Ваших идиотских вопросов.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Mikhail

    Mikhail Well-Known Member

    Нет, мне неправильно указали, потому что если я не понимаю, значит, я задаю вопрос. Это не забава.

    Я не понимаю польский и сербский. Если бы я понимал, более менее очевидно, что не задал бы вопрос.

     
  7. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Та польську на чутку не дуже розумію, бо незвично, а ось текст крім окремих слів - без проблем. А у Калінінграді можуть краще знати якраз саме польську, а ось українську - гірше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Прочитав назву теми вісім разів, так і не зрозумів про що вона. Зайшов, а тут дурнуваті забавки
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не было бы проблем, если бы Вы задали тот вопрос. Но Вы не утруждаете себя ни дополнительными вопросами по пользованию форумом, ни его изучением.

    Провокативный вопрос. Ждете, что определенная часть пользователей ответит:"Русскоязычные - тупые"?

    Я знаю много украинцев, которые польский не понимают и русских, которые говорят на польском.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Mikhail

    Mikhail Well-Known Member

    Таке відчуття тому, що ви не маєте того світогляда, який маю я.

    Зв'язок між словами в назві теми - на емоційному рівні.

    ---------- Додано в 16:16 ---------- Попередній допис був написаний в 16:15 ----------

    Нет, конечно.

    Хотя, допустим, если бы кто-нибудь так ответил, но это было бы не оскорблением, а такой штукой, из которой стало бы что-нибудь более ясно, то есть если бы это была конструктивная критика, тогда почему нет?
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    розкажіть про свої емоції, бо я жодного звязку між словами не бачу, і це у мене викликає дуже негативні емоції щодо особи, яка придумала такий заголовок :)

     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Конструктивная критика предполагает решение проблемы.

    Вам известен эффективный способ решения проблемы тупости нескольких миллионов россиян? )

    Кстати, не факт, что они Вам скажут спасибо. )
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Mikhail

    Mikhail Well-Known Member

    Миллионов - нет ни у кого. Некотрый локальный успех имел место. Не один раз. Сказали спасибо. Причём это выглядело несколько хуже, чем, как я догадываюсь, вы можете себе представить. Дело в том, что когда человек получает что-то новое интересное от другого человека, этот получающий начинает идти к выдавшему со своими проблемами, и вот тогда от нагрузги можно загнуться. Так что ответ - да.

    На моє почуття це тому, що ви щось знаєте таке, що не знає та особа, яка створіла тему. Тобто, іншими словами, відповідь є, відповідь у вас, з'явилась вона раніше, ніж сформулювалось питання у іншої людини, яка не знає відповіді. Точніше, питання у мене навіть не сформулювалось, а поки ще є тільки емоція. Я думав, що ви можете дати майже відразу цю відповідь, минаючи процес створення питання.

    Поки ще я тільки знаю, що українські розуміють абодві мови, а російські тільки українську і не розуміють польску. І мені цікаво, чому так.
     
  14. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Mikhail, а до речі до чого у назві теми Львів? То Ви мали на увазі, що польську не розуміють САМЕ російськомовні Львів'яні?

    ---------- Додано в 17:40 ---------- Попередній допис був написаний в 17:39 ----------

    А звідки така інформація? Ну то від людини же залежить!
     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    це "щось таке" - це елементарні правила пунктуації. Вони, до слова, практично тотожні в українській і російській мовах

    Михайле, це дуже похвально, що ви намагаєтеся писати українською. Через ваші чудернацькі словоутворення й так доводиться буквально продиратися з допомогою мачете, щоб зрозуміти, що ви хочете сказати, а ви до того, ще й розділових знаків не використовуєте :) В результаті, взагалі нічого не зрозуміло. А потім ще й "прошу висловлюватися в піонертаборі" - це взагалі епічний фінал :) Створювати тему із запитанням в одному розділі, закликаючи відповідати на це запитання в іншому. Михайле, намагайтеся все ж свої емоції трохи контролювати, бо це явно перебор уже :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Mikhail

    Mikhail Well-Known Member

    Вірно. В такому випадку, я маю на увазі тих, хто легко розуміє абодві мови разом, крім української, і питаю, чому якраз у них так.

    Звідки така інформація - тому що такі люди існують. В тому числі, у Львові. Або навіть не «в тому числі», а мабуть «в першу чергу».
     
  17. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Чого ви напали на людину? От я, наприклад, з назви теми зрозумів саме те, що мав на увазі автор.
    Ви просто ще статті львівських журналістів до редакторської правки не бачили :)))
     
    Останнє редагування: 27 тра 2013
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Вы хотите получить ответ на вопрос почему знакомые Вам украинцы понимают и общаются на двух языках, а Ваши знакомые русскоязычные понимают только русский и не понимают польский?
    Мартіні, ти і на мої питання відповідь маєш? (Ще швидше, ніж про ці питання знаю я?) :))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mikhail

    Mikhail Well-Known Member

    Да.
    Кроме того, я считаю, что это тенденции очень распространённые вообще.
    Почему так? Как это устроено?
     
  20. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Зразу видно - галичанин...
     
а де твій аватар? :)