Українська музика.

Тема у розділі 'Музика', створена користувачем Оля, 30 жов 2007.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    А вона співає, та Злата? Чи вміє на якихось музичних інструментах гарно виконувати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Egorchik

    Egorchik New Member

    То добре що ви залишили про неї відгук, звонила їй, спилкувалася на певни теми, то дуже добра жінка, доречі вона переїхала до Киева) Рекомендую всім.
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Ви, 30-тирічна особа чоловічої статі? І "...лася" ??????

    Ви тойвово? Нетрадиційної, чи як?о_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ви невиправний! :))) Навіщо із спамерами сперечаєтесь?
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. terRen

    terRen Дуже важлива персона

  6. manur

    manur Well-Known Member

    Один знайомий кинув мені в ФБ один з кліпів Б.О.
    Як я їх раніше не зауважував? Шикарно!!!!!!!!!!!!
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  8. manur

    manur Well-Known Member

  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Пісню про Довбуша чула на весіллі. А тут ще і ролік класний.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Silver bullet, дякую за наводку! ;)

    Треба буде передивитися

    View: https://youtu.be/6qDnEnIfui8
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. manur

    manur Well-Known Member

    Не знаю, чого мене так "торкнуло", але .............
    Буквально на днях знайомий прислав мені кліп гурту "Без обмежень". Чи я їх не чув до цього, чи не звернув уваги....... Кілька днів і я і жона моя їх слухаємо. Нині всю ніч від Варшави до кордону їх слухав (на кордоні тирнет мобільний пропав))))))).

    Приїхав додому, прийняв ванну, думав трішки поспати. Але, надибав відео концерту гурту Без обмежень 18 грудня 2018 року в Палаці спорту в Києві. І ........... спати перехотілося. Може, я нічого не бачив, але мені то видалося фантастично і феєрично!!!!!!!!!!! Люди в 2016 (вроді) році прийшли на Х-фактор з думкою розбігтися, якщо їм там не пофартить. І, за такий недовгий час ТАКИЙ концерт. То супер!!!!!!

    Особливо подобається, що люди відверто називають те, що маємо на сході, російсько-українською війною. Не згладжують, не маніпулюють, а прямо кажуть.

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Знищення Тріо Мареничів у СРСР: так вбивалися рідні культура, мова, пісня…

    Свідоме знищення Тріо Мареничів у 1980-му – підступний та гріховний злочин радянської влади: так вбивалася рідна українська культура, рідна мова, рідна пісня. А що ж ми, українці, відповіли та те, адже тиша навкруги надовго запала навколо їхнього імені?!

    [​IMG]

    Перше українське вокальне естрадне тріо Мареничів – три різні людини: славнозвісні, оповиті чутками, плітками, пересудами, самобутні й непересічні, зі своїми характерами, чеснотами, вадами. Долі у них злилися, як і голоси.

    ”Корінний волинянин” (як вважають досі) Валерій народився у Кривому Розі. Й дотепер мільйонам українців видається, що Антоніна та Світлана — щирі українки. Настільки величезний їхній внесок у національну пісню і настільки бездоганна мова (обидві вже забули коли розмовляли російською, адже давно бачать сни українською, кохають і живуть лише нею, інколи видається, що російської взагалі не знають), навіть не віриться, що сестри Сухорукови народилися в російській глибинці, в Самарі (тодішній Куйбишев).

    На початку 1970–их не було такої оселі, де б не звучали надзвичайно популярні ”Місяць і зіроньки”, ”Маки червоні”, ”Тиша навкруги”, ”Ой під вишнею…”, ”Посилала мене Мати”, ”Чом ти не прийшов?”.

    Простий люд слухав мелодійні народні пісні в сучасному естрадному аранжуванні та показував пальцем у телевізор – гадав, хто кому з тріо ким доводиться.
    ”Знавці” розповідали більше: усі троє – галичани (які лише місцевості не претендували на малу батьківщину), що це брат і дві сестри, що…

    Найцікавіше, що пісні про кохання принесли тріо всенародну незрадливу любов.


    Волиняни (тріо було у складі Волинської обласної філармонії) неодмінно виступали лише у національних вишиванках і пропагували національне високопрофесійне мистецтво, яке ніяк не вписувалося у світлі рамки будівників комунізму.

    У 1980–му Мареничі відмовилися співати спочатку перед представниками Національних олімпійських комітетів у Москві, а згодом — в офіційному концерті до Дня колгоспника. Спалахнув скандал — історія непокори потрапила в газети.
    З Міністерства культури УРСР надійшов наказ із забороною Мареничам виступати за межами Волинської області.

    “Доброзичливці” розмагнітили свіжознятий фільм, припинили трансляцію їхніх записів на радіо та телебаченні. В один момент радянська пропаганда ледь не зі швидкістю звуку поширила чутки, що Мареничі зрадили країну рад і подалися в буржуазну Канаду. І це спрацювало.
    Тиша навкруги надовго запала навколо їхнього імені…


    View: https://youtu.be/qKajEGpfujk
     
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    @ІгорМ, я оце почав слухати Мареничів, посилання на яких Ви виклали, а воно мені як серпом по одному місцю...
    Ну нафіга так робить? (((
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я це спеціально так роблю ;) :tongue:

    Десь в січні я рекомендував вам послухати хлопців з ІФ. Пробували?
     
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    ну Ви й...
    Чесно кажучи - не пам’ятаю
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Значить не на часі ;)

    Слухайте поки що Мареничів ;)

    зі

    ще в батьківській хаті лишилася така пластинка:


    View: https://youtu.be/RkS2U247Epo
     
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Сонька мене не вставляє
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А Ніна Матвієнко?


    View: https://youtu.be/wmQIm7He4Jo
     
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    нєа.
    "Древо" мені подобається
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)