Українська музика.

Тема у розділі 'Музика', створена користувачем Оля, 30 жов 2007.

  1. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Щоб не казали, що не там з українськими бардами запхалися і, взагалі, щоб нарешті всі українці зацікавилися не тільки зарубіжними і російськими виконавцями, а своїми, рідними, відкриваю цю гілку. Я тут, в Америці, пропагую нашу українську музику серед своїх братів-сестер-українців і завжди везу всі новинки з України. А от нині, за лінком, який подав Ромко, знайшла багатющу колекцію. Аж переслухати не можу всього. :) Дякую, Ромку! :)

    Що цікавого, що вперше відкрила для себе Дмитра Гордона, як українського співака.І подумала, яка я дрімуча ще. Я знала його, як ведучого якоїсь програми. А тут таке відкриття!

    [​IMG]

    http://nashformat.com.ua/shop/index.php?productID=589
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Оля

    Оля Старожилка форуму

  3. sanya

    sanya Well-Known Member

    Відповідь: Українська музика.

    що означає це слово ??
     
  4. EntOther

    EntOther Well-Known Member

    Відповідь: Українська музика.

    Нажалб не можу підказати вам звідки ті дівчата((..Хочу сказати одне з українських пісень слухаютільки Фліт,Карначи Лузер, а інша музика(українська) не дуже мене приваблює..
     
  5. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Українська музика.

    Хвалю, рекламую. :) Це слово ще означає атітувати за щось, за когось.Дуже поширене було за совєтів, але в політичному значенні. ;)

    Додано через 1 хвилину
    От такої! Своє і не приваблює! :sad::sad::sad:

    Треба Вас на чужину. Тут приваблює навіть тих, хто нею ніколи не цікавився. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. sanya

    sanya Well-Known Member

    Відповідь: Українська музика.

    Я розумію їх . Це сум за рідною землею
     
  7. EntOther

    EntOther Well-Known Member

    Відповідь: Українська музика.

    Та я ж не кажу , що не приваблює...Просто не все((Можливо я не такий , як ви...
     
  8. SOLT

    SOLT New Member

    Відповідь: Українська музика.

    Треба зробити, щоб цікавила! Оптимальний варіант - просто почати її слухати! Я тут недавно, а точніше сьогодні вранці з"ясувала, що мої одногрупники не знають, хто такі Брати Гадюкіни... Я, напевно, почервоніла в той момент. Кияни...Темні люди...:8:
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. sanya

    sanya Well-Known Member

    Відповідь: Українська музика.

    Найкраща група 90 років в Україні
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Українська музика.

    Просто різні покоління,різні смаки...Я,наприклад, не сприймаю "Океану Ельзи","Тартак"(хоч і поважаю за позицію).А,про тих,які згадує шановний EntOther,я навіть не чув...
    [​IMG]
     
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Українська музика.

    Одна з Винник,співають пісні композитора Анатолія Шепіля.Якщо тре деталі можу дізнатись

    Додано через 3 хвилини
    Туть Ви трохи не в ту степ,він має таке відношення до української пісні ,як я до космонавтики
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. SOLT

    SOLT New Member

    Відповідь: Українська музика.

    Та я це знаю, а ти їм це поясни! Для мене це найкраща група не лише 90-тих... А для них - темний ліс 20 хвилин на дванадцяту вночі. Сумно і страшно за таких довбнів. Зате я завтра їм принесу послухати, може, ситуація зміниться...
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Українська музика.

    Дякую, Шреку! :) Значить то львівське тріо.

    Ну чо Ви, Шреку? Навіть, якби Ви випустили свій диск, то я би Вас розглядала, як такого, що має відношення до української пісні. :)
    Що, погано Гордон співає? Думаю, що деякі артисти з доробком ще й може гірше...;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Українська музика.

    Колись я відвідав майже всі їхні концерти(в 89-90-му році)знав особисто.Зараз я їх не сприймаю,хіба,як поностальгувати хочу...Вік...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Українська музика.

    я постив два кліпи Серьоги КузмінсаГо, десь на форумі...

    Додано через 1 хвилину
    кстати у вас интересные предрассудки...:)
    тем более что вы из Киева
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Українська музика.

    Не тільки. То прозріння, що не тільки "у сусіда хата біла, у сусіда жінка мила..." Якщо ми самі не шануватимемо своїх талантів, ставитимемося до них, як до чогось не вартого навіть уваги, то нема чого дивуватися, що нема у нас розвитку української культури. В мене зараз є десь колекція з 200-х українських дисків. А ще мені з три роки назад син казав:"А що ж такого є нормального з української музики?" Тепер мовчить.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. SOLT

    SOLT New Member

    Відповідь: Українська музика.

    Ми "душевні" бандерівці завжди були РІЗНОБІЧНО цікавими( то москалям, то німакам)... І музику ми теж слухаємо виключно цікаву.
    Допомагаємо темним людям рідної столиці хоч інколи бачити сонячне світло! Чистимо чакри! Возимо їх на екскурсії до Бандерштадту, до Карпат... І Музику їм, музику! Українську і побільше!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Українська музика.

    доречі, дуже багато чув за гурт "не журись!" де то закачати можна?
     
  19. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Відповідь: Українська музика.

    Дмитро Гордон прекрасний журналіст. Як і Поплавський прекрасний ректор, патріот України. Але з них виконавці як з Кличків художні гімнасти, вроді і спорт але напрямок інший. У нас є гарні виконавці, але репертуар їх бажає кращого. А наприклад у Поплавського прекрасний репертуар. Так може краще хай професіонали його виконують?
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Українська музика.

    Колись,щоб вийти на професійну сцену,артрібно було дійсно мати Талант і бути професіоналом.А тепер...Гроші,фонограма,навіть табуретка може заспівати...
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)