Українці - заробітчани

Тема у розділі 'Що у світі чути', створена користувачем YUST, 7 гру 2010.

1. Максим

Максим Well-Known Member

Всяке може бути, і в Європі також. В англомовних країнах менш толерантні до гендерних питань - за спробу фліртувати чи інакше підкреслювати стать в таких ситуаціях, як описана в аеропорту, можуть образитися. В решті Європи до того ставляться толерантніше.

• Подобається Подобається x 3
  2. Speedo78

Speedo78 Well-Known Member

По власному досвіду. Париж. Франція. Туди потрапив мій добрий товариш, але він в буквальному розумінні втікав звідти, вистрибуючи з вікна другого поверху, рятуючись від пресувань уголовників.
    Наші (в перемішку з росіянами, білорусами та іншими вихідцями СНД) живуть в одній невеличкій кімнаті недобудованого будинку, десь на околиці - 20-30 чоловік! Вигод немає! В туалет по великому ходять, вибачте за подробиці, в кульочки, а потім викидають через вікно! Сплять на підлозі на картонках чи старих рваних ковдрах. Серед "пожильців-сусідів", кожен другий як не наркоман чи алкоголік, то злодюга чи вбивця. Роботи переважна більшість немає, принаймі постійної, живуть з дрібних крадіжок в супермаркетах (якщо й зловлять з крадіжкою до 200 євро, на той час, тільки адміністративна відповідальність, в найгіршому випадку, проведеш ніч у відділку, а там умови, однозначно кращі ніж на "квартирі").
    Олександр 34 роки, з Луганщини, так живе уже півтора року, перші пів року працював на будові, але ось уже рік як безробітний, на батьківщині в нього дружина і донька. Роботи в Україні немає, вертатися не бачить змісту. Дружина робить ремонт, недавно виніс з супермаркету змішувач і відправив на бвтьківщину, а що робити. Дружина, звичайно ж, думає, що чоловік працює в поті чола! І це тільки одна з безлічі історій. Але це ще "квіточки" бо ж трапляються і вбивства (той мій знайомий навіть був свідком, як пожильці порішили свого більш успішного сусіда, який мав гроші і не хотів ділитися) і тому вирішив "накивати п"ятами", щоб часом не бути наступним, бо на той час влаштувався на роботу вантажником.
    Корисно буде почитати, або якось подивитися, тим хто дуже "рветься" на заробітки в Європу. Я свого часу надивився, бо якось одного разу заходив до того знайомого (мені пощастило більше, бо на той час у Парижі вчилася троюрідна сестра і я мав можливість трохи "покантуватися" в неї, хоч і не довго). Висновок, краще знайти в тому ж Львові чи Києві роботу навіть на тих нещасних 400-500 доларів у місяць ніж таке життя (принаймі, вдома будеш). Це суто по власному досвіді.

Останнє редагування: 14 гру 2010
  3. Nina

Nina Well-Known Member

Звичайно в Америці є що подивитись. Проте як приємно дивитись як змінюється рідне місто з часом, як люди відкривають нові бізнеси, магазини, ресторани, як вони творять на своїй рідній землі. Треба брати приклад з активних людей.
    А ми побачили, що за кордоном краще, руки упустили. Але за кордоном теж не зразу все добре було, теж переживали різні часи. Просто часом людям треба кардинально змінити життя, загнати себе в безвихідну ситуацію, тільки так вони себе можуть примусити працювати.
    Тому до емігрантів закордоном і відносяться по різному. Адже люди будували свої країни не для емігрантів, не за один день, а прибульці не завжди цінують це або повинні відпрацювати це. Я чула таку думку, що навіть самі емігранти в Америці, які прожили там певний час, не люблять нових емігрантів.
    Просто є люди які створюють, а є, які користуються створеним.

• Подобається Подобається x 3
  4. Gyppsy

Gyppsy Пересічний українець :hi:

Повертаються, бо урожай в Європі зібраний, будови переходять в режим "дрімати".
    Ті, хто зайнятий в обслузі і в промисловості не дуже і повертаються
    Що ні?

Чому українські трудові мігранти почали повертатися на Батьківщину

View: https://youtu.be/94eFwMoMkJ8

а де твій аватар? :)