Українці - заробітчани

Тема у розділі 'Що у світі чути', створена користувачем YUST, 7 гру 2010.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Як живе сільгоспрацівник не скажу, бо не бачила таких, бо живу в місті і далека від ферм. Можу лишень описати як живе людина яка працює на будові. Описую приклад людини яка не має документів, тобто без зеленої картки і живе в Нью Йорку.

    Працедавець не пильнує де живе працівник, бо влаштуванням житла українець займається сам. Живуть українці в квартирах в нормальних умовах, все опалюється, світло газ є, в центрі міста з легким доступом до засобів транспорту з телевізорами, радіо, каврамі і стєнкамі, за бажанням. Живуть по кілька в квартирі, тобто в 3 кімнатній квартирі живе троє людей. Кожен має свою кімнату. Якщо людина має бажання то може собі сам винайняти помешкання, бо при винаймі ніяких документів не вимагають а лишень бажання платити вчасно і завдаток в розмірі місячної оплати за квартиру. Отже квартиру можна обставити за бажанням. Переважно квартири здаються пусті але є можливість купити ліжко за 100 долларів, при тому що на будові в середньому людина заробляє від 500 до 600 на тиждень.
    На роботу працедавець везе машиною переважно, дуже рідко їздять на роботу в метро, хіба вже якщо вбувся трохи і сам собі знайшов якусь роботу далеко від дому. Але це з часом. На початках працедавець всюди тебе везе.

    На рахунок рейдерських наїздів поліції, то скажу вам по-секрету їх НЕМА!!! Хіба би вас хтось здав, тобто подзвонить і скаже що ви без документів і скаже адресу де живете але й тоді спочатку вас посадять в тюрму і буде суд а вже потім виселять або відправлять додому. Але таке трапляється рідко, бо знаю людей які живуть в Америці вже понад 20 років без документів і не плачуть на свою долю а живуть пріпєваючі.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В Америці завжди краще. Практично нічого гнітючого не чув про тамтешніх заробітчан. Про Європу гірші чутки, особливо про східну, особливо в 90-ті роки. Але й зараз про італійських сиділок і португальських електриків нічого веселого.
     
  3. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    "В чужих руках .... !"(с) ;)

    ---------- Додано в 18:16 ---------- Попередній допис був написаний в 18:13 ----------

    $=? в месяц?

    ---------- Додано в 18:24 ---------- Попередній допис був написаний в 18:16 ----------

    :))):))):)))
    Это уже не заробитчанин...а не легальный эмигрант,который и до дому то не может поехать....
    А заробитчанин ,тот кто хоть раз в три года до дому,до семьи ездит и деньги домой регулярно посылает....о_О
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Чому не може, може спокійно, тільки он вже назад не повернеться. Заробітчани в Америці в основному такі, що приїжджають і залишаються незважаючи на те що не зможуть вільно возитись туди-сюди.

    ---------- Додано в 17:34 ---------- Попередній допис був написаний в 17:33 ----------

    а якщо той хто їздить, то у нього обов’язково будуть документи на руках і у нього стан справ набагато краще ніж в нелегала. А нелегали шлють гроші додому пачками і їх родичі дуже добре будують другі поверхи на своїх хатах, обставляють хати сцєнками і обвішують каврамі.

    ---------- Додано в 17:37 ---------- Попередній допис був написаний в 17:34 ----------

    В залежності від району квартира коштує від 1200-3000 тисяч, але наші люди живуть в дешевих районах то платять нв середньому 1200-1500 в місяць на трьох. Ніхто не живе в Манхетані якщо не може собі дозволити заплатити за помешкання. В середньому кімнату можна спокійно зняти в «добрих» районах за 400-600 в місяць.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    ???
    А семья?Если с семьей..то это уже не заробитчани!
    П.С.А нелегалу положены медстраховка,пенсия,велфер,фудстемпы,фудбанки?
     
  6. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Хм!!!!!Може то собі в Гамереку поїхати:sorry:
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Нема нічого гнітючого окрім величезного океану який розділяє тебе від родини, і багато позитивів типу горівка дешева, їжа дешева, жінки задурно (бо своїх чоловіків вдома полишали)... Сумно, дуже сумно!:sorry:

    Скажу вам що й про американських сиділок багато доброго не скажу бо ті що не знають мови мусять пильнувати наших визволителів, а ті прикрі до неможливості.:cry:

    ---------- Додано в 17:45 ---------- Попередній допис був написаний в 17:43 ----------

    Вам замало коврів в хаті? о_О Та про мене якби мала обирати чи обвішувати хату коврамі а чи бути далеко від чоловіка і дітей, то гори ті коври синім пламенем нікуди б не поїхала. Краще бараболю без масла ніж за купу кілометрів від дітей і коханого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А визволителі,це хто?
    І нащо питати пертись за океан в Америку не знаючи мови?
    Є ближні європейські країни,звідки і пішки до України дійти можна.
    А Гамерика -то вже сурйозно!!!!!!!!!!!!!!!

    ---------- Додано в 18:47 ---------- Попередній допис був написаний в 18:46 ----------

    А з переспективою перетягнути родину?
    В Україні точно добра не буде,хоч направду не знаю,як там у вас,але судячи з усіх наведених фактів,таки ліпше.
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    о... то ви напевне просто молоде покоління. Визволителі це ті хто нас освободив в 1939 році і на то не було ради.

    Ні, або всі разом або ніхто. По одному не варто їхати, ну хіба різниця кілька тижнів або місяців. Не більше.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А ще питання на рахунок Зеленої карти...її важко здобути,питаю бо сама зелена в цих питаннях.
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    А сім’я в Коломиї або в Чорткові. Це так для прикладу. Не обов’язково що всі тут. Приїджають на пів року а тоді їдуть додому.

    FYI. Ті хто приїжджає по зеленій карті, які виграли в лотерею, не мають права ані на перше ані на друге ані на третє.
    Медичне забезпечення доступне всім, в незалежності від того чи у вас є документи чи їх нема. Діти нелегалів ідуть вчитись в школу і лікуватись в госпіталь за державні гроші, тобто мої податки. Знаєте тут існує така річ як така що лікар вам не відмовить в медичній допомозі коли ви прийшли в кімнату швидкої допомоги. Рахунок за послуги вам пришлють потім, але он куди. Ви ж маєте фількіну адресу, той філька дістане рахунок. Не кажіть мені бо нелегали тут дуже добре влаштувались, тому і пхаються любими способами.

    ---------- Додано в 17:59 ---------- Попередній допис був написаний в 17:56 ----------

    Є два способи - довести що вас переслідують в рідній країні і вам неодмінно треба покинути терени України, але тоді забудьте про будь-яку поїздку назад, навіть в гості, але це тоді не зелена картка а біженець.

    Наступний спосіб - пробувати виграти в лотерею, але на мою думку надо багато там корупції і те що має бути для всіх доступно рівноцінно підлягає спекуляціям добрих людей.
    А ще шукати працедавця і проситись до нього на роботу, але тоді ви повинні довести що ніхто в Америці не має таких навиків як власне ви. Це можна зробити он тільки треба доброго адвоката і працедавця.
    І можна приїхати в гості а тоді подаватись на зміну статусу, напевне найпростіше при умові що вас пустять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    І їх не можна засуджувати,особливо тих,які приїхали за кращим життям....від добра добра не шукають....знаю по собі.
    Я б теж не проти таку лотерею виграти.
    Моя двоюрідна сестра в середині 90 по Зеленій карті виїхала в Торонто,і по сей день там,навіть не приїздить і мала нас всіх в (вибачте) в дупі........не подумайте не правильно,звичайно нам нічого не потрібно від неї,але в нас дружня родина всі родичаємось, а вона як виїхала так і не хоче нікого знати...парадоксо_О
    Тому я не поважаю людей,які забувають своє коріння,як кажуть "із грязі в князі",звичайно такі люди добиваються там значних успіхів, і частково,якщо не на всі 90% це залежить від умов,які надаються їй в тій,чи іншій країні...тільки не в Україні,тут хоч зі шкіри вилізь,чесним шляхом не доробишся,принаймні це,як лотерея,тут...
    Наведу приклад своєї сестри,живе в Канаді..
    Тут була адміністратором в ресторані Жорж,чоловік повар...
    Виїхали всі разом з малою...
    Він став там шеф поваром дорогущого ресторану,вона навіть не знаю ким....
    Доробились до здорового особняка за 1 рік,дві машини,статок і т.д. а тут бідося чорна була....
    От вам і заробітчани....
     
  13. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Мова -один з найважливіших факторів-якщо по англійськи ні бе ні ме то бути підсобником на будові.В америці заробітчанам легше ніж в Канаді.Тут нелегалу роботу легше знайти між поляками .українцями.росіянами лише в Торонто де великі комюніті.Наприклад в Калгарі це я собі не уявляю
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А шо, самі ходові професії на той час. Весілє туди - весілє сюди - вже маєш назбирали на квиток за море. Яка там бідося.

    Ми просто не маємо поняття що простий робітник може мати власний будинок і 2 машини. Забиті ми. Зацофані.

    Асимілювалася, мову рідну забула, багато серед нас таких, але не всі. Але таким - ганьба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Отож бо й воно.....
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Я їх не засуджую за те що вони хочуть кращого життя своїм дітям, але є багато нюансів щодо нелегалів в Америці і вони не надто райдужні чи то веселкові.

    ---------- Додано в 18:19 ---------- Попередній допис був написаний в 18:17 ----------

    Дуже самокритично, щодо нації. Справді дуже забиті. Але поетка права, в Канаді або Америці шеф повар це дуже поважна людина і її поважають бо це важка і креативна праця. Тут шеф поварів уважают.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    на рахунок не хочуть приїздити-мені з Калгарі треба дати 1600 за квитки в одну сторону а рпоїздка на Караїби від 700 в тиждень все включено-так що приїздив особисто два рази за 10 років
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    В нас тут житіє веселкове при новій владі...ціни щодня догори лізуть,візьмеш 200 грн....підеш і ніц не купиш,а грошей вже немає, а зарплати в цілому до 3 тис грн. в міс,це при таких сяких розкладах....а за квартплату вивалити потрібно 400 грн.
    Декретні смішні 120 грн.Це при тому коли пачка памперсів лишень так коштує....Смішне,вініпушне українське життя.....
    Краще бути нелегалом,але почуватись людиною,нехай без прав, але з можливостями добитись цих прав з часом......
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Хм...:scratch_one-s_head: ну если верит Марусе-Маме...то простой помошник будевельника имеет...2500-3000 баксиков в месяц..
    Судя по всему,Вы не есть "подай-принеси"...т.е наверняка имеете раза в два больше,то есть где то около 5000..и что?Не можете себе 3200 выделит раз хотябы в три года?Тем более что как пишет Маруся-Мама и еда и горилка дешовые и медицина также...:dntknw:

    ---------- Додано в 19:39 ---------- Попередній допис був написаний в 19:38 ----------

    А единоразовую допомогу куда дели?о_О
     
  20. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    без образи але раз на 5-6 років цілком вистарчає щоб втамувати "тугу за рідними пенатами".Їхати на тиждень два нема сенсу а на 3-5 тижнів нема що там робити. тепер при інтернеті і скайпі можна щодня спілкуватись а горілку пити я і тут можу.крім того їдеться як правило сімєю а це вже в 10000 виходить для 5 чоловік
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)