Українці - заробітчани

Тема у розділі 'Що у світі чути', створена користувачем YUST, 7 гру 2010.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Нірванка права.

    Розвивайте насамперед те, що Вам близьке.

    Я знання мови використала спочатку в перекладах, потім як екскурсовод, потім працювала як референт в культурному осередку, до недавнього часу складала туристичні маршрути в Україну.

    Під час декрету сиділа в неті, у форумі рідного міста, вчила основи html i css, до вебмайстра мені ще далеко, дуже, але вебмейкером можу називатись.

    Все, що здобудете, що в голову вкладете, неодмінно поцінують потенційні працедавці одного дня.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    А дитина що? Думаєте їй легко буде в чужій країні з чужою мовою в чужій школі? Діти в школі, вони досить жорстокі можуть бути
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Можуть, та не мусять.

    Моя донька йшла в школу тут в перший клас без знання мови, адаптувалась за два місяці. Донька колєжанки перейшла тут аж в четвертий - тривало їй півроку, ніж освоїла шкільну термінологію.

    Багато залежить від самооцінки дитини, від характеру.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    А це залежить від того, в яку країну їхати ;)
     
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Мамина подруга емігрувала в Німеччину з десятирічним сином, зі слов'янським ім'ям і прізвищем. Ніяких проблем.

    А кудись на Близький Схід навряд чи захочеться комусь емігрувати. )
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    І невже він пішов без підготовки в німецьку школу?
    А у мене колишній співробітник переїхав з Чехії в Швейцарію. І його сину не було так просто з німецькою мовою. Просто дитина на деякий час плентається там позаду, доки не навчиться на більш-менш пристойному рівні мови
     
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Пішов.

    В дечому переходити легше зі слов'янських мов на неслов'янські. Але хлопчику, про котрого розповідаю було легше тому, що мав німецького вітчима.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    а для чого підготовка. Тут приїжджає дуже велика кількість сімей з дітьми які не знають мови і йдуть не тільки в перший клас, а й в восьмий, десятий... правда в залежності від міста де живуть і школи то можуть трохи нудитись, це якщо школа в Нью Йорку але багато шкіл на периферії дуже сильних тому нераз мусять більше вчитись.
    Звичайно що все залежить від виховання і сім’ї, бо не всім зразу зрозуміла ментальність іншої країни і якщо діти швидше вливаються в русло то батькам це займає трохи часу.

    ---------- Додано в 00:47 ---------- Попередній допис був написаний в 00:43 ----------

    Вийде. Який б у вас не був диплом ви можете влаштуватись на роботу власне там де вам подобається. А якщо захочете то можете перевчитись на те що вам подобається. Спочатку треба буде повчити мову а потім вже візьмете якийсь курс на 18 місяців і будете мати якусь професію в руках, плюс, так як в нас то кожен навчальний заклад допомагає працевлаштуватись.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    У Лівані файно снігові гори, нормальні пляжі, кедри.До християн звикли
    алкоголь виробляють і продають , французькою говорять.

    На чому там заробляти поняття не маю, вони ( араби) вміють робити але в кого фантазія є той собі заняття знайде. Приятель українець як скульптор працював.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Пам"ятаю, колись один знайомий поїхав з батьками здається в штати з четвертого класу. Потім років через 8 приїхав, то вже й українською п"яте через десяте говорив, все англійські слова вставляв :)
    Вливання пройшло успішне

    ---------- Додано в 10:38 ---------- Попередній допис був написаний в 10:37 ----------

    Ну це міняє ситуацію
     
  11. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Сумно.. :sad:
    А цікаво, чи багато в Чехії (та й, взагалі, в Європі) ураїнських ресторанів, чи, бодай, "кафешок" української кухні? Думаю, по пальцях можна перерахувати. Куда, нашим, до тих самих китайців чи в"єтнамців, котрі зуміли популяризувати власну кухню і то серйозно! Чому ми себе так не любимо? Чому, боїмося визнати, що ми українці?
    Не вірю, що в тій самі Празі немає багатих українців (в 90-х їх виїхало туди дуже багато)... То чим же поганий бізнес - створити таку собі мережу "Українська кухня" чи "Вареники і борщ" чи т.п...?
     
  12. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    В Празі знаю принаймні один український. Та й то, його з натяжкою можна назвати українським. Якщо за ознаки українськості вважати телеканал Інтер на цілий екран і російська мова офіціанток, тоді можна. Що там є спільного з українськими ресторанами не найвищого рівню - так це непровітрений сигаретний сморід і перманентна відсутність деяких блюд при наявності їх в меню. Ну і ще там досить часто матюки можна почути
     
  13. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Пане Speedo78
    На китайців і в'єтiв змі працювали, вони на підготовлений грунт садять. Якщо на Москві - Пітері чи ве Варшаві відкрити Львівську кавярні цукерню попит може і буде але ,IMHO, саме антуражне Львівську.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Він, може, й непоганий, але є, мабуть, кращі.

    Але мене відсутність вареників зовсім не турбує, от відсутність культурних осередків - більше...
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Я вам скажу чому, бо наші люди такі добрі що їм найважливіше втопити побратима в ложці води. Плюс, люди які приїжджають то їдуть з настрОєм що діаспора це все придурки і вони нічого мудрого не можуть запропонувати.

    В Нью Йорку не так давно, 15 років тому, було три українських ресторани але на сьогоднішній день залишилось скільки? - НУЛЬ!!! Вареники і голубці можна купити лише при церквах. Зате в Брукліні є КУПА русских ресторанів і наші «соплємєннікі» з задоволенням біжать до них і витрачають там свої тяжко зароблені гроші. Нашим людям легше примкнути до руских і їм кланятись, ніж відстояти себе перед діаспорськими баняками. Чомусь легше поклонитись ніж підняти голову, якась вже надто рабська ментальність в наших співвітчизників. Мене то болить, тому я так написала.

    Плюс, чому ще така сильна тяга до руских ніж до українців, бо так як я бачу що більшість приїжджих до церкви не ходять і того не розуміють, а так як для тутешніх українців церква була і залишається місцем зустрічі а кава після Служби місцем де можна поговорити про наболіле, отримати пораду або подискутувати про політику, то наші «новоприбулі» до церкви не йдуть бо більшість виховані в радянському дусі де цекрва для старичків а молоді вона не потрібна. Ось тут і робиться велика прірва, і причина чому нема українських ресторанів.

    ---------- Додано в 14:03 ---------- Попередній допис був написаний в 13:55 ----------

    Є інше але чи краще? Наші співвітчизники воліють мати бізнес пов’язаний з будовою радше ніж з рестораном. А чому? А тому що бути шеф поваром в нашій країні це не пристижно, на відміну від Америки. В нас їх називали - общєпіт, а тут за доброго повара багато дають. Не доросли ще до того що ресторан це круто, але он євреї з Києва швидко це вловили і зробили КУПУ ресторанів на Брайтоні власне бо це ВЕЛИЧЕЗНИЙ дохід.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    М-да, прямо згадалася колоритна сцена з фільму "Брат-2" у нью-йоркському ресторані "Львів".

    Взагалі тема якась дуже гламурна виходить. 80% українців-заробітчан (не емігрантів) працюють на самих чорнових роботах, які тільки можна уявити і в більшості перебувають при цьому поза законом. В моїй асоціації українці - заробітчани - це повна безпросвітність існування, беззахисність перед владою і відсутність захисту від влади, повна зневага корінного населення. По суті люди відбувають добровільний термін від дзвінка до дзвінка бо вдома не мають іншої можливості вижити.
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Дуже вузьколобе бачення, але не дивно бо ж інше з екранів і не почуєш ані не побачиш.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Не знаю про що ви, може про якийсь міфічний "середній клас" українців-заробітчан?. Я особисто тільки чую як власник столярного цеху закриває його і їде в Америку і працює простим столяром, маючи вдесятеро вищий дохід, або дипломований український юрист працює в Штатах покрівельником дахів і навіть не думає повертатися. І ці люди не мають в очах американців приналежності до України, в той час як вони розрізняють італійців, росіян, французів, котрі не соромляться самі себе, навіть не додумаються до цього.
     
  19. Максим

    Максим Well-Known Member

    Взагалі-то, це більше скидається саме на те, від чого ті люди втікали, те, що на них чекає вдома. Все решта - якісь індивідуальні проекції свідомості.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Так опишіть, як живе звичайний український будівельник чи сільгоспрацівник у Європі чи Америці? Я вам опишу як він живе в Росії - спить з товаришами покотом в недобудовах або вагончиках, регулярно на нього влаштовують облави міграційна служба і міліція, він платить хабарі або ж його взагалі грабують, єдиний його просвіток в житті - заллятися в неділю горілкою. Я вже не кажу про жіночу частину, це взагалі ні в які рамки не вписується. Якщо це не велике місто, я якась периферія, наприклад південь Росії - то там розповсюджене рабство, і такі люди перші жертви.
     
а де твій аватар? :)