Українці в Польщі

Тема у розділі 'Українці у світі', створена користувачем nirvanka, 9 січ 2012.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Польская радиостанция закрыла скандальную программу, журналисты которой оскорбили украинок

     
  2. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ці *** постійно з людей насміхались і принижували. Перш за все поляків, звісно. Коли вийшло на міжнародний рівень і просто вже хами межу перетнули, то догрались. Хоча шо там Воєвудському закриття передачі - він косить капусту на ТБ, де має своє шоу такого ж рівня, ну і реклами там всякі, шоу типу Маю талант тощо. Закриття передачі - це показуха, якою поляки хочуть загладити скандал.

    Хоча насправді нема чим перейматись. Мої співробітники в мене просили пробачення за тих ***, бо їм було соромно за рівень культури своїх співвітчизників.

    Що ж, черговий приклад того, що в кожній нації є нормальні люди і всякі ***.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мабуть не дарма польська (а не німецька) зухвалість, за деякими джерелами, стала каталізатором Другов Світовов війни.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    Знаєте, це справжні рагулі. Найгірші представники свого народу. Зневажаю їх. Якби мені той куба воєвудський попався в руки..

    Я обурена.
     
  5. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Згіден, звичайні свіні.

    Дзеко, якої там війни,
    таки як вони из тих , після яких в пристойної драці б й купа гною не залишилася...

    Тут ще просто результат брудів внутрінної політики
    Прикол у тому, що нинішна власть користувалась отими двома придурками до "боротьтби з качизмом", і хлопці правільно зробили всиновок що їм усе дозволеться :dntknw:
    А же ума вже з народження в них небагато, то й результати є...
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Може бути, я в поляках слабо розбираюся. А ви русин?
     
  7. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    В тому випадку не в національності справа, радше в розумі.
    то, що я писав вище, стосується конкретно отих двох пацанів.
    Доречі - в реалі трусів (ІМХО), їм там тільки каса світить, а спосіб на гроші собі во таки свінячий випрацювали.
    Поляки їх там особливо не шанують.

    Ні, поляк :)

     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та мажори якісь, судячи з фото.

    Ви просто дивно літери плутаєте в словах, ні в кого не бачив такої манери. Полякам я помітив російська мова легше сі дає, ніж українська.
     
  9. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Мова ні, але правопис так - просто російської колись в школах навчали. ( в часі коли усі чиновники мусили хоча б декілька слів на "общепонятном")
    Вже для покоління моїх діти, українська здається набагато легше, та контактів багато. ( з росіянами майже взагалі немає)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Vittoriya

    Vittoriya скрипулька

    таки буду. Ось так все змінюється за трохи більше як півроку.. Тепер треба пакувати валізи і освоюватися в новій країні. Шкода, що така у нас держава, що не може забезпечити своїм громадянам нормального життя. Я не кажу про якусь розкіш, але й мінімального добробуту отримати тут важко. Принаймні з моєю професією.. Ну що ж, буду виступати на сцені Вармінсько-Мазурської філармонії замість Львівської....
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. A_Stella

    A_Stella Well-Known Member

    Не знаю чому, але в мене після Англії про поляків якісь надто негативні враження.
     
  12. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    А шкода, якраз хотилось б запитати "чому ?"....
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    А в мене двоє колег-стоматологів є поляками. Таке враження, що ми одна нація. Так само мої пацієнти-поляки. Рахують мене за свого. А один, який народився в Львові (коли був маленький він і сімя страшенно постраждали від москалів) завжди на прийомі співає "тилько ве Львовє".
    Звичайно всі ми люди і є між нами людиська. Але щоб чимось поляки відрізнялись в Англії в негативному варіанті - то теж треба трохи дану націю ненавидіти...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. A_Stella

    A_Stella Well-Known Member

    поведінка, манери

    ---------- Додано в 00:12 ---------- Попередній допис був написаний в 00:11 ----------

    до цього вони мені дуже подобались, але при ближчому спостереженні.. Можливо щоразу не на тих попадаю :) Але тема не про це, тому мабуть не варто.
     
  15. kitana

    kitana Banned

    Хотіла б я побачити тоте шоу :) І як це він співає на прийомі У СТАМОТОЛОГА? )))
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Vittoriya

    Vittoriya скрипулька

    Та ладно, просто всі люди різні. Мене дуже часто поведінка і манери наших людей шокують... Але ж нічого, все-одно я не встидаюся того, що українка :) Не можна робити якісь висновки про всю націю лиш на основі якихось кілька прикладів.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    зараз слухаю рок-гурт Enej, який створили польські українці - Їх україномовний кліп Радіо Хеллоу переглянуло на ютубі більше 7 мільйонів разів, що є найбільш популярним україномовним відео...:)

    http://www.youtube.com/watch?v=4KoBxFSUseg
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Vittoriya

    Vittoriya скрипулька

    хех, то ж треба, я саме туди їду :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ivan Doroshenko

    Ivan Doroshenko New Member

    Цікавий блог про Польщу

    Люди, нещодавно зайшов на чудовий блог одного українського студента, що навчається в Польщі. Тут він описує про своє життя в цій країні, а також дає практичні поради. Адреса блогу: http://jarekinpl.wordpress.com/
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. wejhera

    wejhera New Member

    pruvit ja tyt novenka , mozluvo meni xtos pidkaze czu byvajut jakis zibrannia ukrainciv v Gdansku abo v tomy rajoni , i czu vzagali wos cikave vidbyvajetsa ?
    Прочитайте, будь ласка, Правила форуму, конкретно Правило 1.4
     
    Останнє редагування модератором: 3 лис 2012
а де твій аватар? :)